השכרת רכב מאמרים תחבורה באירופה

כל מה שצריך לדעת על השכרת רכב באירופה

מה יכול להיות טוב יותר אם לטיול שלכם באירופה שתכננתם כל כך הרבה זמן, תוסיפו רכב שאיתו תוכלו להתנייד ממקום למקום ביעד החופשה שלכם, או ממדינה למדינה במקרה ואתם נוסעים לחופשה באירופה ומתכננים לנחות בפאריז שבצרפת…לדוגמא, לבצע נסיעה ברכב השכור ליעד הבא שלכם ולהמריא חזרה לישראל מברלין שבגרמניה…בואו רק ונניח, אז מה צריך באמת לדעת לפני ששוכרים רכב באירופה? ואילו טיפים תוכלו לקחת אתכם לחופשה בחו"ל בנושא השכרת רכב וכמובן גם לצאת במינימום הוצאות לפני ובמהלך החופשה?? הגעתם למקום הנכון!

חופשה באירופה יכולה להיות לפעמים סופ"ש מפנק של טיולים רגליים, נסיעה במוניות, אוטובוסים וקרובים במקרה שנסעתם לביקור של מכרים ששוהים או חיים בחו"ל,

אבל…אם היה לכם רכב שבו יכלתם להתנייד ממקום למקום, מבילוי לבילוי, או מסיבוב קניות במקום אחד למסעדה הכי מומלצת שנמצאת בצד השני של העיר ודורשת נסיעה עם רכב ממונע, בטוח שהייתם נהנים ואפילו קצת יותר מהרגיל.

"בשביל שתוכלו להתנייד ממקום ממקום באירופה מתי שאתם רוצים"

הנסיעה ברכב שכור באירופה משמעותית הרבה יותר במקרה ובו אתם מתכננים להגיע ממדינה אחת באירופה למדינה אחרת, כאשר מדובר בשעות רבות של נסיעה ברכב שכור במקרה והחלטתם להתפנק לכם בחופשה בחו"ל, או במוניות, אוטובוסים או טיסה במקרה ואתם מעדיפים להיות כמה שפחות תלויים בשירותים נלווים שילוו אתכם במהלך הטיול בחו"ל.

בשביל שתוכלו להתנייד ממקום למקום באירופה מתי שאתם רוצים…

איך שאתם רוצים…והכי חשוב עם מי שאתם רוצים, מומלץ לשכור רכב שיוריד ממכם הרבה כאב ראש במהלך הטיול וגם איכות החופשה שלכם שתקבל משמעות קצת אחרת בשבילכם.

זכרו…

ישנם מדינות באירופה שאין אפשרות להיכנס אליהם עם רכב משטח מדינה אחר ולכן בדקו...אם הסוכן או האתר ממנו אתם רוכשים את השירות, על ההיתר להיכנס לשטחי מדינה עם רכב שכור ממקום אחד לשני, כמו כן בדקו את תוספת הביטוח אותו אתם רוכשים כשירות נלווה של השכרת רכב בחו"ל, עלויות ביטוח לרכב שכור בחו"ל כאשר אתם בתכנון של לנסוע ממדינה למדינה עולה יקר יותר עקב הסיכון הכרוך בדבר ובגלל החזרת הרכב לתחנה מרוחקת מתחנת לקיחת הרכב במקור.

כדי שתצאו במינימום עלויות והוצאות במהלך הטיול

הכינו מסלול נסיעה מראש ודעו לאן אתם נוסעים, מסלול טיול יחסוך לכם התברברות מיותרת בדרך והוצאות מיותרות על דלק, מומלץ

להשכיר GPS המותאם לנסיעה באירופה ולבדוק את המרחק אותו תצטרכו לעבור בנסיעה.

בדקו אם הרכב אותו אתם לוקחים מחברת השכרת הרכב נוסע על בנזין או דיזל?! נסיעה ברכב עם סולר יחסוך לכם משמעותית בהוצאות

הדלק במהלך הטיול.

רכב ידני חסכוני יותר מרכב אוטומטי גם בעלות ההשכרה ליום וגם בהוצאות הדלק במהלך החופשה בחו"ל.

השכירו רכב שמתאים לצרכים שלכם ולמספר האנשים שיהיו ברכב, רכב גדול מדי סתם יעלה יותר…וחבל.

וגם אל תשכירו רכב קטן מדי, כי נוחות זה שם המשחק בחוויה של השכרת רכב בחו"ל.

השכרת רכב בחו"ל הכי זול להזמין מהארץ!.

מי יכול לשכור רכב באירופה? ומה חשוב שתדעו

הגיל המינימלי להשכרת רכב באירופה היא 21-23 אך מומלץ לבדוק זאת שוב עם הסוכן בעת סגירת העסקה, הגיל המותר לנהיגה ברוב המדינות בעולם הוא 18 ורישיון הנהיגה הישראלי שנמצא ברשותכם תקף בחלק מהמדינות בעולם אך עדיין ישנם ארצות בהם ישנה דרישה לרישיון בינלאומי שאותו תצטרכו להנפיק לפני הנסיעה לחופשה בחו"ל…בדקו זאת עם ספק השכרת הרכב בחו"ל או בארץ.

5 Comments

Click here to post a comment
  • כדאי לבדוק את נושא לקיחת הרכב ממדינה אחת והמעבר למדינה אחרת, לפעמים החברות השכרת רכב עושים בעיות ולא קטנות בנושא

  • אני לקחתי את הרכב בפראג והחזרתי אותו בדרזדן בגרמניה והשירות היה נפלא רק חבל שעושקים אותך על הביטוח

  • אירופה גדולה והטיול המומלץ שם הוא בין מדינות לשוהים לתקופה ארוכה, מומלץ לקחת רכב שכור במקרה והטיול הוא בסטנדרט הנ"ל