הונג קונג ומלונות בהונג קונג

הונג קונג ומלונות בהונג קונג, האי הונג קונג אחד ממעל 200 איים אשר בהונג קונג, רובם לא מיושבים, האי הונג קונג, הוא לא האי הגדול ביותר אך בהחלט המאוכלס ביותר. מבחינה גיאוגרפית האי מתאפיין בשטח הררי בפנים היבשת ובמישורים לאורך החופים עליהם מתנשאים לגבהים עצומים גורדי שחקים מרהיבים ומרשימים. אחת התמונות המרהיבות מבחינה אורבנית בכלל בעולם זהו קו החוף של הונג קונג, מלונות בהונג קונג, משרדים ובתי מגורים.

הונג קונג הייתה לאזור כיבוש ע”י הבריטים משך עשרות שנים, כאשר אלו כבשו את הונג קונג במלחמת האופיום הראשונה ולאחר מכן במלחמת האופיום השניה, הנמל הפך ליהיות אזור נמל וסחר חופשי, היפנים הצטרפו לשליטה באזור לאחר מלחמת העולם השניה כאשר הבריטים נסוגו קמעה. בסופו של דבר לאחר המלחמה הונג קונג שגשגה תחת שלטון הבריטי, ב 1997 הוחזרה הונג קונג לשליטה מוחלטת של סין.

רוב האיים בהונג קונג אינם מיושבים, מבחינה גיאוגרפית זה בלתי אפשרי, לכן האיים הנותרים מתאפיינים בצפיפות אוכלוסין, על אחת כמה וכמה הונג קונג האי, אשר משחק תפקיד של מרכז עסקים בינלאומי, בו משרדים מערביים לרוב, מה שגורם לו ליהיות מאוכלס במלונות, מסעדות ,בארים, מוזיאונים. איים נוספים פופולארים הם, לנטאון, אשר הוא האי הגדול ביותר, נמל התעופה של הונג קונג, דיסנילנד של הונג קונג, האי קאלון, גם הוא מאוד פופולארי רבוי במוזיאונים, מסעדות, בארים.

ההיגיון אומר שכאשר אין אפשרות למצוא שטחים למגורים אזי בונים לגובה, כך נעשה בהונג קונג, אלפי גורדי שחקים. שכר הדירה בהונג קונג גבוה מאוד, כמעט כמו גורדי השחקים לכן ניתן למצוא בבתי מגורים גם שתי משפחות אשר גרות תחת קורת גג אחת, אחד מהמאפיינים היחודיים של הונג קונג זה הרבה אנשים אשר מסתובבים ברחובות במשך היום, הסיבה היא, הצפיפות  אשר לפעמים בלתי אפשרית בבתי מגורים, אבל זה חלק מהקסם של הונג קונג, אנשים יוצאים לבתי קפה ומסעדות, מועדונים. .

נמל ויקטוריה, מהנמלים היפים בעולם, נמל זה מקשר בין הונג קונג לבין האי קאולון, רוב המלונות בהונג קונג יהיו על שפת הנמל אם זה מהצד של הונג קונג ואם זה מהצד של קאולון, אם המלונות לא יהיו על גדות הנהר אזי הם יהיו על דרך  Nathan Road המפורסמת. רוב המלונות בהונג קונג יהיו מוקפדים ואלגנטים, כמובן שניתן למצוא מלונות בהונג קונג מכל הגוונים, מכוכב אחד עד חמישה כוכבים דלוקס, אבל בינינו אם כבר הגענו עד להונג קונג אז נמצא לנו מלון מוקפד עם נוף מרהיב של נמל ויקטוריה.

דוגמאות למלונות בהונג קונג, המומלצים יותר, מלון Icon, מלון חמישה כוכבים עם ציון מעולה של 9.1 נופים מרהיבים של הנמל או של העיר, אינטרנט אלחוטי בחדרים, בריכה מחוממת על הגג עם נופים מרהיבים, ספא חדר כושר ושרות מעולה. מלון נוסף מהמלונות בהונג קונג, המומלצים הוא מלון  Grand Hyatt Hong kong, מלון 5 כוכבים ממש על גדות הנהר עם נוף מרהיב של הנמל, בריכה מחוממת 50 מטרים, חדרים גדולים ואלגנטים, מגרש טניס, מסעדות מצוינות, המלון מחובר למרכז הירידים והכנסים של הונג קונג.  מלון נוסף ממלונות בהונג קונג המומלצים, הוא Conrad Hong Kong מלון חמישה כוכבים גם כן, מפואר ואלגנטי עם מספר מסעדות אשר אחת בהן זכתה בכוכביי מישלן, חדרים עם נוף לנמל, המלון מחובר באופן ישיר למרכז הקניות פסיפיק פלייס, ספא, חדר כושר הפתוח 24 שעות, בריכה מחוממת, מסעדות עטורות פרסים פשוט תענוג.

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

טיפים לבחירת שולחן משרדי

FacebookTwitterPinterestLinkedInחברה שמחפשת שולחן למשרד שלו צריך לדעת, כי שולחנות משרדיים נבדלים בגוונים, בצורות ובחומרי הגלם. ניתן למצוא שולחן משרדי פינתי וגדול או

טיול מאורגן לפיליפינים

FacebookTwitterPinterestLinkedIn מתכנן לכבוש יעד חדש? יעד מיוחד? חושב שכבר ראית הכל? רוצה להגיע אל המקום שהכי דומה לגן עדן? אם אתה מתלבט