רוצים לספר לכולם איך היתה החוויה שלכם בחופשה בחו"ל או הטיול בארץ? או ש…

יש לכם כמה דברים משלכם לספר לנו על הפינוק שבהשכרת רכב בחו"ל, טיסה לחו"ל למקומות שעדיין לא כולם הספיקו לבקר בהם, ואפילו החופשת כדורגל המרתקת שלך באירופה עם החבר'ה או הסיבוב קניות המשובח שהיה לך בניו יורק!

אתם כותבים…ואנחנו מפרסמים כדי שנוכל גם אנחנו ללמוד, לדעת יותר ולספר לכולם.

למה לי לפרסם מאמר?

אז התשובה פשוטה…פרסום מאמרים וכתבות בנושאי תיירות בטרוול אינפו זו הדרך הקלה ביותר להפצת המאמרים וכמובן שלכל מאמר שלכם שיפורסם באתר לאחר אישור של צוות האתר, יצורף הקרדיט הראוי עם שמו של מפרסם המאמר בכפוף לאישורו.

קידום האתר שברשותך

המידע אותו תכניס למאמר יתן לאתרך תמיכה של מנועי החיפוש הגדולים ביותר וגולשים שיקראו את המאמר שלך בטרוול אינפו, עשויים לייצור איתך קשר למטרות עסקיות.
הקישורים אותם תזין בתוכן המאמר או הכתבה, הם דרך מצויינת להבאת גולשים מטרוול אינפו ישירות לאתר שלך או, לאתרים שאתה ממליץ אליהם לגולשים באתר, כמובן שיש השפעה על דירוג המאמר שלך במנועי החיפוש בהתאם לאיכות התוכן ויעילות הקישורים שהזנת.

לכתבות הגולשים לחץ כאן

הנחיות עריכה לכותבים

אנחנו בטרוול אינפו רוצים לתת את המידע העדכני ביותר והיעיל ביותר שקיים בענף התיירות בארץ ובעולם תוך תודעת שירות גבוהה ושמירה על פרטיות הגולש בהתאם להצהרת פרטיות האתר.

המאמרים שאתם כותבים יפורסמו רק לאחר בדיקה קפדנית של צוות האתר בהתאם להנחיות העריכה שהם:

  • המאמר צריך להיות מקורי שלך שאת/ה כתבת ואתה בעל זכויות הפרסום על המאמר.
  • על כל מאמר להכיל את שמו של הכותב, אימייל (שלא לפרסום) וכתובת URL של האתר שלך במידה וישנו.
  • כותרת המאמר – מוגבלת ל 100 תווים.
  • גוף המאמר – יכיל מינימום של 1500 מילה וניתן לערוך את המאמר בתגיות HTML הבאות:
    <strong><b><i><a href><ul><ol><li><u>
  • קישורים – מאמר יכול להכיל עד 2 קישורים בלבד ואין לכלול קישורים לתוכניות שותפים בתוכן המאמר או כל קישור הנוגד את הצהרת פרטיות האתר, הקישורים שיופיעו במאמר מותנים באישור הנהלת צוות האתר.

הקפידו על ה"הנחיות עריכה לכותבים" במהלך עריכת המאמר והצע את כתבתך ממש אחרי שתקרא ותסכים לתנאי השירות בהצהרת הפרטיות.

מאמר תוכן אשר יעלה שלא על פי הנחיות העריכה ונהלי האתר, יעבור לבעלות טרוול אינפו וההחלטה על שימושו בצורה כזו או אחרת תהיה בהחלטת צוות האתר בלבד.

הוסף כתבה