הונאה בביטוח הנסיעות לחו”ל

אחת הבעיות הגדולות כיום אלו ההונאות של חברות הביטוח המספקות ביטוחי נסיעות לקהל הנוסעים והתיירים, הבעיה נהיית גדולה יותר כאשר חברת הביטוח הינה רק הגוף המעניק את המוצר הסופי והמשווק המורשה הוא זה המוכר את ביטוח הנסיעות.

הונאות של חברות סוכני מכירות הביטוח אל מול הלקוח

את זה כולם שואלים, אבל אחת הסיבות שישנם לא מעט הונאות של מכירת פוליסות ביטוח נסיעות היא בגלל שהמוצר הינו רווחי ומכירתי.
כאשר מחליטים לרכוש ביטוח נסיעות אין ספק בכלל שאחת הבעיות היא בחירת הפוליסה הנכונה לטיול שמתאימה לך, אופי הטיול והתאמת ביטוח נסיעות לחו”ל הוא חשוב לא פחות מאשר בחירת הטיסה הנכונה, המלון בו תשהו או כל מוצר תיירותי כזה או אחר.
במידה והינך יוצא לשהייה לחו”ל והינך נדרש לקבל את ההחלטה של רכישת ביטוח נסיעות, חשוב מאוד לדאוג לבדוק פעם או פעמיים על ביטוח הנסיעות ועל הסעיפים של ביטוח הנסיעות בשביל לראות האם מתאימים לך ולאופי הטיול שלך.
מכירות זה טוב יפה ואין ספק שהמשווק המורשה שמוכר את הפוליסה רוצה בסופו של יום להרוויח את לחמו, אבל…
החשיבות של מכירה נכונה ללא הטעייה של סוכן הביטוח, סוכן הנסיעות או המשווק המוכר את הביטוח, היא בעלת חשיבות גדולה פי כמה מאשר המכירה עצמה, כי לסיכונים ולבעיות הרפואיות אין ביטוח ואין מחיר!

הונאות של לקוחות אל מול חברות הביטוח

ישנם לא מעט סוגים של הונאות של ביטוחים, ההונאות שיותר פופולאריות אצל מטיילים ונופשים בחו”ל זוהי גניבת דרכונים, גניבת מזומנים, הפעלת ביטוח הנסיעות בטיול, גניבת מזוודות, הארכת ביטוח נסיעות וכדומה.
השאלה הגדולה באמת היא למה שהלקוח יבצע הונאה על חברת הביטוח שסיפקה לו ביטוח נסיעות לחו”ל עם הכל היה תקין עד לרגע ההגעה לארץ.
הסיבה שיש הונאות של ביטוחי נסיעות היא בגלל מוסריות ויושר של אותם לקוחות אל מול ספקי מוצרי התיירות השונים, הדבר אינו מוסרי ואף אינו חוקי והעובר על החוק צפוי לעונשים הקבועים בחוק.
הסיבה העיקרית שבגללה לקוחות מבצעים הונאות כאלו ואחרות היא בגלל התשוקה העזה לכסף, אבל…
אין ספק שכסף שמגיע בצורה שאינה הולמת את בעליו גם הולכת באותה מידה ולכן, חשוב להיות אמינים ולקחת את החופשה בחו”ל כחוויה וכייף ולא כניסיון להונאה כזו או אחרת שיכולה לגרום לבעיות לא קטנות לכל הצדדים בגלל רמאויות.

אנחנו בטרוול אינפו לא לוקחים סיכונים ולכן, החלטנו להמליץ לכם על מספר חברות שבהם ניתן לעשות ביטוח נסיעות ולהיות הכי רגועים שיש, כגון: ביטוח ישיר, חברת הראל, אופיר ושות’ ועוד רבים וטובים.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אין כמו נופש מפנק בוילה בצפון

FacebookTwitterPinterestLinkedInיצאתם פעם לחופשה מרעננת ומפנקת בוילה? אם לא, זה הזמן לעשות זאת. וילות בצפון מציעות לכם שורה אורכה של פינוקים שלא תוכלו

דייטינג, הכרויות ומה שביניהם

FacebookTwitterPinterestLinkedInאחד המאפיינים של העידן המודרני, הוא העלייה המשמעותית באחוז הגברים והנשים מקרב האוכלוסייה בגיל הנישואין המקובל, שנותרים רווקים גם בגילאים מאוחרים יחסית.

כיצד להתכונן לביקורת כיבוי אש שנתית

FacebookTwitterPinterestLinkedInכל מבנה עסקי, וכל עסק באופן כללי, אמור לעבור מדי שנה ביקורת כיבוי אש. גם בתים פרטיים ומבני מגורים צריכים להיות מצוידים

תגובה אחת

סגור לתגובות.