קורס יועצי טיולים

אם כבר טיילתם בעולם וחיידק התיירות נמצא בכם, יכול להיות שתפקיד יועץ טיולים בענף התיירות יכול להיות מתאים לכם בדיוק, אבל לפני שאתם מחליטים להתחיל לשלוח קורות חיים למשרות דרושים בתיירות לתפקידי יועצי טיולים, חשוב שתדעו שאתם צריכים תעודת יועץ טיולים מאושרת על ידי הגופים שמוסמכים להעניק את התעודה מטעם משרד התיירות.

לימודי יועצי טיולים למקרה ששאלתם

לימודי יועצי טיולים בארץ מיועדים בעיקרם לאלו שטיילו בעולם, מכירים את היעד הטיול בצורה טובה ורוצים ליישם את הניסיון שצברו בשטח בעבודה מאתגרת וייחודית בענף התיירות.
לימודי תיירות ולימודי יועצי טיולים בפרט נועדו לסוג האנשים שאוהבים לדבר על הטיול שעברו, על החווית והאטרקציות בהם ביקרו והכי חשוב שאוהבים לתת שירות, כי שירות בתיירות עושים באהבה או לא עושים בכלל,
כיום בעקבות ההתפתחות הטגנולוגית במאה העשרים ואחת והתפתחות התיירות באינטרנט, ניתן לקבל ייעוץ ומידע בחינם ללא תשלום ליועץ טיולים ששייך לארגון בענף התיירות, אבל…
מה יכול להיות טוב מלתת את המידע ללקוחות שטסים לטיול עליו חלמו כבר מספר חודשים, בעזרת הידע העצום שניתן לרכוש בקורס יועצי טיולים ובעזרת האינטרנט שמהווה אפשרות מצויינת לקבל את המידע ולהעבירו ללקוח שאוטוטו עולה על המטוס ומתחיל את הטיול בחו"ל…וגם בארץ.

לימודי יועצי טיולים והחומר הנלמד

בקורס יועצי טיולים שאותו לומדים בכל מכללה ואוניברסיטה שמתמחה בלימודי תיירות תלמדו:
• ענף התיירות והעבודה כנותן שירות בענף
• יעדי תיירות מבוקשים ומומלצים
• השימוש באינטרנט כנותן שירות ומידע ללקוח
• השירותים שניתנים בענף התיירות בארץ ובעולם
• אבחון והתאמת המוצר התיירותי לצרכי הלקוח
• סימולציות בניית חבילות תיור ומסלולים למטייל העצמאי
• ועוד מספר נושאים הכרחיים שכל יועץ טיולים צריך לדעת.

מסיימים לימודי יועצי טיולים ומתחילים לעבוד

סיימתם את לימודי יועצי טיולים בענף התיירות, עכשיו הגיע הזמן להתחיל לעבוד ולחפש סוכנות נסיעות, או כל ארגון תיירותי אחר שמתמחה בייעוץ טיולים בחו"ל…וגם בארץ למטייל.
שתגיעו לראיון העבודה ותדרשו להציג את התעודה אותה קיבלתם מהמכללה והאוניברסיטה, תהיו גאים שברשותכם תעודת סיום יועצי טיולים ועכשיו מה שנשאר זה רק להתחיל לעבוד ולהיות חלק ממשפחת התיירות.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הנופש שלכם לקיץ

הקיץ מתקרב, וכמו בכל שנה, גם השנה, מתחילה לצוץ ולעלות השאלה הקבועה – איך נבלה את חופשת הקיץ שלנו השנה? כל אחד