וילות נופש כתבות הגולשים

על הוילות בצפון ארץ ישראל

טרנד חדש
לצאת לחופשה זה תמיד נעים, כיף ומרענן הן מבחינת שינוי נוף ואווירה והן מבחינת צבירה מחודשת של אנרגיות להמשך חיים סטנדרטיים . אנו מכירים סוגי חופשות שמסתכמות במלון טוב או בית הארחה או צימר נחמד בצפון עם הנוף הפסטורלי, אבל ישנה עוד אופציה וזה וילה בצפון כיום זהו הטרנד החדש שמתפשט וצובר תאוצה אז מה איתכם אולי תשקלו לוותר על בית מלון ותלכו להשכיר וילה בצפון?

איזו וילה הכי טובה בשבילי?
אז החלטתם לצאת לנופש ולקחת את כל המשפחה יחד איתכם שזה נהדר. יש לחשוב היטב איזה וילה בצפון אתם רוצים , אם אתם חובבים פעילויות שונות אז הוילה צריכה להיות בקרבת מקום שבו ניתן להינות מאטרקציות שונות , ואם למשל באתם לנוח אז היא צריכה להיות מרוחקת ושקטה. כדאי מראש להגדיר ציפיות כך תוכלו לצאת לחופשה בראש שקט ולהינות ממנה כמה שיותר. הרי כל אחד הוא אדם שונה ולא כל מה שמתאים לאחד גם מתאים לשני, צריך לבדוק מי מגיע איתכם לחופשה ולפי זה לבחור את הוילה שמתאימה לכולם כך שכולם ייצאו בסופו של דבר מרוצים.
קיימות לא מעט וילות נופש מיוחדות, גדולות, קטנות, או יוקרתיות יותר, אתם צריכים להבין מה מטרת הנופש שלכם ומה התקציב העומד לרשותכם, לפיכך להחליט איזו וילה הכי טובה עבורכם.

המחיר הוא שיקול
כמו בכל מוצר שאנו קונים גם במקרה הזה וילה בצפון להשכרה היא עסק לא זול ולא תמיד ניתן להוציא אלפי שקלים עבור כמה לילות , לכן צריך לדעת מהו התקציב העומד לרשותכם ובכך לתכנן את החופשה הבאה שלכם. מחיר הוא בהחלט שיקול שכדאי ואף מומלץ לקחת בחשבון כיוון שלא כל הוילות הן אותו דבר ולא כולן משדרות את אותו אופי. כלומר ישנן וילות שהם נחשבות לוילות יוקרה וישנן וילות שהם קלאסיות כל מה שנותר זה לבדוק למה אתם הכי מתחברים. יש מקומות שתוכלו למצוא את אותם תנאים במחירים שונים לכן כדאי לעשות בדיקה קטנה במספר וילות בצפון כך תהיה אינדיקציה הכי טובה היכן לבלות את החופשה שלכם.

מקום מרוחק או מרכזי?
כבר יש לכם פחות או יותר את התוכנית לחופשה האידאלית וזה מצוין כל שנותר זה לדעת או יותר נכון לבחור את המקום שאתם רוצים לבלות את החופשה שלכם. אם החלטתם על מקום מרוחק יחסית תקחו בחשבון שצריך להתנייד עם רכב מרבית החופשה אם אתם רוצים גם לטייל או שבאתם רק לנוח בוילה בצפון אז זה כבר משהו אחר. אם אתם בוחרים באופציה השניה שהיא מקום מרכזי שם יש מבחר אטרקציות ופעילויות אך יחדון מצוין שיש בו לא מעט פתרונות. זו גם הסיבה מדוע הן הפכו לפופולאריות כל כך בשנים האחרונות ורבים בוחרים בהן במקום פתרונות לינה אחרים.