הפלגת נופש לגייז ושתהיה הפלגה מהנה

אם עד עכשיו כל השנים שמעתם על מסיבות הגייז של קהילת ההומו לסבית שקיימת בארץ ובעולם, אז החל ממאי 2010 זה יוצא לדרך בהפלגה הראשונה לגייז שתצא על ספינת ה”מג’יק 1″, שבמהלך עונת הקיץ רגילה לארח אלפי נופשים מדי חודש להפלגות באזור המזרח התיכון.

הפלגה לגייז במאה העשרים ואחת

בעולם זה כבר שנים נהוג למצוא הפלגות נופש לגייז, כי אם בעולם זה הולך אז למה שבארץ לא ננסה, כמובן אם מסיבות הגייז בארץ ובעולם הם המסיבות הטובות ביותר שיש, אז אין סיבה שהמסיבה שתהיה בתוך הפלגת נופש לגייז, לא תהיה חגיגה אחת גדולה.
הפלגות נופש לגייז יכולות להיות עבורך הדבר הטוב ביותר שתוכל לקבל בעבור הכסף שתשקיע במהלך ההזמנה אצל סוכן הנסיעות, מג’יק 1 המוציאה את ההפלגה, או יחצני ההפלגה שידאגו לכך שההפלגה הזאת תצא מלאה עד אפס מקום, כי יש תמורה בעד ההאגרה ומי שימצא את עצמו על הפלגת נופש לגייז, יעשה חיים ובאחריות.

הפלגה לגייז ומהמסלול שתעברו

לאחר בירור קצר של תנאי ההזמנה ותנאי הביטול עם סוכן הנסיעות ממנו תרכשו את המקום על ההפלגה, דעו שהמסלול אותו תעברו על הפלגת הנופש שיוצאת מנמל אשדוד ותערך 3 ימים רצופים, יגיע תחילה לאלניה שבטורקיה ומשם ללרנקה שבקפריסין בחגיגות, הפתעות של אומנים אורחים שיעשו לכם את החגיגה גדולה הרבה יותר והכי חשוב כייף לא נורמלי בהפלגת נופש להכי גאים שיש…

הפלגה לגייז כי יש תמורה בעד האגרה

רגע…לפני שאתם מחליטים לרכוש מקום על ההפלגה הכי גאה שיש, חשוב שתדעו שעל האוניה תוכלו למצוא אטרקציות ייחודיות שיתאימו במיוחד עבורכם, כגון:
• מסאז’ים וטיפולי ספא לשחרור הגוף והנפש.
• סיורי חוף לאלו שירצו לטייל ולראות עולם.
• דיג’יים מהטובים בעולם.
• מסיבות קצף בבריכה.
• קזינו מפואר שיהיה פעיל במהלך ההפלגה.
• מרתון סרטי גאווה להכי גאים שיש.
• והכי חשוב דיוטי פרי באנייה, בשביל שלא תשכחו את הארנק בבית!
מקומות על ההפלגה כמו שכבר אמרנו, תוכלו למצוא אצל סוכני הנסיעות ברחבי הארץ ובחברת מג’יק 1 שתדאג לשים אתכם על המסיבה הכי גאה שיש.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

תרגום מסמכים – אזרחות פורטוגלית

כידוע בעקבות התיקון לחוק האזרחות בפורטוגל יהודים אשר יוכיחו זיקה לגירוש יהודי ספרד יהיו זכאים להגיש בקשה לקבלת אזרחות פורטוגלית. התיקון לחוק

תגובה אחת

סגור לתגובות.