מלונות בתל אביב

מלונות בארץ

Save on hotels with HotelsCombined.com

להזמנת מלונות בתל אביב לחץ כאן

מלונות בתל אביב

אחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בארץ ישראל שמתאימים בעיקר למטיילים החד יומיים המגיעים לבקר ולטייל, וכמו כן לתיירים המגיעים לשהייה ממושכת בישראל זוהי בלי שום ספק העיר תל אביב – עיר התיירות שפועלת ועובדת ללא הפסקה 24 שעות ביממה.

בתי המלון בתל אביב יפו

באזור תל אביב-יפו ישנו מגוון עצום ורחב של בתי מלון מסוגים שונים ומגוונים, כאשר כיום מרבית מבתי המלון הנמצאים בעיר ממוקמים באזור הטיילת המרכזית שמוכרת לרובנו כ"טיילת להב", בעיר ניתן למצוא מגוון רחב של מלונות החל מבתי מלון ברמת 5 כוכבים ועד מלונות ברמת שני כוכבים לאלו המחפשים חופשה זולה ונוחה בעיר הכי פעילה בארץ ישראל.

עלויות הלינה והאירוח במלונות תל אביב

העלויות והמחירים של חופשה בחו"ל וגם בארץ זה בדרך כלל הפרמטר החשוב ביותר שקיים בכל הנושא של החופשה, כי אחרי הכל עם הכול היה ניתן בזול סביר להניח שהייתם הולכים על הטוב ביותר שיש, העלויות של הלינה בתל אביב משתנים בהתאם לעונה ובהתאם לעצה והביקוש, בקיץ בתי המלון שבאזור מלאים בדרך כלל עד אפס מקום בגלל תיירות שבאה והולכת, בתקופת החורף קל יותר להזמין חופשה במלונות השונים הפרוסים בת"א.

בתי המלון הכי מומלצים בתל אביב

אזור ת"א, יפו ושאר היעדים הנמצאים בסביבה, כגון: רמת גן וגבעתיים מציעים לך כאורח בעיר מגוון רחב של בתי מלון שונים ומגוונים שחלקם מומלצים יותר וחלקם מומלצים פחות, מרבית מהמלונות היותר מפוארים נמצאים דווקא באזור רצועת החוף והטיילת שמוכרת בשמה "טיילת להב".

בתי המלון המומלצים ביותר שאנו בטרוול אינפו ממליצים לכם, הם:

  • מלון דן תל אביב שמוכר לכולנו כמלון הצבעוני ביותר באזור, חזית בית המלון הפונה לים כולה צבועה בצבעי הקשת, כאשר גם הנהלת הרשת האחראית על כל בתי המלון באזור נמצאת בבית המלון הזה, חשוב לציין שהמלון הינו מלון ברמת 5 כוכבים ואחד מפופולאריים בת"א.
  • מלון דויד אינטרקונטיננטל שנחשב כיום למלון המפואר ביותר בעיר וזאת עובדה!, בית המלון נמצא בקרבת הדולפינריום של תל אביב וכיום אלו המגיעים להתארח בו הם בעיקר תיירים ואנשי עסקים המחפשים חופשה איכותית ומפנקת במיוחד.
  • מלון הילטון של רשת מלונות הילטון, המלון גם הוא ברמת חמישה כוכבים ונחשב כיום לאחד מהיפים שיש באזור וכמובן לאחד מהמפוארים, הרשת עצמה מחזיקה במספר מלונות נוספים בעיר, כגון: אילת, ירושלים וכמובן ת"א.

הבחירה במלון יכולה להיות לפעמים קשה ומסובכת ולפעמים קלה ופשוטה לאלו שיודעים מה הם רוצים ומה הם מחפשים, כמובן שהאופציות העומדות מולך כיום הם רבות ומגוונות, כאשר מספר מלונות בתל אביב הוא גדול יחסית ולכן, מומלץ מאוד לעשות בירור מקדים בנושא או לחילופין אפשרי ליצור איתנו קשר בטופס יצירת הקשר באתר בשביל לקבל את כל המידע ההכרחי על בתי המלון השונים הנמצאים באזור.