תחבורה באירופה

כל מה שצריך לדעת על הרכבות באיטליה

החלטתם שאתם עולים הרכבת ומתפנקים לכם בקפוצ'ינו איטלקי אמיתי על הבוקר, או בפסטה אמיתית שאפשר לאכול לארוחת צהריים ברכבת באיטליה! אז שיהיה בתאבון ושתהיה נסיעה טובה…רוצים לדעת עוד הרכבות באיטליה לפני שאתם מתחילים לדבר באיטלקית…?הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

כל מה שצריך לדעת על הרכבות בגרמניה

אז נכון…מרביתנו יעדיפו לשכור רכב במהלך החופשה בגרמניה אבל יש גם את אלו שיעדיפו לעלות על רכבת ולעשות את הדרך מברלין למינכן, או אפילו מהצד המזרחי של גרמניה בדרזדן ועד לפרנקפורט שתשמש לכם כנקודת מעבר ליעד ההמשך שלכם בגרמניה…

לקריאה >>

כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב באירופה

מה יכול להיות טוב יותר אם לטיול שלכם באירופה שתכננתם כל כך הרבה זמן, תוסיפו רכב שאיתו תוכלו להתנייד ממקום למקום ביעד החופשה שלכם, או ממדינה למדינה במקרה ואתם נוסעים לחופשה באירופה ומתכננים לנחות בפאריז שבצרפת…לדוגמא, לבצע נסיעה ברכב השכור ליעד הבא שלכם ולהמריא חזרה לישראל מברלין שבגרמניה…בואו רק ונניח, אז מה צריך באמת לדעת לפני ששוכרים רכב באירופה? ואילו טיפים תוכלו לקחת אתכם לחופשה בחו"ל בנושא השכרת הרכב וכמובן גם לצאת במינימום הוצאות לפני ובמהלך החופשה?? לחץ כאן ו…

לקריאה >>

רוצה להגיע מפאריז ללונדון כמה שיותר מהר? קרא כאן על רכבת היורוסטאר

את הנסיעה מלונדון לפאריז ולהיפך במהלך החופשה, הכי כדאי לעשות על רכבת היורוסטאר שתיתן לכם חוויה של שעתיים ורבע מהרגע שתתחילו לנסוע מעיר האורות בצרפת ועד לרגע שתצאו מהתחנה ברחובות הבירה הבריטית.
שאתם נוסעים לחופשה בחו"ל אתם רוצים לנצל את הימים ובטח לא לשרוף שעות בהמתנה לטיסות קצרות בין מדינות או, בתהליכי בידוק ביטחוניים שלוקחים לא מעט זמן… אז מה יותר כדאי מנסיעה ברכבת היורוסטאר באירופה שנותנת חוויה בלתי נשכחת שבלי שתרגישו כבר תמצאו את עצמכם עומדים ליד מגדל אייפל בפאריז או ממש קרוב לשעון הביג בן בלונדון.
רוצים לקרוא עוד על רכבת היורוסטאר, למה מומלץ לנסוע ביורוסטאר ומה קורה בתוך הרכבת? לחץ כאן ו…

לקריאה >>

רכבות באירופה כל מה שצריך לדעת

נסיעה ברכבות באירופה היא דבר מאוד פופולארי, במיוחד בקרב התושבים המקומיים ומאוד מבוקשות על ידי תיירים שרוכשים פאסים מסודרים למספר נסיעות בין מדינות ביבשת.
באירופה יש אפשרות לנסוע ברכבת בכ 30 מדינות שונות שכולם נמצאות תחת האיחוד האירופאי,
עם 240,000 ק"מ של מסילות רכבת ברחבי היבשת אין בכלל סיבה להתלבט,
נוף עוצר נשימה, ארוחה טובה ונוחות בשינה אלו רק חלק מהסיבות הטובות ביותר לנסוע ברכבת באירופה במהלך החופשה בחו"ל.
רוצה לקרוא עוד על רכבות באירופה ועל הפאסים השונים שאפשר לרכוש, לחץ כאן ו…

לקריאה >>