דרושים בתיירות מאמרים

דרושים בתיירות בוידיאו

ענף הדרושים בארץ ישראל והביקוש הרב שנוצר בשנים האחרונות הביא איתו מצבים שונים ומגוונים, וכמובן גם חידושים בתחום הטכנולוגיה.

כיום בשביל למצוא עבודה בענף התיירות לא צריך כבר לשלוח קורות חיים כמו פעם ולהגיע לראיון עבודה, כיום הבוס שלך יכול לדעת בקלות מי אתה ואיך אתה נראה הרבה לפני שבכלל תגיע למשרדו בשביל שיחת קבלה לעבודה.

לקריאה >>

לעבוד בענף התיירות בחו"ל

במידה ואתה מתעניין בעבודה בענף התיירות, לבטח שאלת את עצמך איך זה לעבוד בענף התיירות אבל בחו"ל…? הרי כולנו יודעים שענף התיירות הוא אחד מהענפים המצליחים והמתפתחים ביותר בעולם ושהעבודה כפקיד קבלה בבית מלון בישראל זהה לעבודתו של פקיד קבלה בבית מלון באירופה או בארצות הברית.

לקריאה >>

דרושים תיירות וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את הטיפים החשובים ביותר שיעשו לך את חיפושי העבודה בענף התיירות לפשוטים וקלים יותר, נעימים יותר ומוצלחים הרבה יותר, בשביל שתמצא את העבודה שמתאימה לך תוך כדאי השתלבות מהירה בענף התיירות, ואל תשכחו לספר לאחרים איפה קיבלתם את ההמלצות הטובות ביותר רגע לפני שאתם מתחילים במשרה החדשה שלכם כחלק ממשפחת התיירות…ושיהיה בהצלחה!

לקריאה >>

דרושים לתיירות נכנסת

אם אתם אוהבים תיירות, נושמים תיירות והתיירות פנים בישראל חשובה לכם, יכול להיות שתפקיד סוכן תיירות נכנסת לישראל יכול להיות מתאים לך בדיוק, מה מהות התפקיד של עובד בתיירות נכנסת, איך תוכלו לבדוק אם אתם מתאימים להיכנס לחברה העוסקת בארגון תיירות נכנסת ומאיפה מתחילים, ממש כאן תקבלו את כל התשובות לכל השאלות!

לקריאה >>

דרושים עובדי תיירות פנים

אם גם אצלכם הטיולים, האירוח והתיירות בארץ ישראל זה חלק מהחיים ואתם רוצים להיות חלק ממשפחת עובדי ענף התיירות בישראל, יכול להיות שמשרה כסוכן תיירות פנים יכולה להתאים לך בדיוק, רוצה לדעת עוד על העבודה כסוכן תיירות פנים בישראל…? הגעת למקום הנכון!

לקריאה >>

דרושים השכרת רכב

אם אתם פריקים של רכבים וגם במרבית היום בעבודה, שתופסים כדרך אגב את מרבית מחיי היום יום של כל אחד ואחת מאיתנו, אז יכול להיות שהעבודה כסוכן מכירות במחלקת הזמנות של חברת השכרת רכב בחו"ל…וגם בארץ יכולה להיות מתאימה לך בדיוק, או בכל תפקיד אחר שתוכלו לבחור לעצמכם בכל חברת השכרת רכב!

לקריאה >>

דרוש מנהל מזון ומשקאות בענף התיירות

סיימתם את לימודי התואר וקיבלתם תעודה בלימודי מלונאות ותיירות ואתם מאוד מתעניינים בעבודה בתפקיד מנהל מזון ומשקאות בבית המלון? אז הגעתם למקום הנכון! פה תוכלו לקבל את כל המידע ההכרחי והרלוונטי למהות תפקיד מנהל מזון ומשקאות במלון ואיך מתברגים לתפקיד נחשק שכזה בבית המלון.

לקריאה >>

דרושים להפלגות נופש וקרוזים בענף התיירות

רוצים להפליג ולטייל בעולם על אונית נופש וגם להרוויח כסף כעובדים מהשורה הראשונה במשפחה הגדולה של ענף התיירות בישראל ובעולם…?
הגעתם למקום הנכון, בו תוכלו למצוא את כל הטיפים וההמלצות הטובות ביותר, מאיפה להתחיל ואיך זה לעבוד על אוניית נופש וקרוזים בחו"ל…וגם בארץ, הצטרפו עלינו.

לקריאה >>

לעבוד בתיירות בעולם של טכנולוגיה

ההתפתחות הטכנולוגית של המאה העשרים ואחת הביאה איתה לא מעט שינויים חיוביים כמו ההשפעה על מרבית מהחברות במשק הישראלי, שהבינו שכל עסק כיום מושתת על טכנולוגיה שממנפת את העסק,
וכך גם ענף התיירות שהושפע מההתפתחות הטכנולוגית וההתקדמות, רוצים לקרוא עוד לעבוד בתיירות בעולם של טכנולוגיה…? הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

דרושים דיילי אוויר בענף התיירות

איך נשמע לכם לעבוד בענף התיירות ולטייל בעולם…? אם אתם בעניין אז יכול להיות שתפקיד דייל אויר מתאים לכם בדיוק ומה יכול להיות טוב יותר מלהיות חלק מהמשפחה של העובדים בענף התיירות!
רוצים לדעת מהו תפקידו של דייל האויר ומה חשוב לדעת לפני שמחליטים ללכת על התפקיד…הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>