בתי מלון יעדים בארץ כתבות הגולשים

חופשות יוקרה בישראל

איך יודעים שחו"ל זה כאן? פשוט מאוד: בעליהם של מלונות, צימרים, כפרי נופש ושאר מתחמי האירוח המפנקים משקיעים כל מאמץ נדרש וכל משאב אפשרי כדי להפוך את החופשה של התיירים, מתוך הארץ ומחוץ  לה, לחוויה בלתי נשכחת. החל מהטלפון הראשון שמגיע וכלה במלות התודה החמות והמחמיאות קוצב השעון את זמן האיכות הנופשים.

פינוק במלון ובסביבתו

מלונות יוקרתיים ומפנקים מהווים חלק בלתי נפרד מהמושג חופשות יוקרה בישראל. יש כיום בישראל שפע בלתי נדלה של מתחמי אירוח המאפשרים לנופשים וליוצאים לחופש לבלות בהם ובסביבתם ימים ולילות כאוות נפשם ו/ ככל שמאפשרים הכיס והזמן. האתר מנגיש ומזמן עבור כל אחד ואחת מכם שפע של מידע חשוב ורלוונטי לבחירת המיקום לבילוי החופשה ברזולוציות מדויקות של כל מרכיב חשוב ומהותי לבחירה.

על מנת ליהנות מחופשת יוקרה בישראל מומלץ לתכנן אותה בקפידה ומבעוד מועד. באמצעות האתר תוכלו להתעדכן און ליין בכל ההצעות, המבצעים וההטבות המוצעים לכם, בשפע ובנדיבות, על ידי בעלי מלונות וצימרים בכל אזורי הארץ.

יש לנו ארץ נהדרת

יש לנו "ארץ נהדרת"- במירכאות ובלעדיהן. על כך יעידו רבים שהתוודעו זה מכבר על השפע העצום של מקומות אירוח המאפשרות תנאים מיטביים לבילוי חופשות יוקרה בישראל. אחד מהם הוא מלון כרמים בירושלים, אשר לדעת רבים ולתחושתם מהווה את הדובדבן שבקצפת המלונות היוקרתיים בישראל בכלל ובירושלים בפרט. כמלון של רשת מודגשים ומועצמים בו כל השירותים המפנקים, המהווים חלק בלתי נפרד מדרישות הרשת ומהאפשרויות שהיא מזמנת לאורחי המלון. מי מכם שאוהבים שילוב של נוף פסטורלי, רוגע ושלווה, עם אפשרות ליהנות ממגוון מופעי תרבות, מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים וגלריות וכמובן- ליהנות מטעמם המשובח של יינות הבוטיק – אשר כרמים הם הסמל הטבעי שלהם, ודאי ימצאו באחת מבין הסוויטות והחדרים המהודרים, המפוארים ויוקרתיים את המקום הטבעי לבלות בו חופשה יוקרתית.

לחפש ולמצוא לאלתר מיקום לחופשה מפנקת באתר

חשוב לציין כי מיקום יוקרתי ותנאים יוקרתיים ודאי מהווים מרכיבים חיוניים אולי אף הכרחיים לבילוי חופשה שתצדיק את הגדרתה כחופשת יוקרה אבל חלק בלתי נפרד מחוויית החופשה תלוי גם בכם, הנופשים היוצאים לחופש. האתר מציע, מנגיש ומזמן לכם מידע מפורט בכל ההיבטים החשובים לתכנון מושכל ומוקפד של חופשה. כאן, באתר, תוכלו למצוא לאלתר את המקום המועדף לחופשה, על פי מכלול פרמטרים, בארץ או בחו"ל, ובכך ליצור לעצמכם בסיס להגשמתה, הלכה למעשה, של חופשת החלומות שלכם.