גם בתקופת הקורונה – שינפלד תיירות הכי אמינים והכי בטוחים !

במהלך תקופת הקורונה נפגע כל ענף התיירות בארץ ובעולם. בזמן שחברות התעופה
הפסידו עשרות מיליארדי דולרים, חברות נופש נלחמות על כל שקל למול נוסעים שחופשתם בוטלה. בשונה מבחברות אחרות, שינפלד תיירות הם היחידים הראשונים להחזיר כסף לנוסעים, באופן של
החזר כספי, לא זיכוי חלקי או זיכוי לחופשות הבאות.  

האמינות של שינפלד תיירות – הכי בטוח!

מיד שהתחילה הקורונה החופשות לחו"ל התבטלו ונוצר מצב של בלבול, תוך קושי לוגיסטי לעבוד מול חברות תעופה, ומול ספקים ובתי מלון, כי רוב העובדים שלהם יצאו לחל"ת ועל כן לא החזירו כספים. אך לעומת מה שקורה בחברות נופש רבות, חברת שינפלד תיירות מיד הבינו את חובתם המקצועית והמוסרית להכניס יד עמוק לכיס ולהשיב כסף ללקוחות. כל עובדי שינפלד התגייסו ועמלו סביב לשעון ימים כלילות והם היחידים הראשונים להחזיר את הכסף לנוסעים. בעקבות כך מאות לקוחות שלחו סרטונים ומכתבים מרגשים להודות לשינפלד על האמינות והיושרה המקצועית.

המקצוענות של שינפלד תיירות הכי בטוח!

משבר תיירות זה לא סיבה להפסיק להיות מקצועי! כבר מעל 30 שנה שינפלד תיירות נחשבת לחברה הכי מקצועית בענף החופשות הכשרות לחו"ל. לפני הקורונה וגם אחריה, שינפלד מקפידים לעבוד בכל חופשה כשרה מול החברות והספקים המקצועיים ביותר בענף, ומשתפים פעולה עם רשתות בתי המלון היוקרתיות והמוכרות בעולם כמו שרתון והילטון. זאת מכיוון ובתי מלון אלו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר על פי כל התקנים של משרד הבריאות. החדרים והשטחים הציבוריים עוברים חיטוי וניקוי בכל שעות היום, יש רופא צמוד בשטח המלון 24/7. המטוסים עוברים חיטוי יסודי לפני כל טיסה, בהלוך ובחזור. מעודד לגלות שבמהלך משבר עולמי רק שינפלד תיירות מצטיינים ביכולתם להגיב במהירות, לתפקד באופן ישר והוגן, ונותנים ללקוחות גב חזק ותחושת ביטחון.

השירות של שינפלד תיירות – הכי בטוח!

במהלך משבר הקורונה וגם אחריו, חברת שינפלד תיירות ממשיכה לתת ללקוחותיה שירות הוגן ומקצועי. צוות עובדי המשרד משיבים לטלפונים, עונים לשאלות, מעודדים ומרגיעים, והכי חשוב – מחזירים כסף ללקוחות, בלי טריקים ובלי תירוצים. בשינפלד מבטיחים שבמידה ויגיע גל שני של הקורונה, דבר אחד יישאר נכס צאן ברזל – השירות המקצועי ההוגן של שינפלד ללקוחות. אצל שינפלד הלקוחות ממש כמו בני משפחה, ובראש סדר החשיבות לדאוג לביטחונם ולרווחתם, מרגע הזמנת חופשה כשרה בחו"ל ועד לחזרה לארץ. דוגמה ייחודית לרמת השירות הגבוהה של שינפלד זה שבמהלך נופש כשר בחו"ל ניתן תמיד למצוא את מנהלי החברה הנמצאים פיזית בשטח המלון לצד האורחים ודואגים לכל פרט ופרט.

האיכות של שינפלד תיירות – הכי בטוח!

כשהקורונה תסתיים בע"ה איך תיראה חופשת פסח כשר בחו"ל שלכם? שאלה זו מעסיקה כיום נוסעים ישראלים רבים. מובן וברור שתמיד תעדיפו לטוס עם חברה אמינה, כמו שינפלד תיירות, חברה שיש לה אבא ואמא. עם שינפלד אתם בטוחים שיש לכם על מי לסמוך, במקרה שחס וחלילה משהו משתבש או חופשה מתבטלת ברגע האחרון. השמיים לחו"ל נפתחים מחדש, ובשינפלד כבר בוחנים את היעדים האטרקטיביים ביותר לנופש כשר. אורחי שינפלד תמיד טסים ליעדים הכי יפים והכי מעניינים בחו"ל, מתארחים במלונות כשרים ויוקרתיים, אוכלים ארוחות כשרות למהדרין בידי שפים זוכי פרסים, נהנים מטרקלין אירי חופשי במלון, יוצאים עם מדריכי טיולים למסלולי טיול מרתקים, ומבלים בהופעות של גדולי הזמר היהודי (בתאריכים נבחרים), פעילויות ותכניות מגוונות לגדולים ולקטנים, ועוד.

 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

נדל"ן ביוון – למה זה משתלם?

בזמן האחרון יש יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לקנות נדלן ביוון. אם גם אתם רוצים לבצע השקעה בנכס מעבר לים, חשוב לדעת

מסעדה איטלקית מומלצת באילת

לא מעט ישראלים אוהבים לנפוש באילת בכל עונות השנה. אילת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל והיא מזמינה אליה נופשים רבים במהלל