טיסות להודו

מאמרים טיסות | טיסות לאילת | טיסות לחו"ל

קו הטיסות מישראל להודו נחשב כיום לאחד מהקווים הפעילים ביותר שקיימים במדינת ישראל, הפופולאריות של הודו למטיילים הינה בעיקר בגלל קהל התרמילאים הגדול אשר מאפשר לתור ולטייל חודשים ארוכים ביעד בהתאם לויזה ואשרת הכניסה שניתנה לאותו מטייל.

להזמנת טיסות זולות להודו לחץ כאן

דגל הודו

שדות התעופה בהודו על קצה המזלג

בהודו ישנם מספר רב של שדות תעופה הפרוסים ברחבי תת היבשת ההודית, שדות התעופה הגדולים ביותר שבהם מתבצעות הנחיתות של טיסות המגיעות מישראל הם במומבאי הממוקמת בדרום הודו וכמו כן בניו דלהי בירת הודו הממוקמת צפונית אם נטייה למרכז היעד.

כמובן שבמידה וברצונכם להגיע ליעד אחר בהודו, כגון: צפון הודו מנאלי, דרום הודו בנגלור וכדומה, ישנם שדות תעופה בכל היעדים האלו, כאשר האפשרות להגיע אליהם הינה בעזרת טיסות פנים בהודו לאחר הנחיתה בטיסה הטראנס אטלנטית.

טיסות ישירות וטיסות המשך להודו

בשביל להגיע לשדות התעופה עליהם דיברנו יש צורך לעלות על טיסה, כאשר האפשרות הראשונה העומדת בפניך הינה טיסה ישירה מישראל של חברת אל על, אשר נוחתת במומבאי בלבד, לאלו המעוניינים להתחיל את הטיול בצפון הודו, יש צורך לקחת טיסה המשך של חברות התעופה הזרות המבצעות טיסות ונחיתות בניו דלהי.

החברות הזרות הפופולאריות איתם נוהגים המטיילים הישראלים לתפוס טיסה, הם: רויאל ג'ורדנין, אירסוויט, אוזבקיסטן איירוייס ועוד רבים וטובים.

עלויות ומחירי טיסות להודו

כמובן שהעלות והמחיר של כרטיס הטיסה הוא חלק בלתי נפרד מההחלטה על טיול להודו כאשר כיום טיסות להודו נחשבות לזולות יחסית וזאת בעיקר בגלל המספר רב של הטיסות הנוחתות ביעד וכמו כן לא מעט חברות תעופה שבכלל נוחתות ברחבי המדינה.

כרטיס טיסה של חברת אל על יעלה יותר מאשר טיסה של חברת תעופה זרה, כמובן שבמידה מסוימת אין הפרשי מחירים כאלו משמעותיים, אבל יש לזכור שכיום התחרות על קו הטיסה מישראל לתת היבשת ההודית הוא עצום ולכן, חברות זרות מפעילות טיסות ליעד בממוצע מחירים של 899$ למבוגרים ולפעמים צעירים יכולים ליהנות מהנחות נוספות.