כתבות הגולשים מאמרים בתיירות

השכרת רכב ליעדים פופולריים בחו"ל

חופשת הקיץ עומדת להתחיל בקרוב ואם עדיין לא תכננתם לאן לטוס השנה, כדאי לדעת כי היעדים הפופולריים ביותר הם מדינות כמו פלורידה, ניו יורק, לוס אנג'לס ולאס וגאס שבארצות הברית, קנדה ומדינות שונות באירופה. כדי לטייל בנוחות ביעדים הפופולריים בחו"ל כדאי גם לכם לשכור רכב כבר מהארץ, כך תוכלו לחסוך זמן במהלך החופשה, לחסוך בעלויות הטיול ולהימנע מקשיים עם הנחיתה כמו שפה שונה, תרבות אחרת וכדומה.

נופש בחו"ל עם רכב צמוד

כל מי שטייל באירופה ובארה"ב יודע כי במדינות המפותחות ישנה מערכת כבישים מפותחת ומודרנית כך שקל להתנייד במדינה באופן עצמאי באמצעות רכב שכור צמוד. את הרכב ניתן לקבל מיד לאחר הנחיתה, מגיעים לדלפק של חברת השכרת רכב בטרמינל, חותמים על המסמכים הנדרשים ובלי לסחוב מזוודות כבדות או לחפש מוניות ותחבורה ציבורית, מתחילים לטייל ביעד.

כדי להכיר את ארה"ב ואירופה כדאי להזמין השכרת רכב בחו"ל כבר בארץ, מחברה מוכרת ואמינה. השכרת הרכב כבר מישראל חוסכת עבורכם עלויות ומאפשרת לכם לנצל עד תום את ימי החופשה ביעד הנבחר. לכן, אם אתם מתכננים השנה לטייל ביעדים פופולריים בארה"ב או לנפוש ביעדים אטרקטיביים ופופולריים באירופה כמו גרמניה, הולנד, אוסטריה, ספרד ופורטוגל, כדאי לכם להזמין רכב טרם יציאתכם מהארץ.

רכב צמוד בחו"ל מאפשר לכם לטייל עצמאית, לעצור במקומות מלהיבים שרבים אינם מכירים, לנהוג בכבישים יפים כדי לבקר בכפרים ציוריים, בעיירות יפהפיות ובשמורות טבע נפלאות, לעצור במסעדות מקומיות לאורך הדרך, ולחוות את המדינה טוב יותר.

מגוון רכבים להשכרה

השכרת רכב בחו"ל משדרגת את החופשה שלכם, עם זאת חשוב לבחור ברכב מתאים להרכב המשפחתי, לעונה וליעד. חברה להשכרת רכב מציעה צי רכבים גדול ומגוון הכולל בין השאר מכוניות קומפקטיות שעשויות להתאים בעיקר לזוגות ולמי שתכנן לטייל בעיקר בעיר, רכבים משפחתיים עם תא מטען גדול ומרווח לרגליים כך שלא סובלים בנסיעות ארוכות, מיניוואנים מפוארים עם 5-7 מקומות, רכבי פנאי נוחים, רכבי יוקרה עם אבזור עשיר ועוד.

מומלץ להתייעץ עם נציגי השירות בארץ כדי לבחור בדגם המתאים ביותר עבורכם, השכרת רכב בחו"ל תסייע לכם לטייל בשיא הנוחות וליהנות מחופשה מושלמת ובלתי נשכחת. כמו כן, כדאי לברר מראש האם יש ברכב GPS, במידה ולא מומלץ להוסיף מכשיר ניווט תמורת תשלום סמלי נוסף, כך לא מתבלבלים בדרכים לא מוכרות, לא סוטים מהדרך לשווא ומבזבזים הרבה דלק, וגם נמנעים מעבירות תנועה מיותרות העשויות להוביל לקנס גבוה.

חוויה בלתי נשכחת

רכב צמוד בחו"ל מאפשר לכם לשדרג את החופשה וליהנות משלל חוויות נפלאות ובלתי נשכחות. במקום לתכנן את הטיול לפי זמנים נוקשים של תחבורה ציבורית ביעד, פשוט נכנסים למכונית, מתניעים ומטיילים. כאמור, מומלץ לשכור רכב טרם היציאה מהארץ כדי ליהנות ממחיר טוב יותר ועל מנת לחסוך בעיות שונות לאחר הנחיתה ביעד.