ביטוח נסיעות לחו”ל

ביטוח נסיעות לחו”ל מאפשר לכם לצאת לחופשה בראש שקט, כאשר אתם יוצאים לחופשה הביטוח הרפואי הרגיל שלכם שמבטח אתכם מפני כל פגע בישראל כבר אינו תקף, כך שאם תפגעו בחו”ל תאלצו לשלם סכומים גבוהים באופן פרטי כדי לקבל מענה רפואי.

בזבוז? השקעה!

יותר מדי אנשים חושבים שרכישת פוליסת ביטוח נסיעות בזמן נסיעה לחו”ל היא בזבוז של כסף, מדובר בטעות שיכולה להיות יקרה מאוד ולעתים גורלית. בחו”ל בניגוד לארץ אין קופת חולים או ביטוח רפואי פרטי שיסייע בעת בעיה רפואית כזאת או אחרת.

ביטוח נסיעות לחו”ל ייתן לכם שקט ויעזור לכם להנות מהחופשה מבלי לדאוג לדברים אחרים, גם במקרה של פציעה או פגיעה תוכלו לקבל שירות רפואי איכותי, מהיר וזמין. הדבר חשוב מאוד בכל מדינה בעולם ובפרט במדינות שבהן מערכת הרפואה הציבורית איננה איכותית במיוחד כך שהגעה לרופאים או לבית חולים פרטי יכול להיות יקר במיוחד.

במקרים חמורים יותר מפציעה פשוטה חברות הביטוח עושות כל שביכולתן כדי לסייע למובטחים שלהן, במקרה הצורך הן מחזירות את המבוטח ארצה לטובת קבלת טיפול רפואי מקצועי ואיכותי בישראל ובמקרים קיצוניים אף יותר חברות הביטוח מארגנות משלחות חיפוש וחילוץ למדינות אקזוטיות מסביב לעולם.

אז למי כדאי לעשות ביטוח רפואי?

התשובה הקלאסית היא שלכל אחד כדאי לבטח את עצמו לפני יציאה לחו”ל, ההשקעה היא מזערית והתמורה יכולה להיות אדירה. למרות זאת, ישנן מספר אוכלוסיות שכדאי להן במיוחד לבטח את עצמן בביטוח נסיעות לפני יציאה לחו”ל:

מטיילים לטווח ארוך – מי שיוצא לטיול לטווח ארוך חייב לקחת בחשבון שיחלה או ייפצע במהלך הטיול, טיסה לחודש, חודשיים או שנה מחייבת ביטוח רפואי מקיף לכל התקופה, תחשבו על זה, בשנה האחרונה כנראה שהייתם צריכים להגיע לרופא לפחות פעם אחת, לכן אל תיקחו סיכון ותבטחו את עצמכם, במדינות מסוימות בעיה רפואית פשוטה, יכולה להיגמר בחשבון מנופח במיוחד.

אוכלוסיות בסיכון – אנשים מבוגרים וחולים במחלות כרוניות חייבים לסייע לעצמם, הגעה למצב חירום רפואי בחו”ל מבלי לקבל גב כלכלי יכולה להיות קשה מאוד, מציאת טיסות בטווח זמן מידי יכולה להיות קשה ויקרה במיוחד ולכן טוב שיש מי שיבצע את המטלה הזאת במקרה הצורך.

טסים למדינות עולם שלישי – במדינות העולם השלישי הסטנדרטיים הרפואיים וההיגייניים נמוכים ביחס לסטנדרטים בישראל, לכן במקרים רבים נאלצים מטיילים להתמודד עם בעיות שדורשות הגעה לרופא וקבלת טיפול, ביטוח נסיעות יסייע לצמצם את הסכנה.

טסים לחופשות אקסטרים – מי שטס לחופשת אקסטרים כמו חופשת סקי, צלילה או גלישה חייב לבטח את עצמו בביטוח נסיעות, הסיכוי להיפצע בזמן פעילות אקסטרים הוא גבוהה במיוחד ואפילו שבר קטן עלול לפגוע בחשבון הבנק של המטייל בצורה חמורה, לכן מומלץ לכל מי שיוצא לחופשה שתכלול פעילויות אקסטרים לבטח את עצמו מפני פגיעה כזאת או אחרת.

המאמר בחסות משרד פרסום STG

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט