כתבות הגולשים מידע כללי

הזמנת וילות בצפון רגע לפני החופש הגדול

במהלך החודשים יולי ואוגוסט משפחות רבות עם ילדים נוהגות לצאת לחופשה המשפחתית שלהן ולבלות כמה ימים בצפון. אזור זה מציע לא מעט אטרקציות, פעילויות וגם אתרים מיוחדים, המתאימים במיוחד לילדים, וזאת לצד שפע של וילות בצפון, המהוות מקום לינה נהדר, ובמיוחד למשפחות. חופשה כזו במהלך הקיץ מצריכה הערכות מיוחדת בשל הביקוש הרב לוילות אלו וגם הצפיפות הרבה מאד על הכבישים. כיצד נערכים לחופשה ומה חשוב לדעת רגע לפני הזמנת הוילה? על כך, במאמר הבא.

הערכות נכונה לפני היציאה לחופשה

אפשר למצוא מבחר של וילות בצפון, המשמשות כמקום לינה מצוין למשפחות וגם לקבוצות. בין אם זו וילה בצפון בטבריה, ליד הכנרת, או אולי בנהריה, לא רחוק מהים, כל אחת מהאפשרויות האלו היא הזדמנות ליהנות מחופשה נפלאה עם כל הילדים. מכיוון שבחודשים יולי ואוגוסט, תקופת החופש הגדול, מקומות הלינה נחשבים למבוקשים מאד והאתרים הרבים שבצפון מושכים אליהם המוני מבקרים, חשוב להיערך נכון לפני החופשה. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי תכנון החופשה מראש, ומוטב כמה חודשים לפני. אם מתכננים, למשל, לצאת לחופשה באמצע אוגוסט, כדאי כבר בתחילת אפריל להזמין את הוילה שבה מעוניינים ללון. אפשר לפנות לכמה וילות בצפון ולבדוק מולן את המחיר ואילו מתקנים יש בכל אחת, ולקבל את ההחלטה. כדאי גם לתכנן את סדר היום ולהיעזר במפות שונות, לקביעת המסלול. אם רוצים לעצור באתרים מסוימים, חשוב גם לוודא שהם אכן מתאימים לגיל הילדים ויהיו פתוחים במהלך החופשה.

שילוב בין האטרקציות השונות

מכיוון שבצפון יש לא מעט אטרקציות, תכנון מקדים יאפשר לנצל את האפשרויות הקיימות וליהנות מחופשה בלתי רגילה. כדאי להזמין וילות בצפון, שנמצאות במרחק לא רב מהאטרקציות שאותן רוצים לשלב במהלך החופשה. למשל, אם רוצים לשלב לא מעט פעילויות של מים, כדאי לחפש וילה בצפון שנמצאת ליד הכנרת או לא רחוק מנהר הירדן. בדרך זו אפשר ליהנות משלל של פעילויות, כמו ראפטינג בירדן, קייאקים וכמובן גם בטן גב באחד מחופי הרחצה של הכנרת. מי שרוצה לשלב טיולים רגליים, הגליל המערבי הוא יעד מצוין. גם בו ישנן לא מעט וילות נופש שיכולות להתאים למשפחות במהלך חופשת הקיץ, ובעיקר אם הן חובבות הליכות רגליות.

בחירת הוילה המתאימה

וילות בצפון הן פתרון נהדר בקיץ, כאמור, למשפחות. מכיוון שיש לא מעט וילות כאלו, חשוב להשוות בין כמה מהן כדי לאתר את המתאימה ביותר. יש לבדוק אילו מתקנים מוצעים בוילה, האם היא גדולה מספיק כדי לארח את כל בני המשפחה וגם האם היא נמצאת במקום שקל להגיע אליו. וילות בצפון עם בריכה יכולות להיות אטרקציה בפני עצמה, ובמיוחד אם יש בהן גם חצר גדולה שאפשר לבלות בה במהלך השהות בוילה.