לימודי ניהול תיירות

לימודי ניהול תיירות, מתאימים לאלו שמחפשים גם לעבוד בענף התיירות וגם להיות מנהל מחלקה, צוות סוכני נסיעות, או בתפקיד מפתח אחר בתוך הארגון התיירותי.
לימודי ניהול תיירות אלו לימודים שונים מכל הקורסים המקצועיים שלומדים במסגרת לימודי תיירות באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ, כי לימודי ניהול תיירות זה אומר כמשמעו להיות מנהל בענף התיירות!

לימודי ניהול תיירות למקרה ששאלתם

לימודי ניהול תיירות ותעופה מתחלקים לשני מקצועות שנלמדים במהלך הלימודים המקצועיים, שהינם חלק ממכלול וממערכת המכשירה עובדים מקצועיים לענף התיירות.
ההכשרה המקצועית אותה תרכשו נחלקת ל:
לימודי תיירות שכוללים את הבסיס לתיירות ואת הקורסים המקצועיים שנלמדים במסגרת לימודי תיירות במכלל.
• לימודי מנהל עסקים שכוללים את הבסיס לניהול עסק, ארגון, או חברה קטנה בצמיחה שמייעדת את עצמה לחזית הקדמית של ענף התיירות בישראל.
השילוב בין שני המקצועות בכל מכללה, יכול להוות עבורך בסיס מצויין בשביל לפתוח דלת למקצועות השונים בענף התיירות וכמו כן לתפקידי ניהול אחרים בכל מקצוע בו תרצה לעסוק בעתיד.

לימודי ניהול תיירות והחומר הנלמד

ברגע שתשבו על ספסל הלימודים ותהפכו לסטודנטים מן השורה הראשונה, במכללה שמעבירה לימודי תיירות בשילוב מנהל עסקים, הידע שתרכשו והחומר הנלמד יהיה:
• השפעות תיירות ונסיעות במאה העשרים ואחת.
• תיירות בארצות מתפתחות.
• גיאוגרפיה של נסיעות ותיירות.
• מבוא לשירותים תומכים בענף התיירות.
• ניהול מערכות מידע בתיירות.
• תפעול וניהול תיירות.
• תיירות עסקית ותיירות כפרית.
• קורסים שונים במנהל עסקים שכוללים: חשבונאות, סטטיסטיקה ניהולית שכוללות שיטות מחקר מתקדמות, יסודות השיווק ושיווק תיירות במאה ה21 וקורסים נוספים בתחום.

מסיימים לימוד ניהול תיירות ומתחילים לעבוד

אבל כמובן שלא תחשבו שאם סיימתם לימודי ניהול תיירות, אתם יכולים לבצע קפיצה ולהגיע לתפקידי מפתח וניהול בכירים בין יום, כל העניין לאחר שכבר השלמתם את הלימודים וסיימתם אותם בהצטיינות, זה שמנהל גדול זה זמן ותהליך למידה אחד ארוך, כי…"גם את רומא לא בנו ביום אחד", ובשביל להיות מנהל בתיירות אתם חייבים רזומה וניסיון שיביא אתכם לקידום ולרגע עליו חלמתם כמו תפקיד מנהל רכש בתיירות, כמובן שחשוב לדעת שישנם תפקידים בכירים בחברות תיירות כגון: סמנכ"ל שיווק ופיתוח, מנהלת חשבונות ותפקידים מקצועיים שתואר ראשון בניהול תיירות לא מספיק, ויש צורך בלימודים נוספים בשביל להגיע לתפקידים אלו.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הנופש שלכם לקיץ

הקיץ מתקרב, וכמו בכל שנה, גם השנה, מתחילה לצוץ ולעלות השאלה הקבועה – איך נבלה את חופשת הקיץ שלנו השנה? כל אחד