מאמרים בתיירות מידע כללי

5 טיפים מובילים לתכנון הטיול המשפחתי שלכם

לוחות הזמנים שלכם כהורים הם לוחות זמנים צפופים שלא מאפשרים לכך לאורך השבוע או השגרה ליהנות כפי שהייתם רוצים מהמשפחה שלכם. כעת, החלטתם כי הגיע הזמן לצאת לטיול משפחתי שהמטרה שלו ברורה: ליכוד וגיבוש המשפחה בכייף שלא נגמר. מאחר ואתם לא יוצאים ומארגנים טיולי משפחות חדשות לבקרים, נדמה כי יש לכם הזדמנות אחת לתכנן טיול מושלם שתחזרו ממנו נשכרים. אילו טיפים כדאי לקחת יחד איתכם לדרך?

1.פעילות המתאימה לכל המשפחה!

טיולי משפחות כשמם כן הם: טיולים המתאימים לכל המשפחה. הדבר שהכי לא מומלץ לעשות הוא לבחור בטיול המתאים רק לילדים, ובטח ובטח טיול המתאים רק למבוגרים. ישנן אינספור אטרקציות כיום מצפון ועד דרום המתאימות לכל המשפחה: החל מגני חיות, דרך אתרי תרבות והיסטוריה ועד שווקים צבעוניים שבהם גם פעילות לילדים. חפשו אחר האתרים שיכולים לתת מענה גם לכם כהורים, וכמובן שלילדים על מנת להבטיח את החוויה הטובה שלהם.

2.לקוחים בחשבון את אורך הנסיעה

בעוד לכם אין בעיה לנסוע ברכב ולגלות את הארץ דרך הנופים המתחלפים, הילדים מאבדים סבלנות מהר מאד בנסיעות ארוכות. מאחר והמטרה של הטיול היא לדאוג לכייף ולזמן איכות משפחתי, כדאי מאד לבחור באתרים או אטרקציות שלא מצריכים מכם נסיעה ארוכה ברכב. אם הטיול שלכם מתוכנן לכמה ימים, נסיעה הלוך ונסיעה חזור של כמה שעות יכולות להשתלם לכם, אך אם הטיול שלכם מתוכנן ליום אחד בלבד, קצרו בנסיעה שלכם בדרכים.

3.רוכשים כרטיסים לאטרקציות מראש

הדבר האחרון שתרצו לעשות עם הגעתכם אל האתרים שלוקחים חלק בטיול שלכם הוא לעמוד בתורים הארוכים. התורים למכירות הכרטיסים לאטרקציות הם תורים ארוכים שהעמידה בהם יכולה לקחת לא מעט זמן. כעת, עם עונת הקיץ שבה המון משפחות יוצאות לחופש, על אחת כמה וכמה מומלץ להצטייד בכרטיסים מראש. לא מעט אתרים שונים מאפשרים לכם לרכוש את כרטיסי הכניסה כבר באינטרנט, כך שאתם יכולים גם לחסוך כסף ברכישה מוקדמת וגם לחסוך את התורים הארוכים עם הילדים.

4.משתפים את הילדים בבחירות שלכם

זיכרו כי הטיול שאתם מתכננים לכל המשפחה הוא טיול הנערך בעיקר עבור הילדים שלכם. שתפו אותם בתכנון הטיול, הקשיבו לדעתם, תנו להם להעלות רעיונות ואף נסו לשלב אותם בטיול שלכם. הפכו את הטיול המשפחתי שלכם לחוויה יוצאת דופן שתעניק לכם דלק עם חזרתכם לשגרה. תתפלאו לגלות עד כמה הרעיונות של הילדים יכולים להיות מושלמים לטיול המשפחתי שלכם.

5.לא שוכחים לרגע אחד ליהנות!

הטיול המשפחתי שלכם הוא בדיוק הרגע לכבות את הטלפונים ולהפסיק להטריד את עצמכם במטלות המצפות לכם עם חזרתכם לשגרה. מטרת הטיול שלכם היא להתרענן, להזין את הנפש בדלק חיוני ולצבור חוויות בלתי נשכחות עם היקרים לכם מכל. תהנו!