יעדים בארץ כתבות הגולשים

אטרקציות באילת

בשביל כל אחד מאיתנו המילים אטרקציות באילת אומרות משהו אחר. החל מספורט אתגרי ועד ריף הדולפינים, מטיולי חמורים ועד פארק תמנע. החל ממסיבות ופאבים ועד מנוחה אל מול חופי הים האדום. באילת יש מספיק אטרקציות לכולם, עם גיוון אינסופי, כך שכל אחד מאיתנו יוכל למצוא בדיוק את הנוסחה המושלמת עבור החופשה שלו.

אטרקציות באילת – מאיפה כדאי להתחיל?

לפעמים, הגיוון האינסופי שבאילת משאיר אותנו מבולבלים וקשה לנו להחליט מה לעשות קודם. על מנת למיין ולדרג את האטרקציות העומדות לרשותכם, כדאי קודם כל לבחון כמה קריטריונים. קריטריון ראשון הוא כמה זמן יש לכם באילת? אם הגעתם רק לסוף שבוע אחד, תוכלו להכניס הרבה פחות אטרקציות מאשר אם הגעתם לשבוע שלם. האם אתם עם הילדים? או שהגעתם לחופשה זוגית? בהתאם לכמות המבקרים והגילאים כך גם ישתנו האטרקציות בהן תבחרו. לסיום, לפני שמציצים בשלל האטרקציות באילת, כדאי שתסתכלו פנימה. מה הכי מושך אתכם? להוציא אנרגיה בים? ביבשה? לרקוד ולהשתולל? לראות נופים? מקומות מדהימים שאין בשום מקום אחר? או אולי, פשוט באתם ליהנות מהשקט ומהנוף?

אחרי שתצליחו לענות על כל השאלות האלה, ההחלטה לאילו אטרקציות באילת כדאי לכם ללכת, תהיה פשוטה בהרבה. אם אתם חובבי מים, כדאי להתחיל משם: ריף הדולפינים, המצפה התת ימי באילת, ספורט ימי, הפלגות ושיט באילת ועוד אפשרויות רבות אחרות עומדות מולכם תחת הכותרת אטרקציות מים באילת. אם אתם אוהבים את השטחים הפתוחים והמדבר פארק תמנע, טיולי ג'יפים, טיולי חמורים, סנפלינג, מאהל בדואי ועוד אפשרויות רבות נוספות עומדות מולכם תחת הכותרת אטרקציות מדבריות באילת.

תחת הכותרת אטרקציות באילת לילדים תוכלו למצוא שלל אטרקציות מיוחדות שקיימות רק באילת. למשל איימקס אילת הוא קולנוע בן 8 קומות מיוחד במינו, שישאיר את ילדיכם עם חווית צפייה בלתי נשכחת. אפשר לקחת את הילדים לצלילת היכרות במי הים האדום, לממלכת הילדים, לשיט סירות, טיולי ג'יפים ועוד פעילויות מגוונות רבות שיעשו אותם מאושרים ומלאי זיכרונות נפלאים עד לחופשה הבאה.

אטרקציות באילת – איפה לסיים?

אחרי שרצתם, השתוללתם, שחיתם, ראיתם, ביקרתם, טעמתם, רקדתם, הצטלמתם ומה לא? נשאר ליהנות גם מהצד המרגיע והמפנק של אילת. באילת קיימים מקומות רבים אליהם אפשר ללכת על מנת לקבל מסאג' מפנק, ליהנות מג'קוזי, בריכה, ממי הים האדום, ומרביצה אין סופית בשמש האילתית החמה והנעימה.

אטרקציות באילת כוללות בתוכן שלל פינוקים לכל המשפחה ואפשר תמיד למצוא משהו שתוכלו ליהנות ממנו כל המשפחה ביחד, או כל אחד לחוד. תוכלו להתאים את הפעילות לכל המשפחה, או לבחור לגוון ולהתמקד פעם אחת במים, פעם הבאה במדבר ולסיים עם קצת מנוחה ושקט להורים. אם הגעתם לאילת לזמן קצוב בלבד כדאי לנסות לבחור את אטרקציות באילת שתוכלו למצוא רק באילת, כמו למשל המצפה התת ימי שבאילת. כך או כך, תוכלו למצוא בקלות את הנוסחה שתעשה את כל המשפחה מאושרת ומסופקת מהחופשה המשותפת באילת.

המאמר באדיבות אתר אילת סיטי.
לחץ כאן לרשימת אטרקציות מלאה: אטרקציות באילת.