מחלות זיהומיות ורפואת מטיילים מונעת

שנוסעים לחו”ל ובמיוחד למדינות עולם שלישי ומדינות טרופיות, יש סכנה להידבק במחלות זיהומיות במידה ולא קיבלתם את כל התהליך של חיסונים למטייל, שמומלצים על ידי מרפאות המטיילים.
רוצים לקרוא עוד על מחלות זיהומיות והמניעה של ברפואת מטיילים בעולם שכזה…? הגעתם למקום הנכון!

מחלות זיהומיות שנמצאות בכל מקום בעולם

שאתם נוסעים לטיול תרמילאים במדינות עולם שלישי ובמדינות טרופיות… מומלץ שתבדקו אלו מחלות זיהומיות יותר מבוקשות באזור המתוייר וכמו כן לבדוק מהם דרכי ההתגוננות שלכם לפני הטיול ובמהלך הטיול.
מחלות זיהומיות יותר פופולאריות שנמצאות באזורים אלו מחלות כגון:
• מחלות זיהומיות שמועברות דרך האויר אותו אנו נושמים.
• מחלות זיהומיות שמועברות על ידי יתושים וחרקים אחרים.
• מחלות זיהומיות שמועברות דרך המזון והשתייה אותם צורכים במהלך הטיול.
• מחלות זיהומיות שמועברות דרך העור.
• וכמובן שיש גם מחלות זיהומיות שמועברות דרך הדם ומגע מיני במהלך הטיול… לכן הצטיידו באמצעי מניעה בהתאם.

מחלות זיהומיות והתגוננות מפני המחלה

ההתגוננות הטובה ביותר כנגד מחלות זיהומיות שיכולות לפגוע במהלך הטיול בחו”ל במדינות עולם שלישי ובאזורים טרופיים, זה קודם כל להתייעץ עם מומחה לרפואת מטיילים, באחת ממרפאות המטיילים שנותנות שירותי רפואת מטיילים בנוסף לרכישת ביטוח נסיעות שרכשתם לעצמכם דרך סוכן הנסיעות.

הדרכים היותר מומלצות בשביל להתגונן בפני המחלות הזיהומיות שנמצאות במדינות עולם שלישי כפי שהזכרנו הם:

מקורות שתייה

מרבית ממקורות השתייה במדינות עולם שלישי, מאוד מזוהומות ולכן יש לשתות אך ורק מבקבוקי מים מינרליים סגורים.

עקיצות יתושים

עקיצת יתוש יכולה לגרום למלריה ולכן יש להצטייד בחומרים דוחי יתושים וכמו כן להשתדל ולישון עם כילה בלילה, כדי שלא תמצאו על עצמכם יתוש רעב שימצוץ לכם את הדם ויכול להעביר אליכם מליוני סוגי מחלות שמועברים בעקיצה כגון מלריה.

אויר מזוהם

ישנם ערים בעולם ובמיוחד במדינות עולם שלישי שנמצאות במזרח, שכל רגע של נשימה זה פשוט נזק בריאותי לגוף בגלל שהאויר באזור כל כך מזוהם ומטונף ולכן, יש להשתדל ולהסתובב במקומות אלו עם מסיכה שתצמצם ותסנן כמה שאפשר את האויר המזוהם שיש באזור.

שאתם נוסעים לטיול תרמילאים באזורים טרופיים ובמדינות עולם שלישי, לכו למרפאת מטיילים שתתן לכם המלצות כיצד להתגונן בפני מחלות זיהומיות בטיול.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט