ביטוח נסיעות לחו"ל מאמרים

כל מה שצריך לדעת כשרוכשים ביטוח נסיעות

הסדרת ביטוח נסיעות היא חלק קצת משעמם, אבל חיוני, בתכנון נסיעה לחו"ל. ללא כיסוי אתם יכולים בסופו של דבר למצוא את עצמכם עם הוצאות רפואיות בשמים אם, חלילה, משהו משתבש בזמן שאתם לא בארץ. כאן תוכלו למצוא המלצות וטיפים, שיעזרו לכם להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל, בקלות וביעילות, כדי שתוכלו לעלות על המטוס בראש שקט, בלי דאגות מיותרות.

לקריאה >>

הונאה בביטוח הנסיעות לחו"ל

הונאות של חברות ביטוח המספקות ביטוחי נסיעות לחו"ל היא אחד מהחששות המטרידים את מי שמתכנן לטוס לחופשה בחו"ל. החשש הופך מוחשי יותר כאשר המשווק המורשה של הפוליסה איננו חברת הביטוח עצמה, שמשמשת רק כגוף המעניק את המוצר הסופי. כאן תוכלו למצוא מידע שיעזור לכם לבחור את פוליסת ביטוח הנסיעות המשתלמת ביותר עבורכם, ללא חשש מהונאה או ממפח נפש, במקרה בו תיאלצו להפעיל את הפוליסה שרכשתם לקראת הנסיעה לחו"ל.

לקריאה >>

ביטוח נסיעות לחו"ל וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם טיפים חשובים בנושא ביטוח נסיעות לחו"ל, שיבטיחו לכם חופשה רגועה יותר, איכותית יותר ובטוחה הרבה יותר. כאן תמצאו מידע חשוב, שיכול להבטיח, שהחופשה הבאה שלכם תעבור בנעימים, בלי דאגות מיותרות. שווה קריאה רגע לפני שאתם עולים למטוס ומתחילים את החופשה והטיול בחו"ל.

לקריאה >>

איך מורכב מחירון ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד המוצרים החשובים ביותר שקיימים בכל חבילת נופש, טיול לחו"ל, טיול תרמילאים בחו"ל ועוד. רוצים לדעת ממה מורכב מחירון ביטוח הנסיעות לחו"ל ומה הפרמטרים עליהם אתם משלמים בשביל שתהיו מכוסים ותוכלו לנפוש בשקט? הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

לארוז במזוודה גם ביטוח נסיעות לחו"ל

נסעתם לחו"ל והחלטתם שעל החופשה הזאת אתם לא מוותרים? מצוין! הכי חשוב שתעשו חיים ותכייפו, אבל… ביטוח נסיעות רכשתם? אם עוד לא עשיתם ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב מאוד שתעשו זאת לפני שתסגרו את המזוודה ותעלו על הטיסה שתיקח אתכם לחופשה עליה פנטזתם כל כך הרבה זמן!

לקריאה >>

נוסע לצלול בחו"ל? זה הביטוח נסיעות שמתאים לך

אז החלטת שבפעם הבאה שאתה עולה על טיסה לחו"ל לחופש התהיה בשביל לצלול ולראות עולם מתחת למים, אבל רגע… מה קורה עם ביטוח נסיעות לחו"ל שמיועד לצוללנים ולאלו שמחפשים את האקשן מתחת למים?, עוד לא עשיתם ביטוח נסיעות? רוצים לקרוא עוד על ביטוח נסיעות לצלילה? הגעתם למקום הנכון!

לקריאה >>

ביטוח מטען וכבודה בביטוח הנסיעות שלך

כמו שחשובה לכולנו הבריאות במהלך הטיול בחו"ל ובכלל, כך גם החשיבות לציוד האישי והכבודה האישית של כל אחד הנוסע לחופשה וטיול בחו"ל…וגם בארץ, גם את סעיף הביטוח של הכבודה, הציוד והמטען האישי תוכלו למצוא בביטוח נסיעות לחו"ל.

לקריאה >>

ביטוח נסיעות למחשב נייד

החלטתם שאתם יוצאים מהארץ לחופשה מפנקת, או נסיעת עסקים, והחלטתם לקחת אתכם את המחשב הנייד שברשותכם, כדי להיות בקשר בענייני העבודה, כי הבוס מחכה ממכם לאימייל, או סתם כדאי להיות הכי מעודכנים שיש על מה קורה בארץ דרך האינטרנט. את סעיף ביטוח הנסיעות למחשב הנייד שלכם דאגתם להכניס לפוליסת הביטוח? אם כן וגם אם לא, הגעתם למקום הנכון, כי גם הלפ-טופ שלכם צריך להיות מבוטח!

לקריאה >>

סטודנטים בחו"ל? גם אתם צריכים ביטוח נסיעות

קיבלתם תשובה חיובית מהאוניברסיטה בחו"ל ואתם מתחילים ללמוד כבר בשנת הלימודים הקרובה. בשפה אתם בטח כבר משופשפים, את המזוודות סגרתם ומה שנשאר זה רק לבדוק שהטיסה ממריאה בזמן. נשיקה לקרובים, ושיהיה בהצלחה. אבל רגע, ביטוח נסיעות עשיתם? לפני שתתחילו בשגרת הלימודים בחו"ל כדאי לחשוב לפני כן על הבריאות שלכם במהלך השהייה והסיכונים של פציעה וקבלת טיפול רפואי ללא ביטוח נסיעות בחו"ל.

לקריאה >>

ביטוח לבעלי חיים

שאתם טסים לחו"ל עם חיית המחמד שלכם דעו שגם היא צריכה ביטוח נסיעות, בשביל שיהיה מי שהוא שידאג לחיית המחמד שלך במקרה של פציעה ופגיעה חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לתקופת השהייה בחו"ל, כי גם לבעל החיים שלך מגיע להיות מבוטח בפוליסת נסיעות, כדי שנוכל לנפוש בשקט!

לקריאה >>