חברות ביטוח נסיעות | מאמרים ביטוח נסיעות | חדשות ביטוח נסיעות

טיסה לחו"ל ולמעשה כל יציאה מגבולות מדינת ישראל מחייבת כל נוסע, תייר ונופש לרכוש ביטוח נסיעות שהינו אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בהזמנת חופשה בחו"ל. ביטוח נסיעות לחו"ל – המכונה גם ביטוח נוסעים – הוא בלי שום ספק הכרחי, לא רק מבחינת החוק אלא גם מבחינת האפשרות לנסוע בראש שקט, כי אחרי הכל הנסיעה לנופש בחו"ל חשובה, אבל…. בטוח שהבריאות חשובה הרבה יותר!

כדי למצוא ביטוח נסיעות במחירים הכי זולים מומלץ להשתמש במנוע "סמארט" (ליחצו על הבאנר) שנועדה לעזור לכם למצוא את ביטוח הנסיעות הדרוש לכם במחירים הכי זולים תוך כמה דקות באמצעות השוואת מחירים בין פוליסות ביטוח נוסעים של חברות שונות באינטרנט –  בלי הצורך לחכות לנציג טלפוני. כמובן, כך תוכלו לקנות ביטוח נסיעות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בקלות ובמהירות.
ביטוח נסיעות לחו''ל

כך זה מתבצע:

  • קודם כל מלאו את תאריכי הנסיעה  לחו"ל במנוע החיפוש (היכנסו מהבאנר למעלה בדף זה).
  • כעת, הזינו את פרטי הנוסע הראשי (מי שמזמין את ביטוח הנסיעות – חייב להיות בן 18 ומעלה). אפשר כמובן להוסיף נוסעים נוספים.
  • בשלב הבא, המערכת תבקש ממכם למלא הצהרת בריאות. קראו אותה בזהירות וסמנו את התיבה המתאימה.

אם אין לכם בעיות בריאות משמעותיות – תוכלו להתקדם ולקנות ביטוח נוסעים אונליין מיידית. במקרים בהם יש למטייל בעיות רפואיות כלשהן או מצבים מסובכים יותר, תתבקשו להשאיר את הפרטים שלכם כדי שנציג יחזור אליכם טלפונית.

אם לא היו בעיות במילוי הצהרת הבריאות – יוצג בפניכם ביטוח הנסיעות הכי זול שהמערכת מצאה בהשוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות, ואפשרויות של כיסויים שכלולים בביטוח זה וכיסויים (הרחבות) שתוכלו להוסיף לביטוח הנסיעות- יש כיסויים שכלולים במחיר הפוליסה שלכם שניתן להסיר כדי לקבל מחיר זול יותר, וישנם כיסויים שנחשבים חובה ואין אפשרות להסירם.

סוגי כיסויים נוספים שאולי תרצו לקנות ברכישת ביטוח נסיעות (לפי סוג החופשה שלכם) – שימו לב שזהו רק תיאור כללי של סוג הכיסוי, עליכם לקרוא את תנאי הפוליסה המלאים כדי לבדוק את ההרחבה הספציפית –

חיפוש איתור וחילוץ: כיסוי זה כלול בדרך כלל בתוך פוליסה בסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל, והוא מכסה הוצאות של חיפוש איתור וחילוץ של המבוטח במקרה בו אבד הקשר איתו..

אחריות כלפי צד ג': גם כיסוי זה כלול במבנה הבסיסי של הפוליסה- הוא מכסה סכום מסוים במקרה של נזק לצד שלישי – אם למשל שכרתם רכב וחס וחלילה פגעתם במישהו.

ביטוח כבודה: כיסוי למיקרים של אובדן, עיכוב או גניבה של מטען בנסיעה לחו"ל. הכיסוי מוגבל עד סכום מסוים.

ספורט אתגרי: כיסוי נוסף לביטוח נוסעים במקרה של פציעה בתאונה בפעילות ספורט אתגרי בחופשה בחו"ל. שימו לב להגדרת הספורט האתגרי בתנאי הפוליסה – היא מכסה רק ספורט אתגרי שנעשה כתחביב (ולא תחרויות מקצועיות למשל) ויש רשימה מסויימת של סוגי ספורט אתגרי שמכוסים בהרחבה.

ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור: כיסוי מומלץ למטייל שמתכנן השכרת רכבים בחו"ל – הוא מבטל את ההשתתפות העצמית בביטוח של רכב שכור במהלך חופשה בחו"ל (בהתאם להסכם השכירות כמובן).

רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין

אחרי בחירת פוליסת ביטוח הנסיעות המתאימה לכם ליחצו על הכפתור "תנאי הפוליסה" מצד ימין וקראו את תנאי הפוליסה המלאים. אח"כ, אחרי שקראתם בזהירות את כל התנאים ובחרתם את ההרחבות שדרושות לכם, מלאו את הפרטים האישיים שלכם: שם מלא, אי מייל, תעודת זהות, טלפון וכתובת. תתבקשו לענות שוב על שאלון בריאות קצר.

למטה יופיעו בפניכם תנאי שימוש והצהרת פרטיות, וגם אפשרות לקבלת עדכונים וחומר שיווקי. בשלב התשלום, תמלאו טופס בו תתבקשו להזין פרטי כרטיס אשראי, ותראו את פרטי ההזמנה שלכם: תאריכי נסיעה, מחיר, היעד, הרחבות הכיסוי שבחרתם וכדומה.