יעדים בארץ כתבות הגולשים

מלון בוטיק בתל אביב

בתל אביב של השנים האחרונות מתפתח לו לאיטו טרנד חדש ומבטיח- מלונות בוטיק קטנים, איכותיים ויוקרתיים. לצד מלונות הפאר הגדולים שבעבר ייצגו עבור רבים מאיתנו את החופשה המפנקת האולטימטיבית, ניצבים כעת שחקנים חדשים, אינטימיים למדיי, מכילים מספר חדרים מצומצם עם אוירה מיוחדת במינה, בלב ליבה של תל אביב…

הייתכן?

מעוצבים ומרוהטים בטוב טעם, מלונות הבוטיק בתל אביב או וגם סוויטות בתל אביב, משווים את התחושה הקסומה שמישהו חשב ותכנן כל פרט קטן, החל מהכורסא האיטלקית בכניסה למלון וכלה בנר הריחני הניצב לו כדרך אגב ליד מגבת הידיים שבחדר המקלחת. יוקרה אינטימית שכזו מיד מקפיצה בראשי דווקא את נופי הצפון והדרום המרהיבים של ארצנו הקטנה, בדמות אותם צימרים מפנקים בגליל ומוקפים בטבע עם ג'קוזי שמשקיף בדיוק על הזווית הכי יפה של הכנרת. על אף שלשנייה אחת הקשר בין התמונה הפסטורלית הזו לבין תל אביב הגועשת מרגיש מקרי לחלוטין, יש בחיבור הזה לתל אביב התוססת ומלאת החיים דווקא משהו מרענן. אם לצימר הגענו כדי להירגע, להעביר את עיקר היום במצב מאוזן מול נוף יפיפה, עם משקה וספר טוב, כאן הקונספט שונה לחלוטין. בכל מלון בוטיק בתל אביב או סוויטה נוכל לספוג את השקט, השלווה ואיכות החיים, אולם במרחק של מספר צעדים בלבד ניתן למצוא חיי לילה מגוונים, מסעדות, מועדוני לילה, תיאטראות, מוזיאונים, חוף הים ושאר היתרונות הנוחים שיש לעיר להציע.

למה תל אביב?

תל אביב בתור עיר, מציעה מענה כמעט לכל רצונות ליבנו ולכן בעלת פוטנציאל גדול לענות על צרכיו של כל נופש ונופש. חובבי ההיסטוריה יכולים להגיע בקלות לחלקיה העתיקים של העיר ולספוג את האווירה, מכורי השופינג שבינינו מצויים במרחק פסיעה קלה ממרכזי הקניות הגדולים, חיות המסיבות רק צריכים לבחור לאיזה אירוע להתייצב הערב וכמובן, כמעט בכל פינת רחוב ממתין לו מרכז יוגה שישמח לארחם במידה ותחשוק נפשם דווקא בקצת שקט וחיבור לתוך עצמם.

ואם בא לי יותר ממלון בלבד?

עיקר המלונות בתל אביב מציעים גם ערך מוסף. ישנם מלונות הבוטיק לחובבי האומנות המציגים גלריות אומנות מרהיבות ומקיימים מגוון אירועי אומנות כדרך קבע. דוגמא נוספת היא מלונות גורמה המציעים לאניני הטעם שבין אורחיהם חבילותיו הכוללות, בנוסף לחדר המפנק, גם שרשרת ארוחות במסעדות הגורמה הכי נחשבות בתל אביב.

מנין הגיעו כל מלונות הבוטיק והסוויטות שצמחו בתל אביב לפתע כפטריות אחרי הגשם? אפשר לחשוב שרעיונות טובים אכן יורדים לעולם בצרורות ופקחו את עיניהם של שלל יזמים תל אביביים נמרצים בעת ובעונה אחת….