אתה נמצא כאן: טרוול אינפו // כתבות הגולשים, מידע כללי // השכרת רכב זה אחראיות – שימו לב!

השכרת רכב זה אחראיות – שימו לב!

החלטת לבצע השכרת רכב במהלך הטיול בחו"ל..? מצוין, כי כעת חשוב שתדע מספק דברים שיכולים להיות הכרחיים במהלך תהליך ההשכרה וכמובן מהרגע שתיקח את הרכב מחברת ההשכרה ועד הרגע בו תחזיר אותו חזרה לסוכנות ותחזור ארצה מהטיול.

לפני שלוקחים את הרכב יש לבדוק מספר דברים

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא הנושא של ביטוח הרכב, כיום ביטוח רכב שכור לנהג השוכר את הרכב הוא דבר שחובה לעשות, אף על פי שחברות ההשכרה אינם מחייבות זאת, אך בכל מקרה של תאונה כזו או אחרת ההוצאה הכספית של הנהג היא עצומה ותסכימו איתי שלא תרצו להוציא כל כך הרבה כסף במהלך החופשה בחו"ל על תיקונים לרכב שבכלל אינו שלכם ולכן, חשוב מאוד שתדאגו לבצע ביטוח רכב או אצל סוכן הנסיעות הישראלי אצלו אתם מבצעים את ההזמנה או לחילופין בחברת ההשכרה בחו"ל.

ניקח סיטואציה אשר יכולה לקרות במהלך השהות בחו"ל ובמהלך השכרת הרכב, במידה ונסעתם ברכב ללא ביטוח מקיף, הגעתם לקניון או לאטרקציה, חניתם את הרכב ומי שהוא בטעות שפשף את האוטו ולא השאיר פרטים מזהים, סביר להניח במרבית הפעמים שאתם הנהגים תצטרכו לשאת בעלויות הכספיות של צביעת רכב שכור שבכלל אינו שלכם, דבר לא נעים וגם הוצאה די מיותרת על שפשוף קטן שנחשב לדבר די שגרתי בכל מקום בעולם ולכן, בצעו ביטוח לרכב ושלמו עוד כמה אירו או דולרים ביום בשביל שלא תשלמו אחר כך ביוקר.

נהיגה על פי חוק ביעד בו לקחת את הרכב

אחד מהדברים החשובים ביותר שחשוב מאוד שתדעו זה שצריך לנסוע על פי חוק, אז נכון את זה גם בישראל אנחנו מחויבים לעשות, אבל אחד כמה וכמה כאשר אנו נמצאים בחו"ל, בארצות הברית של אמריקה למשל נהיגה שלא על פי חוק יכולה לגרום לאי נעימויות ואפילו לישיבה ממושכת בכלא עד להוצאה בערבויות, דבר שלא נעים בכלל, בטרם תצאו לדרך ובטרם תשכרו את הרכב חשוב מאוד שתשימו לב לנושא של נסיעה בטוחה ותמרורים, כי אחרי הכל לכל מדינה את החוקים שלה ואנחנו צריכים להיות הכי זהירים שיש.


כתבות בנושא


12345 (1 הצבעות, ממוצע: 5.00 מתוך 5)
Loading ... Loading ...

תגים

 
© 2009-2011 טרוול אינפו. כל הזכויות שמורות
Website Feedback
Feedback Analytics