מלונות בנתניה

מלונות בארץ

Save on hotels with HotelsCombined.com

להזמנת חופשה בבית מלון בנתניה לחץ כאן

מלונות בנתניה


אחד מיעדי הנופש הפופולאריים ביותר והמבוקשים ביותר בישראל במיוחד בקרב אוכלוסיית התיירים המגיעה מדי שנה לעונת התיירות בחודשי הקיץ, זוהי נתניה שמוכרת לרובינו גם בשמה "בירת השרון".

נתניה ממוקמת גיאוגרפית במרכז הארץ באזור השרון, במרחק של 20 דק' נסיעה מתל אביב צפונה וחצי שעה עד ארבעים דקות דרומית לחיפה.

בתי המלון בנתניה

בנתניה ישנם לא מעט בתי מלון שמרביתם הגדול הינם מלונות ברמת אירוח של 3 עד 4 כוכבים, אף על פי שישנם מספר מלונות ברמת 5 כוכבים שנחשבים למפוארים במיוחד, מרבית מהאוכלוסייה ששוהה בבתי המלון ברמות האירוח הנמוכות יותר בתקופת התיירות ובשאר ימות השנה, הם בעיקר ציבור אשר מגיע לנתניה מסיבות כאלו ואחרות, כגון: אירועים משפחתיים וחברתיים, לא מעט מלונות בנתניה מחזיקים ברשותם אולמות אירועים כשרים למהדרין, שמלאים במשך כל השנה בזכות תושבי העיר.

בבתי המלון ברמות האירוח הגבוהות יותר ברמת ארבעה וחמישה כוכבים, ניתן לראות בתקופת התיירות בעיקר תיירים המגיעים מאירופה ומצרפת בפרט, הצרפתים הינו עם הידוע באהבתו לעיר נתניה, שמספקת לו במהלך הטיול את האטרקציות בהם הוא מתעניין.

עלויות לינה במלונות נתניה

עלויות האירוח והלינה במלונות נתניה נחשבות זולות יחסית למלונות אחרים ברחבי הארץ, כמובן שאין מה להשוות בין בתי המלון הנמצאים באילת ובים המלח לעומת המלונות באילת, אבל חשוב לזכור שהעלות הכספית לאירוח תלויה רבות בעונה ובביקושים שקיימים.

 
© 2009-2011 טרוול אינפו. כל הזכויות שמורות
Website Feedback
Feedback Analytics