טיסות לחו"ל

מאמרים טיסות | טיסות לאילת | טיסות לחו"ל

יעדי טיסות לחו"ל פופולאריים

דגל אוסטרליה
אחד מהיעדים הרחוקים ביותר שקיימים כיום מישראל בטיסה זוהי אוסטרליה, שבדרך כלל כאשר מדברים על היעד מתכוונים גם לניו זילנד שבלי שום ספק מומלצת במיוחד במידה והחלטת לטוס לטיסה באוסטרליה ובאזור.
דגל הודו
החלטת לטוס להודו..? הגעת למקום הנכון בו תמצא את כל המידע אודות הודו והטיסות להודו שכיום נחשבות לטיסות הפופולאריות ביותר מישראל לחו"ל.
דגל ניו יורק
יעד הנופש אליו מתבצעות מישראל מספר הטיסות הגדול ביותר הינה ניו יורק, כאשר האפשרות כיום לטוס לניו יורק הינה בטיסה ישירה או לחילופין בטיסת המשך.
דגל תאילנד טיסות
אחד מיעדי הנופש והטיסות המבוקשים ביותר כיום בישראל זוהי תאילנד, כאשר אפשרויות הטיסה ליעד הם שונות ומגוונות.

אין ספק בכלל שאחד משירותי התיירות הפופולאריים ביותר והמבוקשים ביותר כיום בארץ ובעולם, אלו שירותי הטיסות לחו"ל שמשמשים בשביל נסיעה לחופשה או טיול וכמובן בשביל להגיע ממקום למקום במידה ומדובר בנסיעות עסקים מיעד ליעד.

כיום צריך ואפשר להבדיל בין מספר טיסות לחו"ל, כאשר ישנם טיסות סדירות שאותם מבצעות חברות תעופה רשמיות וכמו כן טיסות שכר שמאוד פופולאריות בחבילות נופש בחו"ל.

טיסות סדירות לחו"ל

טיסות סדירות לחו"ל אלו טיסות שמתבצעות על ידי חברות תעופה רשמיות, כאשר חברות התעופה האלו הם חברות תעופה השייכות לאותה מדינה.

בשביל להבין טוב יותר את הנושא, להלן מספר דוגמאות:

  • חברת התעופה הסדירה והרשמית של ישראל הינה חברת אל על.
  • חברת התעופה הסדירה והרשמית של אנגליה הינה בריטיש איירוייס.
  • חברת התעופה הסדירה והרשמית של צרפת הינה אייר פראנס.
  • חברת התעופה הסדירה והרשמית של גרמניה הינה לופטנזה.

כיום הטיסות הסדירות הולכות ותופסות תאוצה מיום ליום ונהיות הרבה יותר מבוקשות, כאשר לא מעט חברות תעופה סדירות מבצעות טיסות ישירות לחו"ל, אך אין ספק שלא כל חברת תעופה מגיעה לכל יעד בחו"ל ולכן, בין חברות התעופה הסדירות מתקיימים כיום הסכמים בינלאומיים אשר בעזרתם יכולים הנוסעים להגיע ממקום למקום בעזרת טיסות המשך של חברות התעופה הסדירות, לדוגמא:

במידה ואתה מעוניין לטוס מישראל לאוסטרליה, האפשרות הטובה ביותר הינה לטוס מישראל לתאילנד בטיסה ישירה של חברת אל על ומשם להמשיך בטיסת המשך של חברת קוואנטס או קטאי פסיפיק ישירות לאוסטרליה.

טיסות שכר לחו"ל

טיסות שכר לחו"ל הינם טיסות שבדרך כלל הרבה יותר פופולאריות בחבילות הנופש לחו"ל, כאשר ההבדלים בין טיסות שכר לבין הטיסות הסדירות הוא בעלויות של הטיסה וכמו כן בנהלי הטיסה.

כיום מספר היעדים אליהם ניתן לטוס בעזרת טיסות צ'ארטר מישראל הוא די מצומצם, כאשר מרבית מיעדי התיירות הפופולאריים הם בעיקר באירופה ובאזור עגן הים התיכון.

עלויות טיסות לחו"ל

אין ספק שהחלק המעניין והחשוב ביותר בכל נושא הטיסות לחו"ל הוא נושא העלויות והמחירים, כאשר כיום העלויות של טיסות סדירות הם יקרות הרבה יותר מאשר טיסות שכר וזאת בגלל תנאי הטיסה ובגלל איכות הטיסה שאין לזלזל בה, כי אחרי הכל שירות שמקבלים בחברה תעופה סדירה אף פעם לא יוכל להשתוות לתנאי הטיסה בחברת שכר.

כמובן שאחד ממרכיבי העלויות של טיסות לחו"ל מושפע רבות לא רק בגלל איכות ונוחות הטיסה, אלא גם בגלל תנאי הטיסה הפורמאליים, כאשר בטיסה סדירה האופציה של ביטול ושינוי הכרטיס היא קטנה יחסית, לעומת טיסות שכר שהאפשרות ביטול ושינוי הכרטיס על ידי חברת התעופה הוא גדול בהרבה בגלל העדיפות שניתנת לחברות התעופה הסדירות בהמראה משדה התעופה.

 
© 2009-2011 טרוול אינפו. כל הזכויות שמורות
Website Feedback
Feedback Analytics