רפואת מטיילים מאמרים

לאכול בחו"ל ולא לחשוש – מהו הפתרון הבריא לנושא?

מה זה שלשול מטיילים ואיך נמנעים ממנו?  מה אפשר לעשות כדי להתגונן מפני התופעה שעלולה להחריב כל חופשה? מעיין גל-שדות התופעה מוכרת: נוסעים למדינה זרה, מצחצחים שיניים או קונים פרי מדוכן ברחוב ויומיים אחר כך קמים חולים. היום, הרפואה המודרנית יודעת לטפל ברוב מחלות המטיילים בקלות, אך עדיין שלשול מטיילים

לקריאה >>

מלריה ורפואת מטיילים

אחת מהמחלות הנפוצות ביותר במדינות עולם שלישי בהם מטיילים לא מעט תרמילאים ומוצ'ילרים לתקופות ממושכות בטיולים ארוכים, זוהי מחלת המלריה, כיום בשביל להתגונן מפני הידבקות במחלה ישנם מספר אמצעים רפואיים שניתן להיעזר בהם וכמו כן מספר טיפולים שניתן לקבל במידה ואותו מטייל נדבר במחלה.
רוצה לקרוא עוד על מחלת המלריה ועל דרכי ההתגוננות לפני היציאה לטיול..? הגעת למקום הנכון!

לקריאה >>

רפואת מטיילים וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את הטיפים החשובים על כל מה שחשוב וכל מה שצריך באמת לדעת על רפואת מטיילים בשביל שמהחופשה הזאת חזרו הכי מרוצים שיש, והכי חשוב הכי בריאים שיש.
ואל תשכחו לספר לאחרים איפה קיבלתם את ההמלצות הטובות ביותר רגע לפני שאתם עולים למטוס ומתחילים את החופשה והטיול בחו"ל.

לקריאה >>

מחלות זיהומיות ורפואת מטיילים מונעת

שנוסעים לחו"ל ובמיוחד למדינות עולם שלישי ומדינות טרופיות, יש סכנה להידבק במחלות זיהומיות במידה ולא קיבלתם את כל התהליך של חיסונים למטייל, שמומלצים על ידי מרפאות המטיילים.
רוצים לקרוא עוד על מחלות זיהומיות והמניעה של ברפואת מטיילים בעולם שכזה…? הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

נוסעים לחו"ל לטיול תרמילאים? ומה עם חיסונים למטייל!

הגיע הרגע והחלטתם לנסוע לטיול תרמילאים בחו"ל באזורים טרופיים, או במדינות עולם שלישי שבהם יש סיכון למחלות נפוצות באזור.
מה קורה עם החיסונים לטיול…? כי הבריאות זה מעל הכל והחשוב ביותר זה שהחיסונים למטיילים אותם תקבלו לפני היציאה מהארץ, שייתנו לכם שקט נפשי והגנה מלאה מפני מחלות טרופיות שיוכלות להופיע במהלך הטיול.

לקריאה >>

נוסע לחו"ל לאזורים טרופיים? על הסיכונים הבריאותיים שמעתם?

שנוסעים לחופשה, טיול או נסיעת עסקים בחו"ל למדינות עולם שלישי ואזורים טרופיים, אתם חייבים להיות מוכנים בריאותית לכל התנאים התברואתיים הירודים והמחלות הזיהומיות שקיימות במדינות האלו.
אם בדיוק סיימת את השירות הצבאי והפנטזיה של טיול תרמילאים ממושך למזרח הרחוק או דרום אמריקה נראית קרוב מתמיד, אסור שתשכחו את ההיבטים הרפואיים שלפני הטיול לחו"ל.
רוצה לקרוא עוד על הסיכונים הבריאותיים שקיימים בטיול למדינות עולם שלישי? ומה חשוב לדעת בהיבט הרפואי רגע לפני שממריאים לחו"ל? לחץ כאן ו…

לקריאה >>