יעדים בארץ כתבות הגולשים

דלית אל כרמל בשבת שימשית

אז אחרי שכתבנו לכם על הצפון הרחוק המדהים, החלטנו לספר לכם על שבת שימשית ונעימה באזור רמת מנשה, בדליית אל כרמל.

יצאנו בבוקר השכם על כביש החוף, לכיוון זכרון, ומשם עלינו לכיוון בית אורן, השווה סיור מקיף ביערות בנפרד. עברנו דרך עוספיא ושם התפנקנו לנו בפיתה דרוזית, לבנה, שמן זית אמיתי וזייתים חלומיים שרק הצפון יכול להציע!

המשכנו בנסיעה של עוד כרבע שעה, חנינו במרכז הרחוב הראשי של דליית אל כרמל, והתחלנו את טיולנו לאורך רחוב שופע ריחות וצבעים.

בדלית אל כרמל, תוכלו למצוא, מצעיפים, תכשיטים, נעלי בית מיוחדות, חמסות, נרגילות במיני גדלים וטעמים, ונחשו מה…?!?!?! אפילו את התחפושות של פורים הצלחנו להרכיב שם בגרושים (אבל לא מגלים מה…) ולמי שרוצה לעצב לעצמו בית התחלתי ניתן למצוא שם הכל מהכל ובאמת בזיל הזול, שטיחונים לאמבטיה, שטיחים לסלון, כדים יפים, ועבודות זכוכית מקסימות שניתן להרכיב מהם מובייל, עבודת יד.

באמצע הרחוב יושבת לה מסעדה דרוזית נחמדה, מסעדת אבו ענתר שמה שבה ניגבנו חומוס עם פלאפל, כן כן בצורת לב למאוהבים שבינינו.

עוד דבר נחמד מומלץ בחום, זה הקנאפה והבקלאווה שתמיד הולכת טוב עם תה עם נענע (מומלץ – בלי תיון), וכמובן להביא הביתה משלוחה של לבנה עבודת יד, שמן זית וזיתים דפוקים…

בקיצור – הכינו 300 ש"ח מזומן בכיס לבזבז על דברים שממש לא צריך, הכינו את הקיבה ללעיסה אין סופית של מטעמים דרוזים מפנקים והכי חשוב, צאו עם מצב רוח טוב כי דליית אל כרמל תפנק אתכם כמו שצריך!

נסיעה טובה ותהנו!

1 Comment

Click here to post a comment