3 סיבות מדוע כדאי להשכיר רכב עוד מישראל?

אנשים רבים אוהבים לטוס לחו"ל, להשכיר רכב, ולהתחיל לטייל ברחבי אותה מדינה אליה הם הגיעו, בין אם מדובר באירופה, אסיה או אמריקה הצפונית והדרומית. באותן יבשות מגוון רב של נופים כאשר במרחק של מספר שעות נסיעה תוכלו לראות הרים מושלגים ולאחר מכן חופי ים מרהיבים. לכן, אנשים רבים לא אוהבים להיות כבולים לעיר אחת או אזור אחד ומיד לאחר שהם נוחתים בשדה התעופה או זמן קצר לאחר מכן הם שוכרים רכב עמו יוכלו לטייל באותה מדינה ובאזורים הסמוכים לה.

כדי למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבור השכרת רכב בחו"ל כדאי להשתמש במנוע חיפוש בינלאומי להשוואת מחירי רכבים שכורים בעולם, המתעדכן באופן אוטומטי. כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורכם, בחרו בשדה "ארץ" את המדינה בה תרצו לשכור רכב, בשדה "עיר" את העיר בה תאספו את הרכב השכור ובשדה "תחנה" בחרו את המיקום הספציפי מתוך רשימת המקומות בהם פועלות סוכנויות השכרת רכב. לסיום, מלאו את התאריכים בהם אתם מעוניינים להשכיר רכב, ולחצו "חפש". המנוע יפנה אתכם לדף השוואת מחירים בין חברות השכרת רכב שנחשבות אמינות ומוכרות, ומספקות שירות לקוחות באנגלית לתיירים, במדינה בה אתם מעוניינים, וכך תוכלו לבחור בין מגוון רחב של סוגי מכוניות ולהזמין אונליין.

החלטנו להציג בפניכם 3 סיבות למה צריך להשכיר רכב כבר בארץ ולא במדינת היעד.

מחיר טוב יותר

בראש ובראשונה כאשר אנו מזמינים רכב מראש דרך חברת השכרת רכב מוכרת אנו תמיד נקבל מחיר טוב יותר, כמעט כמו בכל דבר, גם כאשר אנו נזמין רכב מספיק זמן מראש, נקבל עליו מחיר אטרקטיבי יותר. לדוגמא, אם נופיע באותו יום במשרד השכרת הרכבים, הם כמובן מצידם יבינו שאנו חייבים רכב לאותם תאריכים היות ואנו כבר שם ולכן המחיר יעלה בהתאם. לעומת זאת, במידה ונבצע את ההזמנה מספיק זמן מראש, יבינו באותה חברה שיש לנו זמן ונוכל לקבל הצעות מחיר מחברות נוספות ולכן המחיר יהיה תחרותי יותר וברוב המקרים נקבל הצעת מחיר טובה בהרבה וזו אחת הסיבות המרכזיות שמעודדות הזמנה של הרכב המושכר כבר בארץ.

שקט נפשי

כאשר נגיע לחופשה אנו לא רוצים להתחיל להתרוצץ בין משרדי השכרת רכבים ולהתחיל לקבל הצעות מחיר ולהשוות מחירים וכדאיות של כל ההצעות. אל תשכחו שאתם בחופשה ורוצים להנות ממנה ולא להתחיל לעבוד בה ולבצע סקרי צרכנות.

סדר וארגון

מעבר לעניין של השקט הנפשי והעובדה שאף אחד מאיתנו לא אוהב לעבוד ולהתרוצץ במהלך חופשה, אנחנו בטח ובטח לא רוצים לבזבז זמן על דברים כמו ארגון החופשה לאחר שכבר הגענו ליעד. החופשה שלנו תהיה הרבה יותר מועילה, מרגיעה וכייפית אם כל הדברים שלנו על מנת שנוכל להנות מהחופשה יהיו מוכנים מראש, עוד לפני ההגעה שלנו ליעד וביניהם עניין השכרת הרכב.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הנופש שלכם לקיץ

הקיץ מתקרב, וכמו בכל שנה, גם השנה, מתחילה לצוץ ולעלות השאלה הקבועה – איך נבלה את חופשת הקיץ שלנו השנה? כל אחד