קידום אתרי תיירות באינטרנט

קידום אתרי תיירות ונסיעות

ההבדלים כיום בין הצלחה לכישלון של אתר תיירות באינטרנט הוא בסך המכירות של מוצר תיירות כזה או אחר שנמכר דרך דפי האתר.

בישראל ובעולם בכלל מתחרים על תשומת ליבו של "התייר" במידה ונקרא לילד בשמו, מאות אתרי תיירות באינטרנט.

זירת התחרות בין אתרי התיירות באינטרנט נמצאת במנועי החיפוש הגדולים ברשת שגוגל בראשם.

קידום אתרים בתיירות – כי אם אתה לא שם אתה לא קיים

קידום אתרי תיירות הינו תהליך הטומן בתוכו עולם ומלואו החל מאופטימיזציה מקצועית של דף המכירה באתר ועד דפי התוכן והמידע ללקוח שיאפשרו לו לקבל את ההחלטה על רכישת המוצר בעזרת…"כותרת שיווקית ממגנטת".

דגש על קידום נכון

נכון לשנים האחרונות ענף התיירות הינו אחד הענפים הפעילים ביותר שקיימים ברשת האינטרנט, החשיבות של קידום אתרים נכון לאתר תיירות יכול להשפיע רבות על כוונות הרכישה של הלקוח.

קידום אתרים הוא מקצוע הדורש ידע, ניסיון רב ורזומה בענף בו מתבצע תהליך קידום האתר.

קידום אתרים בענף הנדל"ן לא בהכרח מתאים לקידום אתרי תיירות ברשת ולכן, החשיבות של קידום אתר בצורה נכונה תוך השמת דגש על כל הפעולות הנכונות בשביל לנצל את אתר האינטרנט למקסם רווחים תוך כדאי תנועה, הוא חשוב והכרחי!

כלים לפרסום וקידום אתרי תיירות ברשת

פרסום באינטרנט נועד להביא את הלקוחות הנכונים לאתר שלך במינימום השקעה, תנועה לא נכונה המגיעה לאתר האינטרנט שלך יכולה להזיק יותר מאשר להועיל ולכן, השימוש בכלים לפרסום וקידום אתרי תיירות הם פרט הכרחי בכל תכנון תשתית הקידום.

בין דרכי הקידום והשיווק היותר פופולאריים שמקובל להשתמש בהם כיום לקידום אתרי תיירות המבצעים מכירות, הינו ה PPC שהוא פרסום בעלות קליק במנועי חיפוש.

כלים נוספים שהכרחיים וחשובים לא פחות לאתרי תיירות הם התכנים שמחייבים לעבור אופטימיזציה מלאה לפני העלאתם לדפי האתר, קידום אורגני SEO, ניהול ושיווק תוכן האתר תוך הקפדה על מקצועיות של תצוגת האתר אל מול הלקוח, שיווק ברשתות חברתיות ועוד…


טרוול אינפו מדברים במבחן התוצאה!

בין מוצרי התיירות שהצלחנו לקדם ניתן למצוא "מילות מפתח", כגון: טיסות לתאילנד, טיסות לניו יורק, הפלגות נופש, השכרת רכב, ביטוח נסיעות, דרושים בתיירות, טיולים מאורגנים, נופש אקזוטי, מלונות ים המלח, טיסות למיאמי, ויזות לחו"ל ועוד עשרות מוצרי תיירות שונים ומגוונים שאצל שאר חברות התיירות הפועלות בארץ ובעולם נמכרות כמו לחמניות חמות והכל בלחיצת כפתור.

אנחנו נדאג לתת לך את מה שאתה מחפש

רק אנחנו כמומחים לתיירות באינטרנט באמת יודעים מהי החשיבות של האתר שלך ואילו תוצאות אתה מחפש לקבל במהלך תהליך העבודה.

בין השירותים אותם אנחנו מעניקים ללקוחותינו תוכל למצוא:

  • קידום אתרים אורגני SEO בשביל שהאתר שלך יתפוס תאוצה ויעלה במנועי החיפוש ברשת.
  • שיווק חברתי ברשתות החברתיות הפופולאריות, כגון: פייסבוק, טוויטר וכדומה.
  • כתיבת תוכן בהתאם לדרישות מנועי החיפוש, החל מכתיבת תוכן שיווק ועד תוכן אינפורמטיבי שיכלול את כל המידע אותו מחפש הלקוח שלך.
  • ניהול תוכן האתר שלך בהתאם לתשתית יסודות הקידום שנבנו במשך הזמן, בשביל להגדיל את סך המכירות באתר.
  • ייעוץ וליווי לכל אורך התהליך, תוך הקפדה על המשך קידום האתר בצורה נכונה בהתאם לדרישות מנועי החיפוש.
  • ניהול קמפיינים שיווקים באינטרנט בעזרת כלי הפרסום שנמצאים ברשת, כגון: Google Adwords ומאפשרים להגדיל את תנועת הגולשים לאתר, תוך מיקסום התוצאות לרכישת מוצרי התיירות הנמצאים ברשותך.

קידום אתרי תיירות באינטרנט

טרוול אינפו מתחייבים ש…

בגלל התחרויות שקיימת בין אתרי התיירות באינטרנט ובגלל הרגישות הגבוהה של מוצרי תיירות זהים שנמכרים אצל כל חברת תיירות וסוכנות נסיעות שמפעילה אתר תיירות באינטרנט, טרוול אינפו מתחייבים בזאת על קידום "מילות מפתח" ייחודיות שיהיו בלעדיות לאתר שלך, ללא חשש מקידום כפול שמתנהל גם אצל המתחרים שלך.

 
© 2009-2011 טרוול אינפו. כל הזכויות שמורות
Website Feedback
Feedback Analytics