Diuretic and Anti-inflammatory Pill prostatitis Fuyan Pill Diuretic and Anti-inflammatory Pill Diuretic and Anti-inflammatory Pill

לטייל על אופנוע בהודו

למכורי השטח וכלי הרכב הדו גלגלי, נסיעה וטיול על אופנוע בהודו יכולה להיות חוויה והרפתקאה אחת גדולה, איפה קונים או שוכרים אופנוע בהודו…? ומה באמת חשוב לדעת לפני שאורזים את הדברים, נוחתים ורצים למוכר בחנות הראשונה שתראו בניו דלהי, לשכור את האופנועים שנמצאים דווקא אצלו…? טרוול אינפו כל הדרך אתכם על האופנוע בהודו.

למה כן ולמה לא

נסיעה על אופנוע היא מיומנות נרכשת ותסכימו איתי שאתם צריכים להיות מספיק מנוסים בשביל לעלת על אופנוע בהודו ולהחליט שאת הטיול הזה שיכול גם להיות כחצי שנה, אתם עושים על האופנוע.
ואם אתם עדיין נהגים חדשים, או שאתם חושבים שלא תסתדרו עם הדרכים ומסלולי הנסיעה, אז תחשבו פעמיים לפני שאתם שוכרים אופנוע ויוצאים למסע שלכם!

3 יתרונות עיקריים:

• אתם לא כפופים לזמני אוטובוסים.
• תבחרו אתם את מסלול הנסיעה והטיול שלכם..
• תוכלו לעצור למנוחה והתרעננות מתי שאתם רוצים ואיפה שאתם רוצים.

3 חסרונות משמעותיים:

• נסיעה בגשם, שמש וכל תנאי מזג האויר בעולם שאתם חשופים אליהם במהלך הנסיעה.
• אחזקה וטיפולים שוטפים שהאופנוע צריך.
• שאתם חייבים להיות ערים במהלך הנסיעה על האופנוע, חבריכם לטיול נחים וישנים באוטובוס או הרכבת.

ביטוח נסיעות לנהגי אופנוע בחו”ל

שימו לב…!
שאתם עושים ביטוח נסיעות, זכרו שפוליסת הביטוח תקפה אך ורק אם הנסיעה על אופנוע במהלך השהות בחו”ל היא אם רישיון נהיגה מתאים בהתאם לחוקים ולנהלים של משרד התחבורה בהודו.
במקרה של פציעה ופגיעה במהלך נסיעה על אופנוע ללא רישיון נהיגה, ביטוח הנסיעות שלכם לא תקף ותאלצו להתמודד אם ההוצאות והעלויות של הטיפולים הרפואיים בעצמכם.
לחץ כאן וקרא עוד על ביטוח נסיעות !

איזה אופנוע מתאים לטיול שלך…?

יכול להיות שאתם רוצים אופנוע בטיול שלכם בהודו בשביל לטייל איתו לאורך כל התקופה, ויכול מאוד להיות שאתם רוצים לחוות נסיעה קצרה של יום, יומיים או אפילו שבועיים.
האופנוע שיותר מבוקש בהודו אצל התרמילאים שנוסעים לתקופות ארוכות, הוא אופנוע האנפילד 350 שאידאלי במיוחד לתנאי השטח שמציאה הודו לאופנוענים ולנוחות והציוד שיכול האנפילד להעמיס בנוסף לנהג ואפילו נוסע נוסף.
אם החלטתם שאתם רוצים לחוות נסיעה קצרה על אופנוע ולא להמשיך איתו לאורך כל הטיול, מומלץ שתיגשו לחנויות השכרת האופנועים שנמצאות כמעט בכל מרכז תיירותי ותשכירו לעצמכם את האופנוע שמתאים לכם, בדרך כלל האופנועים שמציאים הסוחרים בחנויות ההשכרה הם אופנועים של 50-150 סמ”ק.

מה עוד צריך לדעת לפני שמחליטים לטייל אם האופנוע בהודו

שעות נסיעה

השעות המומלצות לנסיעה הם בשעות בהם יש אור יום, הנסיעה בדרכים ובכבישים בהודו הם לא הדבר הכי כייף בעולם ובגלל זה מומלץ שיהיה לכם ניסיון וקצת וותק בנסיעה, כמובן שרק בנסיעה באור יום תוכלו לגלות את יופיה של הודו.
דאגו לצאת לדרך מוקדם בבוקר אם אור ראשון, כדי שתוכלו לעשות לעצמכם הפסקות במהלך היום ושלא תמצאו את עצמכם נכנסים לנסיעה לתוך הלילה בדרכים שאתם לא כל כך רגילים אליהם.

תיקונים ואחזקה

האופנוע שלכם זה כמו הבייבי שלכם בהודו ולכן דאגו לתחזק את האופנוע כראוי ומתי שצריך, בכל פינה בהודו ובדרכים תוכלו למצוא מוסכים שמטפלים באופנועים מדי יום, אם אתם בעלי ידע ידע וניסיון באחזקת אופנוע, סביר להניח שבמרבית התקלות תוכלו לטפל בעצמכם.

ציוד לאופנוע בטיול

קחו אתכם ציוד שרלוונטי לתיקונים בתקלות כמו מברגים, חלפים לאופנוע וחבל קשירה גמיש שתוכלו לקשור את כל הציוד שלכם על הסבל האחורי שמותאם במיוחד לאופנועי הנפילד ולתיק המוצ’לר שלך.

תשלום על נסיעה בכבישים

כמו בכביש 6 בישראל ובמרבית הכבישים המודרניים בעולם, גם בהודו ישנם כבישים שהנסיעה בהם כרוכה בתשלום בהתאם לתקנות הרשויות המקומויות בהודו ולכן בהגעתכם למחסום בכביש, דאגו לשלם את אגרת הנסיעה.

סעו בזהירות ושתהיה נסיעה טובה.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

להישאר בארץ לא פחות כיף מלטוס לחול

הרבה אנשים דואגים לקנות את הכרטיסי טיסה שלהם בזמן ובמחיר מוזל, לבחור יעדים אקזוטים ולעוף מהמדינה לכמה שיותר זמן. אז נכון, העולם

מקומות מומלצים לטייל עם רחפן

אחת מגדולותיו של הרחפן היא יכולתו לאפשר לנו לחזות בנופים מרהיבים כאילו היינו ציפור המרחפת בשמיים. מדינתנו אומנם קטנטונת אך היא ניחנה

בלגרד – היעד החם החדש באירופה

כשמדובר ביעדי אירופה כל הישראלים תמיד מחפשים את אותו הדבר – נוף וארכיטקטורה אירופאית, שופינג במגוון חנויות שלא קיימות בארץ, מחרים נוחים

2 תגובות

  1. אם אני רוצה לסוע על הנפילד 350 סמ”ק בצורה חוקית כך שהביטוח יכסה אותי, איזה רשיון אני צריך? רשיון ישראלי עד 125 סמ”ק מספיק? כי אני מכיר מדינות בהן רשיון כזה כן היה מספיק.
    תודה

  2. אחלה אחלה אחלה כתבה.
    בטיול בדרום אמריקה החלטתי לקנות אופנוע ולטייל איתו קצת. חייב לומר שהיה לא פשוט. לא היה לי את כל הידע המתאים (לא לי ולא לחבר שטייל איתי). אכלנו על זה קצת קש, אבל הייתה הרפתקאה אמיתית.

סגור לתגובות.

yellow semen why is my semen yellow