הטסת בעלי חיים מאמרים

מה הקשר בין אילוף כלבים להטסתם לחו"ל?

החלטת לנסוע לחו"ל ואתה רוצה לקחת את כלבך או חיית המחמד שלך איתך בטיסה..? סביר להניח שחשוב שתדע שיש קשר ישיר בין אילוף הכלב לבין הטסה שתעבור בצורה חלקה ונקייה. כיום כפי שידוע לכל אחד מאיתנו האופציות להטיס בעלי חיים הם הרבה יותר קלות ופשוטות מבעבר, כאשר לא פעם ולא

לקריאה >>

הטסת בעלי חיים וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את הטיפים החשובים ביותר להטסת בעלי חיים לחו"ל, שתעבור בצורה טובה יותר, איכותית יותר ומושלמת בשביל שמהחופשה הזאת תחזרו הכי מרוצים שיש, ואל תשכחו לספר לאחרים איפה קיבלתם את ההמלצות הטובות ביותר רגע לפני שאתם עולים על המטוס עם חיית המחמד שברשותכם.

לקריאה >>

תנאי חברות תעופה בהטסת בעלי חיים

אם החלטתם לקחת אתכם את חיית המחמד שלכם אתכם לחו"ל, אז מומלץ שוודאו לפני כן על תנאי הטסת בעלי חיים בחברת התעופה בה אתם טסים.
לכן ריכזנו עבורכם מספר תנאים הכרחיים בשביל שאתם תוכלו להיות רגועים יותר ובשביל שחיית המחמד שלכם תוכל לעלות על הטיסה בנוחות אם מינימום תקלות על הדרך.

לקריאה >>

ביטוח לבעלי חיים

שאתם טסים לחו"ל עם חיית המחמד שלכם דעו שגם היא צריכה ביטוח נסיעות, בשביל שיהיה מי שהוא שידאג לחיית המחמד שלך במקרה של פציעה ופגיעה חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לתקופת השהייה בחו"ל, כי גם לבעל החיים שלך מגיע להיות מבוטח בפוליסת נסיעות, כדי שנוכל לנפוש בשקט!

לקריאה >>

שאלת את עצמך איך לבחור כלוב טיסה לבעלי חיים?

אז הגיע הרגע שהחלטתם שחיית המחמד שלכם עושה צ'אק אין ועולה למטוס לבקר את הדודה באמריקה, חיסונים יש, בדיקות ואישורים מתאימים להטסת בעל חיים נמצאים בנרתיק המסמכים ומה שנשאר זה רק להשקיע בשביל הכלב או החתול בכלוב טיסה איכותי כדי שהטיסה תעבור הכי חלק שאפשר ובלי תקלות לא צפויות כגון שוטטות של בעל חיים על המטוס, בטח לא הייתם רוצים שזה יקרה לכם?! רוצה לדעת איך לבחור כלוב…? ומה חשוב לדעת לפני שקונים כלוב טיסה…??לחץ כאן ו…

לקריאה >>

נוסע לחו"ל וחיית המחמד שלך נשארת בארץ? קרא כאן על פנסיון לבעלי חיים!

אז החלטתם שאתם נוסעים השנה לחופשה משפחתית בארץ או בחו"ל, ולא בדיוק מתאפשר לכם לקחת את חיית המחמד שלכם אתכם לחופשה. אז מה עושים? יש פתרון גם לזה!
פנסיון לבעלי חיים וחיות מחמד זו הדרך הטובה ביותר, כדי שאתם תוכלו לבלות כמו שצריך בחופשה שלכם בחו"ל או בטיול בארץ, בזמן שחיית המחמד שלכם תרגיש הכי בבית שאפשר.
רוצה לקרוא עוד על פנסיון לבעלי חיים , לחץ כאן ו…

לקריאה >>

כל מה שחשוב לדעת על הטסת חיות לחו"ל

אז הגיע הרגע שקיבלת את הבשורה מהעבודה וההנהלה החליטה שאתה הבנאדם המתאים ביותר לייצג אותה בשנה הקרובה בחו"ל,
שיהיה במזל טוב… ובהצלחה!
אבל רגע…, מה תעשו עם הכלב שלכם שחייב התייחסות יום יומית? או החתול שמקפץ לכם בבית ברגע שאתם פותחים את הדלת וחוזרים מהעבודה? ואולי בכלל התוכי שלכם מתגעגע לדודה מאמריקה?
אז יש פתרון גם לזה…קרא כאן על כל מה שחשוב לדעת על הטסת בעלי חיים לחו"ל

לקריאה >>