השכרת רכב בחו"ל | השכרת רכב בישראל | חברות השכרת רכב | השכרת רכב מאמרים | חדשות השכרת רכב

השכרת רכב בפריז

השכרת רכב בצרפת זה אחד משירותי התיירות החשובים ביותר לאלו הנוסעים לטייל בצרפת ובריביירה הצרפתית, הערים המבוקשות להשכרת רכב בצרפת הם בפאריז ובניס, שנחשבים יעדי התיירות האולטיימטיבים לתייר בצרפת.

השכרת מכונית בצרפת היא עניין קל וזול הרבה יותר מאשר המחירים שתוכלו למצוא בחיפוש בגוגל – בעזרת מנוע השוואת המחירים המשוכלל המתעדכן אוטומטית במחירי השכרת רכב בצרפת מכל החברות שנחשבות מוכרות ואמינות ומספקות שירות לקוחות באנגלית לתיירים. התהליך קצר ופשוט – מלאו את הטופס  בתיבת החיפוש שלמטה: בשדה "ארץ" ביחרו את צרפת – אלא אם כן אתם רוצים להזמין השכרת רכב באי קורסיקה הנמצא בשליטת צרפת. במקרה הזה ביחרו "צרפת – קורסיקה".

בשדה "עיר" ביחרו את המיקום אליו תירצו להזמין השכרת רכב בצרפת – למשל פריז paris או נאנט nantes  – ובשדה "תחנה" עליכם לבחור את המקום בעיר בו תירצו לאסוף את הרכב השכור, למשל שדה התעופה בו אתם נוחתים. לסיום, מלאו את התאריכים בהם אתם רוצים להזמין השכרת מכונית בצרפת, ליחצו על הכפתור "חפש", וקבלו את הצעות המחיר הזולות ביותר עבור השכרת רכב בצרפת

נהיגה בצרפת מחייבת מסמכים מתאימים לנהיגה

עליתם על הרכב בצרפת…? חשוב מאוד לדאוג להימצאות רישיון בינלאומי, או רישיון נהיגה חדש (עם כיתוב באנגלית) שאיתו ניתן לנהוג בחו"ל. השכרת רכב בפאריז, או השכרת רכב בניס ובאזורי הריביירה הצרפתית מחייב אותך לדעת על הימצאות תחנות השכרת הרכב ברחבי העיר ובנמלי התעופה השונים כדי שתוכלו לדעת באיזו תחנה לבחור בשדה "תחנה" – בד"כ השכרת רכב בצרפת בשדה התעופה יותר נוחה אך גם יקרה יותר מאשר השכרת רכב בערים עצמן.

השכרת רכב בצרפת מקצרת פלאים את הזמן שמתבזבז בטיול על המתנה לתחבורה ציבורית ותיכנון נסיעה ונותנת לך לראות כמה שיותר במינימום זמן בזמנים שלך, אף על פי שבמרבית הפעמים לא מעט מהחוויה בטיול בצרפת הם ימי הטיולים הרגליים וההליכות ברחבי עיר האורות פריז. אך אם תרצו לצאת מהערים הגדולות לטיול בצרפת הכפרית או באיזורים כמו האלפים הצרפתיים או הריביירה הצרפתית – השכרת מכונית בצרפת היא ללא ספק הפיתרון העדיף.

השכרת רכב בצרפת וחברות ההשכרה בישראל

חברות השכרת הרכב הפועלות בישראל מבצעות השכרת רכב בצרפת במרבית הערים המתויירות, אך הן בד"כ גובות מחיר יותר יקר מאשר המחירים שתוכלו למצוא עם מנוע השוואת המחירים להשכרת רכב. השכרת רכב בצרפת חייבת להתאים לצרכים שלך וכך גם גודלו של הרכב בהתאם למספר הנוסעים ברכב, נסיעת עסקים לצרפת והשכרת רכב בשביל לנוע ברחבי פריז או מרסיי היא שונה ממשפחה המבצעת השכרת רכב בחו"ל ובצרפת בפרט כדי לנסוע עם המזוודות בין יעד ליעד.

הביקוש בישראל להשכרת רכבים בצרפת הוא בעיקר לאלו הנוסעים לטייל באזור הריביירה הצרפתית ובניס, שם הצורך ברכב שכור הוא הכרחי וזהו פיתרון מצויין בשביל לטייל ברחבי האזור.

ברבים מהמקרים בהם מושכר הרכב למטייל הישראלי המגיע לצרפת, מדובר על חבילות טוס וסע הנמכרות על ידי סיטונאי התיירות השונים ברחבי הארץ, המעניקים חופשה לתייר העצמאי בצורה הטובה ביותר עבורו הכולל טיסה + רכב לימי ההשכרה הרצויים.