טיסות לתאילנד

מאמרים טיסות | טיסות לאילת | טיסות לחו"ל

אחד מיעד הנופש הפופולאריים ביותר בעולם כיום הינה תאילנד, שמספקת מגוון אפשרויות שונות ומגוונות לתייר השוהה בה.

כיום ישנם מגוון של אפשרויות לטוס לתאילנד מישראל, כאשר האפשרויות נחלקות בין טיסה ישירה לבין טיסת המשך שכמובן משפיעה רבות על העלויות והמחירים של הטיסה.

להזמנת טיסות זולות לתאילנד לחץ כאן


טיסות ישירות לתאילנד

כיום בשביל להגיע ולטוס ישירות לתאילנד, האופציה היחידה והבלעדית העומדת בפניך הינה טיסה לתאילנד של חברת אל על, שהינה חברת התעופה הרשמית של ישראל.

טיסות לתאילנד של חברת אל על יוצאות מדי יום ולפעמים אף מספר פעמים ביום, בהתאם לביקושים שקיימים בעונות התיירות השונות.

טיסות המשך לתאילנד

האופציה האחרת מהטיסות הישירות שקיימות מישראל הם טיסות המשך לתאילנד, שמבצעות חברות תעופה שונות, כגון: חברת אירסוויט המבצעת טיסות שכאלו דרך קייב בירת אוקראינה, חברת אוזבקיסטן איירוויס שמבצעת טיסות דרך טשקנט, חברת טורקיש איירליינס שמבצעת טיסות לתאילנד דרך איסטנבול, חברת רויאל ג'ורדניה שמבצעת את הטיסות האלו דרך עמן ועוד מגוון חברות תעופה זרות שמבצעות מדי יום ביומו טיסות סדירות לתאילנד.

עלויות ומחירים של טיסות לתאילנד

אין ספק שהחלק המעניין והעיקרי בנושא הטיסות לחו"ל ולתאילנד בפרט הם העלויות והמחירים שמשפיעים רבות על איכות הטיסה, זמן הטיסה ופרמטרים נוספים.

העלויות של טיסות לתאילנד נחלקות לשניים כאשר המחיר והעלות מורכב ממחיר הטיסה עצמה שזהו חלק אחד אותו תשלמו על הטיסה, והחלק השני הינם המיסים והדלק שמשתנים בהתאם לשינויים המתרחשים בעולם.

כמובן שטיסה ישירות לבנגקוק תעלה לכם הרבה יותר מאשר טיסת המשך וזאת בגלל הנוחות והאופציה לעלות בצד אחד ולנחות בצד השני ללא הפרעות וללא עיקובים מיותרים שאתם לבטח לא מעוניינים בהם במהלך החופשה.

דבר נוסף שיש לדעת הוא שלעיתים קרובות, ישנם סוכנויות נסיעות וספקי תיירות שונים אשר להם מחירים טובים יותר על טיסות לתאילנד וזאת בגלל ההתחייבות שהם לוקחים על מספר מקומות על מטוס בשביל למכור אותם מהר ככל האפשר.

לדוגמא בעת רכישת טיול מאורגן לתאילנד המחיר היחסי של הטיסה יהיה זול הרבה יותר מאשר זה שירכוש את הטיסה בנפרד, וחשוב להבין גם למה דבר שכזה קורה, כי במרבית הפעמים אותה חברה המוציאה טיולים מאורגנים לתאילנד רוכשת סטוק של מקומות על טיסות מה שמאפשר לה גם למכור אותם במחירים טובים הרבה יותר.

מומלץ ואף רצוי לבצע בדיקה אצל סוכני הנסיעות ואתך ספקי התיירות השונים בשביל לראות מי מעניק לכם את העלות הנמוכה והמשתלמת ביותר על טיסה לתאילנד שתיקח אותך לחופש במחיר שמתאים לך לכיס ועל הצד הטוב ביותר לשביעות רצונך.