השכרת רכב בחו"ל | השכרת רכב בישראל | חברות השכרת רכב | השכרת רכב מאמרים | חדשות השכרת רכב 

השכרת רכב בתאילנד היא לא תמיד אחת הדרכים הכי פופולריות לאלו הנוסעים לטייל בתאילנד, אבל ישראלים רבים מעוניינים להשכיר רכב בתאילנד וזה פיתרון שבהחלט יכול להיות מצוין לאלו המתכננים טיול בקו סמוי או לאלו שנוסעים לנסיעות עסקים בערים המבוקשות בתאילנד, כגון: בנגקוק, או מתכננים טיולי שטח בצפון תאילנד, שנחשבת יעד התיירות הפופולארי ביותר בתאילנד לטיולי ג'יפים.

השכרת רכב בתאילנד יכולה להיות זולה ופשוטה באמצעות מנוע השוואת המחירים לחברות השכרת רכב בחו"ל הנמצא למטה בדף זה, אשר יאתר עבורכם תוך שניות את המחיר הכי זול עבור מגוון דגמי רכב להשכרה, בהשוואת מחירים בין חברות השכרת רכב בתאילנד. מדובר בתהליך פשוט ומהיר: בשדה ארץ ביחרו את תאילנד ואז בשדה עיר את המיקום בו תרצו לשכור רכב בתאילנד – הקלידו את שם העיר באנגלית. בשדה "תחנה" ביחרו את המיקום הספציפי אליו תירצו להזמין השכרת רכב בתאילנד מבין רשימת נקודות האיסוף האפשריות בעיר המורכבת ממיקומי סוכנויות השכרת רכב שנחשבות אמינות ומספקות שירות לקוחות דובר אנגלית. לסיום הזינו את התאריכים בהם אתם מעוניינים להזמין השכרת מכונית בתאילנד והקליקו על הכפתור "חפש" – אז תגיעו לדף בו תוכלו לבחור ולהזמין

החלטתם לעלות על רכב בתאילנד…? חשוב מאוד לדאוג שיש לכם רישיון בינלאומי, או רישיון נהיגה חדש, עם כיתוב באנגלית, שאיתו ניתן לנהוג בחו"ל. השכרת רכב בבנגקוק או בפוקט, או כל יעד אחר בתאילנד מחייבת אותך לדעת לפחות קצת על הימצאות תחנות השכרת הרכב ברחבי העיר, תאילנד ובנמלי התעופה השונים כדי שתדע מה עלייך לבחור בשדה "תחנה" בעת החיפוש במנוע השוואת המחירים של השכרת מכוניות בתאילנד – למרות שברוב המיקרים האפשרות הנוחה היא הזמנת השכרת רכב בתאילנד לשדה התעופה בו תנחתו.

בתאילנד פועלות מרבית חברות השכרת הרכב הפופולאריות בעולם. במהלך הנהיגה בתאילנד יש צורך לשים לב לכך שנהיגה בתאילנד היא בצד שמאל של הכביש ונחשבת הרבה יותר בעייתית מאשר נהיגה בישראל. בוודאי תרצו גם ללמוד את התמרורים היותר פופולאריים שניתן למצוא בתאילנד – רוב התמרורים זהים בד"כ לתמרורים בישראל.

השכרת רכב בתאילנד מקצרת פלאים את בזבוז הזמן על תחבורה ציבורית בטיול בתאילנד ומגדילה את האפשרות לראות כמה שיותר בזמן קצר יותר, אף על פי שבמרבית הפעמים עצם החוויה בטיול בתאילנד הם ימי הטיולים הרגליים וההליכות ברחבי בנגקוק והנסיעות בתחבורה הציבורית.

השכרת רכב בתאילנד וחברות ההשכרה בישראל

רק חלק מחברות השכרת הרכב הפועלות בישראל מבצעות השכרת רכב בתאילנד במרבית הערים המתויירות, ובד"כ גובות מחירים יותר יקרים מהמחירים שתמצאו במנוע השוואת המחירים. השכרת רכב בתאילנד חייבת להתאים לצרכים שלך וכך גם גודלו של הרכב בהתאם למספר הנוסעים ברכב – נסיעת עסקים לתאילנד והשכרת רכב בשביל לנוע ברחבי העיר היא שונה ממשפחה המבצעת השכרת רכב בחו"ל ובתאילנד בפרט.

הביקוש העיקרי להשכרת רכבים בתאילנד של ישראלים הוא בעיקר אצל המתכננים השכרת רכב בקוסמוי לטיול באי או השכרת רכב בפוקט (אי גדול יותר), וגם בקרב המתכננים השכרת ג'יפ בצפון תאילנד לטיולי שטח או אצל אנשי עסקים, שצריכים להתנייד ממקום למקום ואין באפשרותם לבזבז זמן יקר על נסיעת בתחבורה ציבורית או בהמתנה שעות על גביי שעות בין פגישה לפגישה.