אודות האתר

אתר האינטרנט טרוול אינפו הינו פורטל תיירות מרכזי בישראל שנוסד בשנת 2009 על ידי צוות של יזמים המתמחים בענף התיירות והאינטרנט. האתר נבנה בשנים של מחשבה ועבודה, תוך התעמקות בצורך הבסיסי של התייר לקבל מידע ותוכן מעמיק בנושאים שהכרחיים לחופשה בטוחה יותר, איכותית יותר והכי חשוב – מעניינת יותר.

תוכלו למצוא כאן את כל המידע ההכרחי על טיולים ונופש בארץ ובחו"ל, ושירותי הקרקע המהווים חלק בלתי נפרד באיכות, בהנאה ובחוויה שבחופשה. חזון האתר הוא לתת לכם את הכלים הטובים ביותר לתכנן את החופשה הבאה שלכם, תוך שיתוף פעולה מלא עם גופי התיירות הגדולים בארץ ובעולם. כמובן שתוכלו גם למצוא את הטיפים וההמלצות החמות ביותר מהשטח בזמן אמת בעזרת צוות הכתבים המקצועי של Travelinfo וחשוב לציין שהמידע הניתן באתר ניתן תוך שמירה על כללי האתיקה המקצועית באינטרנט, תודעת שירות גבוהה ושמירה על פרטיות הגולש/ת בהתאם להצהרת פרטיות האתר.

בנוסף, תוכלו לקבל באתר מידע עדכני המסודר ונערך בקפידה על ידי צוות Travelinfo בכל הנוגע ליעדי נופש אטרקטיביים בארץ ובעולם, מצב מזג האוויר בכל יבשת, אזור ומדינה ברחבי העולם, מצב השלג באתרי הסקי הגבוהים ביותר והכי חשוב… טיפים חשובים שיעזרו לכם לבצע השוואת מחירים על שירותים חשובים למטייל כמו טיסות, בתי מלון או השכרת רכב ולחסוך הרבה כסף.

אנו שואפים לרכז את כל המידע שרק תרצו לקבל על החופשה הבאה שלכם בארץ או בחו"ל.

עוד תוכלו למצוא באתר אינפורמציה עדכנית והמלצות בכל הנוגע לשירותים הנלווים לחופשה שלכם בחו"ל כגון:

  • ביגוד וציוד סקי כדי שיהיה לכם הכי נוח שאפשר.
  • ביטוח נסיעות לחו"ל כדי שתוכלו לנפוש בשקט.
  • השכרת רכב בחו"ל ותנאי השכרת הרכב.
  • שירותי תחבורה בחו"ל.
  • כלים שימושיים למטייל שיעבירו לכם את הטיול בקלות עם חוויה בלתי נשכחת.
  • האטרקציות שחייבים לראות ואסור לוותר אליהם במהלך הטיול בחו"ל או בארץ.
  • ו… אפשרויות מומלצות של הזמנת מטבע חוץ לנמל התעופה עם מחשבון מט"ח
  • הטיפ הכי חשוב לפני הזמנת חופשה בחו"ל – בדקו את התוקף של הדרכון ואשרת הכניסה שבלעדיהם לא תוכלו לצאת מהארץ.

נשמח להיות בקשר, כי דעתכם חשובה לנו ashkelon24@gmail.com

אנו מאחלים לכם חופשה מעניינת, בטוחה והכי חשוב, תהנו ותחזרו עם סיפורים וחוויות כדי שנוכל גם אנחנו ללמוד, לדעת ולספר לכולם.

צוות האתר.