מרפאות מטיילים

מאמרים רפואת מטיילים | מרפאות מטיילים

מרפאות מטיילים מומלצות

[companies]


במידה והחלטת לנסוע לטיול ארוך בחו"ל, אתה חייב לקבל ייעוץ במרפאות מטיילים על כל המחלות, הסיכונים ודרכי ההתגוננות במדינה בה תשהה בחו"ל.
מרבית מהנוסעים המגיעים למרפאת מטיילים הם בעיקר התרמילאים והמוצ'ילרים הנוסעים לתקופת זמן ארוכה במיוחד למזרח הרחוק ודרום אמריקה.

תהליך הטיפול במרפאת המטיילים

החלטת לטוס לחו"ל לתקופה ארוכה ואתה זקוק לייעוץ מקדים וטיפול לפני הטיסה…? מצויין, לפני שתגיע למרפאה חשוב שתדע מהם הטיפול אותם תקבל ומהו התהליך אותו תעבור עד שתצא עם פנקס החיסונים שייתן לך את אישור הכניסה לאזורים טרופיים ברחבי העולם.
ראשית כל חשוב מאוד להזמין תור מראש במרפאת המטיילים מספר חודשים מראש בגלל עומס בתורים של תרמילאים, לאחר מכן כאשר תגיע למרפאה הדבר הראשון הוא שתעשה הינו ייעוץ אצל רופא המתמחה ברופאת מטיילים שייתן לך הסבר מפורט על הסיכונים הבריאותיים ביעד הנסיעה, לאחר מכן ייתן לך הרופא מרשם לקבלת חיסונים מתאימים אצל האחות ומשם תוכל לגשת לשלם על הטיפול, לקבל את פנקס החיסונים הבינלאומי ומשם להמריא לטיול בחו"ל.

בחירת מרפאת מטיילים

בשביל לבחור מרפאת מטיילים שמתאימה לך חשוב מאוד קודם כל לבחור את יעד הנסיעה לחו"ל, אף על פי שכיום כל מרפאות המטיילים בארץ מתמחות בכל היעדים הטרופיים ויעדי מדינות העולם השלישי בהם יש סיכונים בריאותיים כאלו ואחרים שיכולים לפגוע בבריאותך במהלך השהייה.
קבלת ייעוץ מרופא מומחה לרפואת מטיילים, קבלת חיסונים מתאימים ופנקס חיסונים עולים לא מעט כסף, אף על פי שכיום מרבית מקופות החולים מסבסדות את הייעוץ והטיפול בהתאם למרפאות האזוריות איתם עובדת המרפאה.