המלצות מומחים להשכרת רכב לטיול משפחתי באירופה

אם אתם חושבים על השכרת רכב בחו"ל, אל תחכו לרגע האחרון. בחירה מוקדמת תאפשר לכם להשוות, לבדוק ולבחון את כל ההצעות, ולמצוא עבורכם ועבור משפחתכם את הרכב המתאים ביותר והחסכוני ביותר לחופשה באירופה.

לפני שאנחנו יוצאים לחופשה באירופה, אנחנו בודקים שהדרכון בתוקף, שארזנו את המעילים והביגוד החם לכל המשפחה, שבחרנו את האטרקציות הטובות ביותר וכמובן שלקחנו מספיק כסף בארנק כדי שיהיה לנו מספיק כסף מזומן לפנק את עצמנו. אחד הדברים שאנחנו לא תמיד סוגרים טרם הנסיעה זה השכרת הרכב בחו"ל, הרכב שאמור להביא אותנו לכל המקומות שנרצה לבקר בהם. רכב חסכוני בדלק זו הדרך שלנו גם ליהנות מטיול חסכוני יותר וגם לשמור את הכסף לעצמנו כדי שנוכל לאכול בעוד מסעדה יוקרתית או לקנות עוד בגד מדהים.

רכבים חסכוניים יכולים לגרום לנו לתדלק פחות, לעצור פחות וכמובן גם להתעכב הרבה פחות. כשכל המשפחה נוסעת ביחד לטיול הגדול באירופה, אנחנו מעדיפים לנסוע ברכב חסכוני ואיכותי, ולכן כשאתם מקבלים את ההחלטה לגבי הרכב שתשכרו בחו"ל, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

כדי לבצע השוואת מחירים של השכרת רכב באירופה ולאתר את המחירים הכי זולים השתמשו במנוע החיפוש להשוואת מחירי השכרת רכב בעולם – התהליך קצר ופשוט ויסייע לכם לבצע השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב באירופה אשר נחשבות אמינות ומוכרות ומספקות שירות לקוחות באנגלית. בשדה "ארץ" בחרו את המדינה בה אתם מתכננים להזמין השכרת רכב באירופה (אפשר לבדוק כמה מדינות כמובן), בשדה עיר את העיר בה אתם מתכננים להתחיל את הטיול, ובשדה תחנה את המיקום המדויק אליו אתם מעדיפים להזמין השכרת רכב באירופה (למשל – השכרת רכב בשדה התעופה של מרסיי או בתחנת הרכבת של מילאנו). אח"כ הזינו את התאריכים הספציפיים אליהם אתם מתכוונים להזמין השכרת רכב באירופה, ולחצו "חפש" כדי לצפות בתוצאות השוואת המחירים בין חברות השכרת רכבים שונות (על מגוון דגמי מכוניות) ולהזמין השכרת רכב באירופה אונליין.

רכב חסכוני בדלק – להגיע בקלות ממקום למקום

רכב חסכוני בדלק יאפשר לכם נסיעה קלה ופשוטה מבלי לעצור לעיתים תכופות. כשאנחנו בחו"ל, אנחנו לא תמיד יודעים היכן נמצאת תחנת הדלק הקרובה או כמה עולה ליטר דלק, ולכן ההתעסקות המעטה במילוי דלק תסב לנו הנאה גדולה. רכבים חסכוניים זו הדרך שלנו להנעים את הזמן עם המשפחה, להתעסק רק בטיול עצמו ולא בדברים שמסביב ולהיות רגועים ובטוחים שנגיע לכל מקום שנחפוץ בקלות ובמהירות.

רכבים חסכוניים – לדאוג לסביבה

גם כשאנחנו במדינה אחרת, אנחנו עדיין רוצים לשמור על כדור הארץ ועדיין אנחנו מנסים לזהם את האוויר כמה שפחות. רכבים חסכוניים פולטים פחות עשן, מזיקים פחות לסביבה ועוזרים לנו לשמור על כדור הארץ בצורה טובה יותר. גם כשאנחנו לא בתל אביב, ירושלים או חיפה אנחנו עדיין חלק מאוכלוסיית העולם וגם כאשר אנחנו בטיול המשפחתי לאירופה נרצה להיות אזרחים טובים שחושבים ירוק.

הטיול הגדול הגיע – אל תחכו לרגע האחרון

אחת הרעות החולות של המטייל הישראלי היא לדחות הכל לרגע האחרון. אם אתם חושבים על השכרת רכב בחו"ל והתאריך של הטיול המשפחתי לאירופה מתחיל להתקרב זה בדיוק הזמן לסגור את העניין כבר מעכשיו. אל תחכו לרגע האחרון ואל תדחו את ההחלטה כי אז תהיו מוגבלים בבחירה. הבחירה המוקדמת תאפשר לכם להשוות, לבדוק ולבחון את כל ההצעות וכך להגיע להצעה הטובה ביותר.

למצוא רכבים חסכוניים זו אינה משימה בלתי אפשרית, בעזרת רכב חסכוני בדלק באירופה תוכלו לשמור על סכום לא מבוטל בכיס שלכם, סכום כסף שיכול לשמש אתכם לעוד אטרקציה עם הילדים או לעוד לילה בבית המלון היוקרתי שלכם. כשאנחנו בישראל, אנחנו מנסים לחסוך ככל שניתן, על אחת כמה וכמה כאשר אנחנו בטיול שאנחנו יודעים שכל יורו שלא יתבזבז על שטויות יוכל להיות עוד חוויה בלתי נשכחת או עוד רגע שיישאר אצלנו לעולם בזיכרון.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הנופש שלכם לקיץ

הקיץ מתקרב, וכמו בכל שנה, גם השנה, מתחילה לצוץ ולעלות השאלה הקבועה – איך נבלה את חופשת הקיץ שלנו השנה? כל אחד