לימודים בחו"ל מאמרים

לימודי בישול בחו"ל

לימודי בישול בחו"ל מתאימים לבשלנים חובבים וכן למי שחולמים להיות שפים, אופים מקצועיים או קונדיטורים מצליחים ולהשתלב בעבודה בענף המזון והאירוח בארץ ובעולם.
יש מגוון מסלולים של לימודי בישול בחו"ל ברמות שונות ואתם יכולים לבחור האם ברצונכם ללמוד בישול רק כתחביב או ללמוד בישול כמקצוע לעתיד.

לקריאה >>

לימודי ספרדית במקסיקו עם טוויסט

אם תמיד רציתם ללמוד צלילה או לצלול במקסיקו, תוכלו לעשות זאת ולשלב בצלילה חווייתית לימודי ספרדית. ספרדית היא השפה השנייה המדוברת בעולם, שפה יפה ותוססת וקל יותר ללמוד אותה ולדבר אותה שוטף כשלומדים אותה במקום שדובר את השפה כמו מקסיקו.

לקריאה >>

לימודי אנגלית ואקסטרים בארה"ב

לימודי אנגלית בארה"ב מושכים הרבה מאוד אנשים שרוצים ליהנות משני העולמות בטיול אחד. לראות את ארה"ב על מגוון מדינותיה והאטרקציות שלה ועל הדרך – לשפר ולחזק את השליטה בשפה המדוברת ביותר בעולם.

לקריאה >>

חופשה אמנותית ולימודים באיטליה

אם אתם חובבי אמנות תוכלו לבחור מראש בקורס לימודי איטלקית בשילוב מסלולי אמנות מגוונים. מדובר בקורסים קצרים שיעניקו לכם הזדמנות מיוחדת לחזק את השליטה שלכם בשפה האיטלקית ותוך כדי שהייה בפירנצה, לתרגל את האיטלקית עם מורים מיוחדים לאמנות.

לקריאה >>

לימודי תיירות באוסטרליה

אוסטרליה היא היבשת האולטימטיבית ללימודי תיירות. כמו שעבודה בתחום התיירות היא דינאמית ומגוונת כך אוסטרליה הכוללת אינספור של מסלולי טראקים, נופים מסחררים, חופים מדהימים וסגנון חיים שכולו תענוגות, שמש וים, בתי מלון אופנתיים, מרכזי ספא ושלל אטרקציות.

לקריאה >>

את החופש הזה עושים בסאמר סקול בחו"ל

ילדים, אם חשבתם לנסוע השנה לחופשה מבית הספר לחו"ל…? סאמר סקול יכול להיות פתרון מצויין עבורכם!
הורים, אם אתם רוצים לשלוח את הילדים שיהיו במסגרת של קייטנה רק בחו"ל…? סאמר סקול יכול להיות פתרון מצויין עבורכם!
את החופש הזה עושים בסאמר סקול בחו"ל!

לקריאה >>