כתבות הגולשים

טיול בארץ- כיף!

טיול בארץ- כיף !

אם אתם חשים כי אתם זקוקים להתרעננות מעומס העבודה ולחצי היומיום ומעוניינים להזמין את כל המשפחה לחוויה מגבשת ומהנה של נופש בארץ המשלב טיולי ריינג'רים בצפון, יום כיף המשלב טיול בצפון ומגוון אטרקציות נוספות, אנו נעזור לכם לתכנן את הפעילות המהנה בצורה הטובה ביותר.

יום כיף

פעמים רבות אנו מעוניינים להיחלץ מהשגרה ולצאת עם חברים או משפחה ליום כיף מהנה ברחבי הצפון הירוק. אין זה משנה אם אתם קבוצת ידידים או חברה אשר החליטה להוציא את כל עובדיה ליום מגבש בצפון, חשוב שתיהנו מכל רגע.

אם אתם מעוניינים לצאת אל טיול בצפון או יום כיף המורכב ממגוון פעילויות ההמלצה היא לפנות אל חברה אשר מומחית בארגון ימי כיף בהתאמה אישית ללקוח. ניתן גם ליזום ולארגן יום כיף בעצמכם, אך יש לקחת בחשבון כי דבר זה דורש בירור אודות אטרקציות שונות, מסלולי טיולים ותשלום בנפרד עבור כל אטרקציה.

ארגון של כל אלו לוקחים הרבה זמן ופעמים רבות ההוצאה הכוללת של יום זה תהיה גבוהה יותר מאשר עלות יום הכיף אצל חברה אשר פועלת בשיתוף פעולה עם ספקים שונים.

החברה תארגן בצורה מקצועית יום כיף, לקבוצות, למשפחות ולארגונים ותספק לכם אירוח ברמה גבוהה, סדנאות לילדים ואטרקציות שונות ומהנות בהתאם לבקשתכם.

טיול בצפון- הגיע הזמן ליהנות

רבות סופר על הקסם של הצפן הירוק והיפהפייה. צפון מדינת ישראל חופן נופים מדהימים, שמורות טבע, זנים שונים של צמחים, מפלים, אתרים רבים, מסלולי טיולים ברמות קושי שונות, טיולי אופניים, טיולי ריינג'רים בצפון ועוד. אין זה מקרי כי הצפון הוא אחד מהחלקים המתויירים ביותר במדינתנו.

אנשים רבים אשר מעוניינים לצאת אל נופש מחליטים כי נופש בארץ יעניק להם את אותה רמת סיפוק של נופש בחו"ל ואפילו יותר. הם יוכלו ליהנות מהמדינה שלהם ולהכיר את החלקים היפים ביותר שלה לילדיהם.

אם אתם מעוניינים לשלב טיול בצפון עם פעילויות אטרקטיביות לילדים, תוכלו לתכנן להם הפתעה של פעילות הכוללת משחקי לחימה ברובי אינפרה אדום, משחקי ניווט ועוד.

טיולי ריינג'רים בצפון ועוד

אם אתם משתייכים לקהל היעד אשר חובב ספורט אקסטרים ופעילויות מעוררות אדרנלין אך מעוניינים לצאת ליום הכיף שלכם בצפון יחד עם כל המשפחה, תוכלו ליהנות מפעילויות המתאימות גם לכל המשפחה, כמו למשל  טיולי ריינג'רים בצפון.

טיול ריינג'רים מותאם לקבוצת האנשים אשר מעוניינת להשתתף בו. כך שאין זה משנה אם אתם מעוניינים לצאת עם קבוצת חברים ולערוך מסע חוויתי פרוע באמצעות הריינג'רים או שאתם מעוניינים לצאת עם הילדים שלכם לחוויית ריינג'רים, החברה תתפור לכם פעילות המתאימה להרכב שלכם.

ישנם מגוון מסלולים, ביניהם מסלולים אתגריים לנחל ציפורי הכולל נהיגה עצמית במעברי מים ומסלולים בהם תוכלו ליהנות מנוף יפהפה ומסלולים שונים שיעברו בנחל השופט, יערות, מעיינות ושדות.