חופשה ביוסטון טקסס באווירה אמריקאית

אחת מהמדינות הגדולות ביותר ואין ספק שגם המרהיבות ביותר ביופייה בארצות הברית זוהי טקסס ויוסטון בפרט שנחשבת לעיר הגדולה ביותר במדינה ולאחת מעיר התיירות העסקית הגדולות והמצליחות ביותר בארצות הברית.

יוסטון טקסס והתיירות העסקית

אין ספק בכלל שכיום אחת מהערים שכובשות את פסגת התיירות העסקית בארצות הברית זוהי יוסטון טקסס, וזאת בגלל לא מעט פעילויות עסקיות המתבצעות באזור, העסקים המצליחים ביותר ביוסטון הם בנושאי הנפט והדלק שכמו כן ניתן לראות שגם המחירים והעלויות של הלק באזור הינם מהנמוכים ביותר שיש בארה"ב.

טיול ברחבי הדאון טאון של יוסטון טקסס יאפשר לכם לראות מקרוב אנשים ותיירים מרחבי כל העולם, כאשר מרביתם מגיעים לפגישות עסקיות בנושאי הנפט והדלק העולמיים, הקהילה הגדולה ביותר שמבצעת פעילויות עסקיות ביוסטון טקסס הם ההודים שנחשבים כיום למדינה אשר מתמחה ביבוא וייצוא דלק ונפט גם כן.

יוסטון טקסס לתייר

יוסטון הינה האזור האולטימטיבי לתייר המגיע לנופש בארצות הברית, אבל אין ספק שבעיר ישנם מספר אטרקציות מרשימות שיכולות להיות אטרקטיביות במיוחד, כגון: נאס"א שהינו מרכז החלל הבינלאומי של ארצות הברית שממנו מתבצעים שיגורים של חלליות מדי שנה למחקרים ופעילויות חלל שונות, אזור נוס, שכדאי ומומלץ לבקר בו במהלך החופשה בטקסס זה בעצם בדאלאס שבו נמצא פארק הסיקס פלאג שממוקם במרחק של 3 וחצי שעות נסיעה ממרכז יוסטון.

יוסטון במהלך הטיול בארצות הברית

מרבית מהתיירים הישראלים הנוסעים לארצות הברית לחופשה אינם יודעים ומכירים את יוסטון וסביר להניח שגם לא יגיעו לעיר, אבל לאלו שכן מתכננים להגיע לעיר חשוב לציין שהעיר נמצאת וממוקמת בדרום ארצות הברית כך שמזג האוויר הינו בהחלט אולטימטיבי ומדהים לטיול, וכמו כן העיר קרובה במיוחד למדינת נבדה שנמצא במרחק של 14 שעות נסיעה שלאלו שביקרו בעבר בארצות הברית או מתכננים יודעים כמה שזה נסיעה קצרה יחסית למרחקים אחרים וארוכים שקיימים מיעד ליעד בארצות הברית.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

הנופש שלכם לקיץ

הקיץ מתקרב, וכמו בכל שנה, גם השנה, מתחילה לצוץ ולעלות השאלה הקבועה – איך נבלה את חופשת הקיץ שלנו השנה? כל אחד

2 תגובות

  1. נהנתי לקרוא את הפוסט, אני בטוח אשמור את האתר במועדפים שלי.
    תודה רבה!