המרת מטבע חוץ מאמרים

הדולר והתיירות מה הקשר בכלל

אין ספק בכלל שהמטבע החזק בעולם כיום והשימושי ביותר בפן התיירותי הינו הדולר, כאשר כיום כל בנק, חלפן כספים או גוף כזה או אחר מחזיק דולרים בכמות גדולה יחסית בשביל לבצע המרת מטבע חוץ לכל נוסע, תייר, נופש או אפילו משקיע כזה או אחר המתעניין ברכישת דולרים למטרת השקעה עתידית.

לקריאה >>

המרת מטבע חוץ וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את מה שצריך לדעת על המרת מטבע חוץ לקראת חופשה בחו"ל, על מנת להבטיח שהחופשה שלכם תהיה חסכונית ומשתלמת ככל האפשר בכל הנוגע לרכישת המטבע המקומי ביעד שאליו אתם נוסעים. אז לפני שאתם עולים למטוס ומתחילים את הטיול בחו"ל, מומלץ לקרוא את ההמלצות והטיפים השימושיים, שיבטיחו לכם חופשה בראש שקט, בלי הוצאות מיותרות על מט"ח.

לקריאה >>

לשלם במטבע זר עם כרטיס אשראי בינלאומי

שאתם מבצעים קנייה בחו"ל עם כרטיס אשראי בינלאומי, דעו שאתם מחוייבים על פי השער המקומי באותה המדינה בה אתם נמצאים, אם ברשותכם חשבון מטבע זר בנוסף לחשבון השקלי שלכם בבנק ואתם רוצים לדעת עוד על התשלום שלכם בבית המלון בחו"ל, על הבגד החדש שרכשתם, או על המסעדת גורמה שהחלטתם לשבת

לקריאה >>

איזה מטבע מקומי שייך לאיזו מדינה?!

אז החלטתם שאתם יוצאים לחופשה בחו"ל או לטיול מפנק באירופה למשל, דרום אמריקה, אסיה או כל יעד אחר שרק תבחרו, ישנם מדינות בעולם שהמטבע המקומי איתו סוחרים, קונים ומוכרים זהה למדינה מקבילה שבדרך כלל נמצאת גם באותה היבשת על הגלובוס. איזה מטבע משתמשים בארה"ב אתם בטח יודעים, אבל בטח שאלתם את עצמכם איזה מטבע משתמשים במדינות בהם הדולר או האירו הוא לא המטבע המקומי? ומה ההבדל בין דולר אמריקאי לבין דולר אוסטרלי או קנדי?? או מה זה בכלל מטבע הפסו ואיפה אפשר להשתמש בו??? לחץ כאן ו…

לקריאה >>

איך משפיע שער הדולר על החופשה שלך בחו"ל?

שאתם רוכשים חבילת נופש, טיסה לחו"ל או משתמשים בשירותים תיירותים ברחבי העולם, אתם משלמים עליהם במטבע זר שמרבית ספקי התיירות, סוכני הנסיעות ונותני השירותים גובים את הכסף במטבע הדולר, כי לא סתם זה המטבע החזק בעולם…שער הדולר שעליו מתבצעת המרה לשקל כדי שתוכלו לשלם על הטיסה לחופשה שלכם בחו"ל נקרא בענף התיירות כ"שער נסיעות" או, "שער דולר נוסעים", רוצים לקרוא עוד על שער הדולר? ואיך הדולר משפיע לכם על החופשה והטיול בחו"ל? לחץ כאן ו…

לקריאה >>

כמה כסף תקחו אתכם לחופשה בחו"ל?

בטח קרה לכם שטסתם לחופשה בחו"ל ושאלתם את עצמכם… "כמה כסף צריך לקחת?"
אז את התשובה רק אתם תדעו לבטח…אבל אם תמשיכו לקרוא בהחלט תוכלו לקבל את הכלים ההכרחיים ביותר, שיעזרו לכם לקבל את אחת מההחלטות החשובות ביותר לטיול המרתק,
אולי אתם נוסעים לחופשה בקלאב שהוא "הכל כלול" וכנראה שתוכלו להשאיר את הארנק בבית או, שהטיול הקרוב הולך להיות מסע של לראות ולהיראות כי קניות בשבילכם שמגיעים לחופשה בחו"ל, זה העיקר!
אז כמה כסף תקחו אתכם לחופשה ולטיול בחו"ל…וגם בארץ! לחץ כאן ו…

לקריאה >>

איזה מטבע חוץ כדאי יותר לקחת לחופשה לחו"ל?

חלק מהנסיעה לחופשה לחו"ל או אפילו טיול בצפון הארץ, הוא התקציב הכספי שמהווה אפקט משמעותי בסיפוק האישי מחוויה מפנקת של חופשה איכותית בחו"ל או בארץ.
ובשביל שמהטיול הזה תחזרו הכי מרוצים שיש וכמובן אחרי שתספיקו להיות בכל האטרקציות התיירותיות ובמקומות שתכננתם לכם מראש.
הגיע הזמן לעשות סדר כספי…ורגע… אם כבר מדברים על תקציבים וכספים,
אז איזה מטבע זר מומלץ יותר לקחת לחופשה בחו"ל?
אולי דולרים? או אולי אירו? ואולי בכלל משתלם יותר לבצע המרה של השקל ישירות במטבע חוץ ביעד הנסיעה המתוכנן?
אז התשובה ברורה! רוצים לקרוא אם איזה מטבע זר הכי משתלם לצאת לחופשה או לטיול בחו"ל?
לחץ כאן ו…

לקריאה >>

נוסע לחו"ל? איפה הכי משתלם לקנות מטבע חוץ לפני הנסיעה?

בישראל קיימים גופים שונים שנותנים שירותי המרת מטבע זר לחו"ל, במרבית מהמקומות שער החליפין שונה ממקום למקום, ובירור מקיף יבטיח לכם חסכון משמעותי של לא מעט כסף! ועד שתעשו את הבירור הנכון, לחצו כאן להמשך קריאה על איפה אפשר לרכוש מטבע זר ואיפה זה הכי משתלם לכם.

לקריאה >>

המרת מטבע חוץ ומה שחשוב שתדעו

מרבית מחבילות הנופש שקניתם עד היום הסתכמו בכמה מאות, אם לא אלפי דולרים לחופשה של שבועיים באירופה, שעליה אתם בדרך כלל משלמים במטבע דולר או באירו, אלא אם כן אתם יורדים לסוף שבוע מפנק באילת. אבל… שאלתם את עצמכם פעם כמה אתם משלמים בשקל ישראלי על החופשה שלכם לחו"ל?
לחצו כאן להמשך קריאה ובדקו כאן בעזרת מחשבון המט"ח של TravelInfo כמה השקל שלכם באמת שווה וכמה אתם משלמים בשקלים על החופשה שלכם בחו"ל!

לקריאה >>