מאמרים טיסות | טיסות לאילת | טיסות לחו”ל

טיסות לחו”ל זהו המרכיב החשוב ביותר בכל הזמנת חבילת נופש לחו”ל, הרי הטיסה מהווה לכל תייר את נקודת היציאה מהארץ ומאפשרת לך להתחיל חופשה מהנה ברגל ימין. בחירת חברת התעופה בשביל לטוס לחו”ל היא קריטית ומשפיעה רבות על הטיול והחופשה בחו”ל, כמו גם בדיקת תנאי הכרטיס המדוייקים וההחלטה על מחלקה – יש הבדל גדול במחיר ובתנאים בין טיסות במחלקת תיירים לטיסות במחלקת עסקים או טיסה במחלקה ראשונה.

כדי למצוא טיסות זולות, לבצע השוואת מחירי טיסה ולהזמין כרטיסי טיסה באינטרנט כדאי להשתמש במנוע החיפוש להשוואת כרטיסי טיסה –

 

טיסות סדירות וטיסות שכר

ענף התעופה בארץ ובעולם מתחלק לשניים, כאשר החלק הראשון והזול יותר מוגדר בחלק מהמיקרים כטיסות לואו קוסט (טיסות זולות ללא מטען או ארוחות) של חברות כמו ריאן אייר או איזי ג’ט, או כטיסות שכר (צ’ארטר) שפופולאריות בעיקר בחבילות הנופש בחו”ל, כגון: ארקיע וישראייר, ומצד שני יש את הטיסות היוקרתיות שהן הטיסות הסדירות של חברות התעופה הגדולות, כגון: אל על המבצעת טיסות סדירות ברחבי העולם, קונטיננטל המבצעת טיסות סדירות לארה”ב וחברות תעופה נוספות.

בחירת הטיסה לחופשה בחו”ל תלויה במספר גורמים, החל משעת ההמראה של המטוס ועד שעת ההגעה והנחיתה ביעד החופשה, בחירת טיסה לדוגמא אצל אנשי עסקים, הטסים בד”כ כדי להגיע לפגישה או כנס בתאריך מסויים, שונה משמעותית מטיסות המיועדות לאלו הנוסעים לחופשות וטיולים בחו”ל בגלל שיש פחות צורך בדיוק בזמנים ליעד מסוים, שבד”כ אטרקטיבי הרבה יותר אצל חברות התעופה הסדירות, ולכןם ניתן למשל לחפש את הטיסות הכי זולות לכל מיני יעדים בטווח תאריכים יותר רחב כדי להוריד מחירי טיסות.

צוות התעופה של טרוול אינפו שמח לרכז לכם את כל המידע ההכרחי על טיסות לחו”ל ובארץ, חדשות מעולם התעופה וחברות התעופה המבצעות טיסות בארץ ובחו”ל