מידע כללי

ציוד מומלץ לקמפינג

יציאה לקמפינג היא חוויה מדהימה, הזדמנות יוצאת דופן לצאת משגרת החיים העמוסה. כולנו צריכים זמן לעצמנו ולמשפחה. זמן של איכות בסביבה מרגיעה כשמסביבנו שקט ושלווה. קמפינג הוא מסע הכרוך באתגרים הדורש ציוד מתאים. ציוד ללינה שקטה ובטוחה, וציוד מתאים להליכה ולהמשך המסלול. ככל שתצטיידו בצורה מלאה יותר ותקפידו על כל פרט, הטיול יהיה בטוח ומהנה יותר. עליכם לעשות רשימה מדויקת של כל הדברים הנצרכים. ישנם דברים בסיסיים שכולנו יודעים שצריך לקחת איתנו. אוהל או שק שינה או מזרון מתאים, אמצעים לבישול בשטח ונעליים להליכה, פנס מותאם לשעות החשיכה, ציוד לעזרה ראשונה ועוד. אך מעבר לדברים הבסיסיים ישנם עוד דברים רבים ומגוונים שעלינו לקחת בחשבון בהתאם למזג האוויר ולאופי הטיול. קמפינג בימות הקיץ החמים אינו מצריך ביגוד טרמי ללינה. קמפינג מתוכנן כהלכה לוקח בחשבון את כל הפרמטרים הנדרשים בשביל להפוך את הטיול למושלם באמת.

ציוד לקמפינג המלצה אישית

אנחנו ממליצים לכם על כמה דברים שיכולים לעזור לכם להפוך את החוויה לנוחה במיוחד. קודם כל מזרון מתאים. מזרון יוגה הוא אחד הפתרונות המעולים ביותר ללינת לילה נוחה ורגועה. אם יש לכם הליכה במסלול בבוקר, אין כמו שינה עמוקה בלילה בשביל לקום בכוחות מחודשים. מערכת שתייה המותאמת לגב יכולה להפוך כל טיול אופניים או הליכה בשטח להרבה יותר קלה ונעימה. מחצלת נעימה יכולה להפוך את הקמפינג למפגש משפחתי או חברי מהנה. ישיבה על מחצלת מעבר לנוחות יוצרת קרבה בין אנשים ותחושה של בית. כיסאות קמפינג הם מצרך מבוקש, כסאות נוחים במיוחד ההופכים את הישיבה בטבע למנוחה אמיתית. צידניות ליוו אותנו לכל אורך הילדות בטיולים משפחתיים. כיום הצידניות המודרניות אופנתיות במיוחד, הן מגיעות בצבעים שונים ובעיצובים מיוחדים והן פריט אופנתי ושימושי. המגוון המלא באתר פומפה הוא המקום להתחיל בו את החיפוש.

קמפינג חוויה ישנה בלבוש חדש

יציאה לקמפינג היום היא חוויה שונה לחלוטין. יש לנו את כל האפשרויות להפוך את השהות בחוץ לנוחה ונעימה במיוחד. תוכלו תמיד לראות את המגוון המלא באתר פומפה המאפשר לכם באופן נגיש ונוח לבחור את כל הציוד המתאים עבורכם. דרך האינטרנט אפשר לקבל את כל המידע הנדרש בקלות וביעילות והכול בצורה מדויקת ומפורטת.

יציאה לחופשה היא מאורע משמח עבור כל אחד. אנחנו חיים בעולם עם קצב מהיר ולפעמים כל אחד מאיתנו זקוק למנוחה. יציאה לקמפינג היא גם יציאה לטבע המקסים של ארצנו הקטנה. בצפון הארץ הנחלים זורמים ללא הפסקה ובמדבר ההרים  מקיפים אותנו מכל עבר. יש כל כך הרבה מקומות לקמפינג וכל כך הרבה מה לראות. יש את איזור עמק חפר עם נחל אלכסנדר המשוקם. מקום מעולה לטיול עם המשפחה באזור של גשר הצבים ותוואי הנחל. בכל מקום ואתר יש לארץ שלנו מה להציע.