מאמרים דרושים בתיירות | לוחות דרושים בתיירות באינטרנט

לוח דרושים בתיירות

ללוח דרושים בתיירות הגדול בישראל בפייסבוק לחץ כאן

צוות טרוול אינפו מרכז למטייל את המידע ההכרחי על ענף התיירות, לרבות התחום של דרושים בתיירות כולל חברות כוח האדם ולוחות הדרושים בתיירות הפזורים ברחבי רשת האינטרנט, המאפשרת לך לשלוח קורות חיים ולהיות חלק ממשפחת התיירות

אחד המקצועות והענפים הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם הינו ענף התיירות שהולך ותופס תאוצה עם השנים. ענף התיירות הינו ענף הנמצא בהתפתחות מתמדת, כאשר כיום האינטרנט תפס חלק משמעותי ביותר בכל תהליכי שיווק ומכירת מוצרי התיירות השונים.

ענף התיירות כולל בתוכו מקצועות שונים ומגוונים, החל ממלונאים העובדים בבתי מלון בארץ ובחו"ל ועד סוכני נסיעות המעניקים שירות ומכירה לאלו המתעניינים בחופשות וטיולים בחו"ל או בארץ. הצעות העבודה בענף התיירות הם פופולאריות בעיקר עם סיומה של תקופת החורף המאפשרת לגייס עובדים חדשים לחברות התיירות הצמאות לעובדים מסורים ואיכותיים מדי שנה.

העבודות בענף התיירות נחלקות לשתיים – סוג אחד של עבודות המצריך מהעובד להיות בעל תואר אקדמאי וניסיון רב בתחומו, דרישה שמאפיינת בעיקר מנהלים בחברות תיירות, עוד סוג עובדים בענף התיירות אלו סוכני הנסיעות המעניקים שירות ומכירה ללקוחות החברה, בתחומים מגוונים, החל מהזמנת דילים ועד הזמנת השכרת רכב בחו"ל או ביטוח נסיעות.

בעבר דרשו ארגוני התיירות וסוכנויות הנסיעות מסוכן הנסיעות תעודת סוכן מורשה ומפעיל תיירות בשביל לעסוק במקצוע, אבל לא עוד. כיום כל אחד המעוניין לנסות את מזלו בענף התיירות וברשותו מיומנות מכירה, שירות ואהבה אמיתית לחיידק התיירות, יכול להגיע רחוק כי השמיים הם הגבול.