לימודי תיירות מאמרים

לימודי תיירות באוסטרליה

אוסטרליה היא היבשת האולטימטיבית ללימודי תיירות. כמו שעבודה בתחום התיירות היא דינאמית ומגוונת כך אוסטרליה הכוללת אינספור של מסלולי טראקים, נופים מסחררים, חופים מדהימים וסגנון חיים שכולו תענוגות, שמש וים, בתי מלון אופנתיים, מרכזי ספא ושלל אטרקציות.

לקריאה >>

לימודי תיירות וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את הטיפים החשובים ביותר שיעשו לך את לימודי התיירות לקלים יותר, נעימים יותר ומוצלחים הרבה יותר בשביל שמהלימודי התיירות האלו תמצא את המקסימום ותצא עם תעודת מקצוע לשוק העבודה בענף התיירות, ואל תשכחו לספר לאחרים איפה קיבלתם את ההמלצות הטובות ביותר רגע לפני שאתם מתחילים את הסימסטר הקרב ובא של לימודי התיירות…ושיהיה בהצלחה!

לקריאה >>

קורס מפעילי תיירות נכנסת

קורס מפעילי תיירות נכנסת הינו חלק קטן יחסית מהתכנים הנלמדים בלימודי תיירות, אבל…אחד החשובים ביותר במיוחד לאלו המעוניינים להשתלב בענף התיירות כמפעילי תיירות נכנסת באחד ממשרדי הנסיעות המתמחים בנושא בארץ.
רוצים לשמוע עוד על קורס מפעילי תיירות נכנסת שנלמדים במוסדות הלימוד בישראל…? הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

קורס מומחה תיירות וניהול בכיר

אם אתם מעוניינים להתקדם מהתפקיד הנוכחי בו אתם עוסקים בענף התיירות, כגון: עמדות מפתח בכירות ועמדות ניהול בחברות תיירות גדולות, כגון: משרדי נסיעות, ספקי תיירות ומפעילי תיירות, העובדים בענף התיירות העובדים עם לקוחות עסקיים המקבלים שירות על בסיס קבוע בענף.
אם אתם חושבים שגם אתם שייכים למשפחת התיירות, כנראה שאתם צריכים לעשות קורס מומחה תיירות וניהול בכיר.

לקריאה >>

לימודי ניהול תיירות

לימודי ניהול תיירות, מתאימים לאלו שמחפשים גם לעבוד בענף התיירות וגם להיות מנהל מחלקה, צוות סוכני נסיעות, או בתפקיד מפתח אחר בתוך הארגון התיירותי.
לימודי ניהול תיירות אלו לימודים שונים מכל הקורסים המקצועיים שלומדים במסגרת לימודי תיירות באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ, כי לימודי ניהול תיירות זה אומר כמשמעו להיות מנהל בענף התיירות!

לקריאה >>

קורס סוכני נסיעות מורשים

לעבוד כסוכן נסיעות בענף התיירות, נחשב לתפקיד החשוב ביותר בכל מערכת התיירות בארץ ובעולם, סוכני נסיעות הם הלב של הארגון שמחבר בין הנהלת כל סוכנות נסיעות לבין הלקוחות שכיום מהווים נכס יקר לכל ארגון, בעזרת שימור מקצועי ואידאלי הנעשה בפעולות שיווקיות על פי מטרת הארגון (סוכנות נסיעות).

לקריאה >>

קורס ניהול מזון ומשקאות

אם אתם רוצים לעבוד במלון מפואר כמלונאי בתפקיד מנהל מזון ומשקאות, דעו שאתם מוכרחים לעבור קורס ניהול מזון ומשקאות, שייתן לכם רקע כללי על מה עומד מאחורי תפקיד מרתק שכזה ואיך מתחילים צעד אחרי צעד את הלימודים האקדמאיים כמלונאי בהתחמות מזון ומשקאות במלון, בתי אירוח ומסעדות.

לקריאה >>

קורס יועצי טיולים

אם כבר טיילתם בעולם וחיידק התיירות נמצא בכם, יכול להיות שתפקיד יועץ טיולים בענף התיירות יכול להיות מתאים לכם בדיוק, אבל לפני שאתם מחליטים להתחיל לשלוח קורות חיים למשרות דרושים בתיירות לתפקידי יועצי טיולים, חשוב שתדעו שאתם צריכים תעודת יועץ טיולים מאושרת על ידי הגופים שמוסמכים להעניק את התעודה מטעם משרד התיירות.

לקריאה >>

קורס מדריכי טיולים

אם גם אתם אוהבים לטייל וקיים בכם צורך עז "לקחת תרמיל ולקחת מקל" ולצאת להדריך מטיילים ותיירים בארץ ובעולם…הגעתם למקום הנכון!
בשביל להיות מדריך טיולים צריך תעודת מדריך מוסמך מטעם משרד התיירות ובמידה והחלטתם להדריך בטיולי תלמידים אז התעודה תינתן מטעם משרד החינוך.
רוצה לדעת עוד על קורס מדריכי טיולים בארץ ובחו"ל…?הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

לימודי מלונאות

אם החלטתם שאתם מעוניינים ללמוד מלונאות ואתם רוצים לעבוד איפה שכולם מבלים…הגעתם למקום הנכון! וכמו כן חשוב שתדעו שלימודי מלונאות זה תהליך ארוך והלימודים הם לא פשוטים, אך בהחלט יכולים לתת לכל סטודנט הרוכש את המקצוע, שקט נפשי ומקצוע לכל החיים, הצטרפו אלינו!

לקריאה >>