נוסע לצלול בחו”ל? זה הביטוח נסיעות שמתאים לך

אז החלטת שבפעם הבאה שאתה עולה על טיסה לחו”ל לחופש התהיה בשביל לצלול ולראות עולם מתחת למים, אבל רגע… מה קורה עם ביטוח נסיעות לחו”ל שמיועד לצוללנים ולאלו שמחפשים את האקשן מתחת למים…?, עוד לא עשיתם ביטוח נסיעות…, רוצים לקרוא עוד על ביטוח נסיעות לצלילה…? הגעתם למקום הנכון!

לטייל ולראות עולם מתחת למים

הצלילה היא פעולה של שהייה מתחת למים עם ציוד, בלי ציוד ואפילו עם שנורקל פשוט יחסית שניתן לקנות בכל חנות ציוד ספורט,
החלטתם שאתם טסים למלדיבים כדי לראות על מה כולם מדברים…?
או שאתם בכלל בעניין של ספארי צלילה איכותי בחופי סיני, ירדן או במזרח העולם בפיליפינים…?
זכרו שאתם חייבים כחלק מחבילת הצלילה שלכם ביטוח נסיעות שייתן לכם כיסוי רפואי מלא כדי שתוכלו לצלול בשקט!
הצלילה היא ספורט למקצועניים ובכל פעם שיורדים מתחת לפני הקרקע כי האדרנלין כבר בוער צריך לדעת שישנם סיכונים בלתי צפויים שיכולים להופיע בלי שבכלל תרגישו.

ביטוח נסיעות והסכנות שבצלילה

כי לא הייתם רוצים ש..:
• תקבלו מכה מסלע שלא בדיוק שמתם לב שנמצא בסביבה.
• להסתבך עם דגים וחיות ים שלא מחבבים זרים שנכנסים להם לטריטוריה.
• או בעיות טכניות שיכולות להופיע בציוד הצלילה במהלך השהייה מתחת למים.

ההשלכות של מקרים כאלו ואחרים יכולים להיגמר לא נעים בכלל ובגלל זה לפני שיורדים לראות את העולם שנמצא מתחת למים צריך לעשות ביטוח נסיעות לצלילה כדי שתוכלו לצלול בשקט.

ביטוח נסיעות לצוללנים שמתאים לך

ביטוח הנסיעות שמתאים לצוללנים ולאלו שמחפשים אתגרים מתחת למים הוא ביטוח תרמילאים שנותן כיסוי רפואי, בגלל היותו נחשב לאחד מענפי הספורט האתגרי שמכוסים על ידי ביטוח נסיעות לספורט אתגרי ותרמילאים.
אבל קחו בחשבון…
ביטוח הצלילה שניתן כיום דורש בדרך כלל הרחבת כיסוי רפואי, אלא אם כן בפוליסת הביטוח קיבלתם כיסוי רפואי מלא המבטח גם בפני איתור, חילוץ והצלה ימי שחשוב מאוד שיהיה לכל בעיה לא צפויה שיכולה להתרחש מתחת למים.
עוד פרמטר חשוב מאוד שאפשרי להוסיף כהרחבה לביטוח הרפואי הוא מוות כתוצאה מצלילה, אשפוז כתוצאה מהפעילות וכל פעולה אחרת שתגרום לכם להיות תחת סכנה מתחת לפני הים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אין כמו נופש מפנק בוילה בצפון

FacebookTwitterPinterestLinkedInיצאתם פעם לחופשה מרעננת ומפנקת בוילה? אם לא, זה הזמן לעשות זאת. וילות בצפון מציעות לכם שורה אורכה של פינוקים שלא תוכלו

דייטינג, הכרויות ומה שביניהם

FacebookTwitterPinterestLinkedInאחד המאפיינים של העידן המודרני, הוא העלייה המשמעותית באחוז הגברים והנשים מקרב האוכלוסייה בגיל הנישואין המקובל, שנותרים רווקים גם בגילאים מאוחרים יחסית.

כיצד להתכונן לביקורת כיבוי אש שנתית

FacebookTwitterPinterestLinkedInכל מבנה עסקי, וכל עסק באופן כללי, אמור לעבור מדי שנה ביקורת כיבוי אש. גם בתים פרטיים ומבני מגורים צריכים להיות מצוידים