מלונות בארץ

מלונות בארץ |

מלונות בארץ ויעדי תיירות בישראל

מלונות באילת
מידע רחב היקף על כל המלונות באילת - עיר הנופש של דרום ארץ ישראל הנחשבת לפופולארית ביותר והמבוקשת בין כל ערי התיירות בארץ ישראל!
haifa
ממש כאן תוכל למצוא את כל המידע על בתי המלון הטובים ביותר בעיר חיפה והמלצות על מחירים, עלויות והזמנים הטובים ביותר באזור חיפה והכרמל.
מלונות בטבריה
מידע רחב היקף אודות כל המלונות בבירת הנופש של צפון ארץ ישראל - טבריה, הכנרת והעמקים שנחשב לאזור תיירות ופופופלארי עד מאוד.
מלונות בירושלים
כל המידע אותו אתה צריך לפני שאתה רוכש לינה ואירוח בבתי מלון שונים בירושלים בירת מדינת ישראל והמקום הכי קדוש שתוכל למצוא בעולם.
מלונות בנתניה
ממש פה תמצא את כל המידע על בתי המלון הנמצאים בנתניה, בירת השרון של ישראל.
מלונות בתל אביב
תל אביב העיר ללא הפסקה מציעה לאורח, המבקר והנופש מגוון רחב של בתי מלון שונים ברמות אירוח שונות החל ממלונות ברמת 5 כוכבים ועד אכסניות ומוטלים סטנדרטיים לאירוח.
מלונות ים המלח
ים המלח הנחשב לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים והמבוקשים בישראל הנמצא בדרום הארץ, ונחשב לאחת האטרקציות הפופולאריות בעולם.

בישראל ישנם מספר יעדי תיירות פופולאריים שיכולים להיות מצוינים לחופשה מפנקת לא פחות מחופשה בחו"ל, שמחליטים לצאת אל נופש בארץ החשיבות של בחירת היעד בו תבלה את החופשה ובית המלון בו תבלה תתארח במהלך הנופש היא גבוהה במיוחד ומשפיעה על כל החופשה.

כל יעדי התיירות בארץ

יעדי התיירות הפופולאריים במציעה ישראל לנופש הישראלי האולטימטיבי או לתייר המגיע מחו"ל הם: אילת, ים המלח, תל אביב, ירושלים, טבריה, נתניה, נהריה וכדומה.

בכל עיר תיירותית בארץ ישנם בתי מלון ברמות אירוח שונות השייכות לרשתות בתי המלון המפורסמות, בין הרשתות ניתן למצוא את רשת פתאל, רשת ישרוטל, רשת תמרס וכדומה.

איך לבחור את היעד לחופשה שלך בישראל

במידה והחלטת לצאת אל נופש בארץ ואתה מתלבט על יעד החופשה, חשוב מאוד להחליט על הנופש על פי 3 פרמטרים עיקריים ובולטים שיהוו עבורך את הבחירה לנופש מפנק יותר ומושלם הרבה יותר, כגון:

  • עלויות – העלות של לילה אירוח במלון הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר לבחירת בית המלון בחופשה.
  • שירותים – השירותים שניתנים בבית המלון מהווים פרמטר חשוב לבחירה דווקא במלון הנ"ל.
  • אזור בית המלון – הקרבה של בית המלון לאטרקציות ומקומות בילוי ביעד היא בחירה לא פחות חשובה מהאחרות.
 
© 2009-2011 טרוול אינפו. כל הזכויות שמורות
Website Feedback
Feedback Analytics