ביטוח נסיעות לחו”ל וכל מה שצריך לדעת

צוות טרוול אינפו ריכז עבורכם את הטיפים החשובים ביותר על ביטוח נסיעות לחו”ל שיעשו לך את החופשה נעימה יותר, איכותית יותר ובטוחה הרבה יותר, בשביל שמהחופשה הזאת תחזרו הכי מרוצים שיש, ואל תשכחו לספר לאחרים איפה קיבלתם את ההמלצות הטובות ביותר רגע לפני שאתם עולים למטוס ומתחילים את החופשה והטיול בחו”ל.

ביטוח נסיעות רוכשים ב…

לפני שאתם יוצאים מהארץ אתם חייבים ביטוח נסיעות לחו”ל, את ביטוח הנסיעות תוכלו לרכוש אצל סוכני הנסיעות, סוכנויות הביטוח, חברות כרטיסי אשראי, קופות החולים המשווקות ביטוח נסיעות וכמו כן אתרי אינטרנט המציעים רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל.

כיסויים רפואיים

לפני שרוכשים ביטוח נסיעות לחו”ל מומלץ ואף חשוב לבדוק כל כיסוי רפואי שמכסה ביטוח הנסיעות, כל פוליסת ביטוח מכילה כיסויים רפואיים אחרים שמיועדים לפעילות ואופי הטיול והחופשה בחו”ל.

איתור חילוץ והצלה

חשוב שבכל ביטוח נסיעות לחו”ל יהיה סעיף של איתור וחילוץ והצלה, כדאי שאם ובמידה נקלעתם לצרה והתברברתם במהלך הטיול בחו”ל, יהיה כיסוי וביטוח שיביא את המחלצים של חברת הביטוח עד אליכם.

ביטוח כבודה ומטען

המטען והציוד שלכם לא פחות חשוב מכל הטיול, כי מה שווה הטיול שלכם במידה והציוד שלכם נשאר מאחור, בדקו שפוליסת הביטוח מכילה ביטוח מטען, כבודה וציוד אישי.

ביטוח לתרמילאים

אם אתם יוצאים לטרק במהלך הטיול בחו”ל ומתכוונים לבצע ספורט אתגרי במהלך החופשה, חשוב שתצטיידו בפוליסת ביטוח תרמילאים שמיועדת במיוחד לאלו שמתכוונים לבצע פעיליות מסוג זה בחו”ל.

ביטוח נסיעות לנשים בהריון

במידה ואת בהריון והחלטת לטוס לחופשה וטיול בחו”ל, חשוב שתצטיידי בביטוח נסיעות שמותאם לנשים בהריון, כולל אישורים מהרופא המטפל על הריון תקין בעברית ובאנגלית.
חשוב להזכיר שנשים בהריון יכולות לטוס אך ורק עד השבוע ה 32 וכמו כן מומלץ ואף חשוב לבצע בירור מקיף על ביטוח הנסיעות עם חברת הביטוח ממנה החלטת לרכוש ביטוח נסיעות הריון.

ביטוח נסיעות לאנשי עסקים

במידה ואתם אנשי עסקים הנוסעים בתדירות גבוהה לחו”ל, מומלץ שתצטיידו ב…ביטוח נסיעות לעסקים המותאם במיוחד לאלו שעולים על המטוס בתדירות גבוהה במהלך השנה.

לימודים ועבודה בחו”ל

אם החלטתם ללמוד או לעבוד בחו”ל, דעו שגם אתם צריכים ביטוח נסיעות המותאם לאופי השהייה שלכם בחו”ל.

מידע נוסף על ביטוח נסיעות ברשת:

ביטוחי נסיעות לחו”ל – אתר האינטרנט Wobi בו ניתן לערוך השוואת מחירים לפוליסות ביטוח נסיעות של חברות ביטוח.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אין כמו נופש מפנק בוילה בצפון

FacebookTwitterPinterestLinkedInיצאתם פעם לחופשה מרעננת ומפנקת בוילה? אם לא, זה הזמן לעשות זאת. וילות בצפון מציעות לכם שורה אורכה של פינוקים שלא תוכלו

דייטינג, הכרויות ומה שביניהם

FacebookTwitterPinterestLinkedInאחד המאפיינים של העידן המודרני, הוא העלייה המשמעותית באחוז הגברים והנשים מקרב האוכלוסייה בגיל הנישואין המקובל, שנותרים רווקים גם בגילאים מאוחרים יחסית.

כיצד להתכונן לביקורת כיבוי אש שנתית

FacebookTwitterPinterestLinkedInכל מבנה עסקי, וכל עסק באופן כללי, אמור לעבור מדי שנה ביקורת כיבוי אש. גם בתים פרטיים ומבני מגורים צריכים להיות מצוידים