השכרת רכב מאמרים

השכרת רכב לפי שעה

אחד מהדברים האחרונים שהביאו לשדרוג מצויין בעבור התייר, הנופש או הלקוח המגיע לשכור רכב בחברת השכרת רכב, זה האפשרות לבצע השכרת רכב לפי שעה, הפעולה היא פשוטה יחסית ומתבצעת בקלות.
שיטת השכרת הרכב בשיטה הנ"ל מצוינת בעבור אלו המתגוררים במקומות בהם החזקת רכב היא מיותרת ולא רלוונטית או לחילופין בעבור התיירים המגיעים ליעד הנופש ומעוניינים לשכור רכב אך ורק למספר שעות ספציפי בשביל לעשות את הטיול היומי.

איך עובדת שיטת השכרת הרכב לפי שעה

השיטה עובדת כפי שהקדמנו לומר בקלות ובפשטות, ללקוח שמגיע לתחנות השכרת הרכב ישנו כרטיס חבר שאיתו הוא יכול לבצע את ההשכרה מתחנת לקיחת הרכב, כאשר בעת החזרת הרכב נסגר השירות על כרטיס החבר ונשלח חיוב מיידי לחברת כרטיסי האשראי.
השירות ניתן אך ורק אצל חברות השכרת רכב שברשותם אפשרות לספק שירות שכזה.

לקיחה והחזרת הרכב בעת השכרת רכב לפי שעה

בעת לקיחת הרכב ביעד מסוים ישנה אפשרות ששוכר הרכב יחזיר את הרכב ביעד אחר בהתאם למסלול נסיעתו ובהתאם למספר תחנות השכרת הרכב שנמצאות ביעד בו הוא שוהה עם הרכב השכור.
חלק מחברות השכרת הרכב בארץ ובעולם מבקשות תוספת תשלום על החזרת רכב ביעד אחר ולא בתחנת ההשכרה בה בוצעה ההשכרה במקור ולכן, חשוב מאוד והכרחי שבסופו של יום תעשו בירור מקיף את השירות ועל האופציות שעומדות בפניכן, כי כל שעה זה כסף!

למי מיועד השירות ומה יותר כדאי

שירות של השכרת רכב על פי שעה הוא שירות שיכול להיות חיוני במיוחד לאלו שגרים בערים צפופות יחסית כמו תל אביב או ניו יורק, כמובן שהתיירים והנופשים ביעדי הנופש השונים יכולים ליהנות הכי הרבה מהשירות, טיול בישראל של תייר המגיע לקחת רכב שכור לפי שעה יכול להיות מעולה בשביל להגיע מת"א לירושלים ומשם להמשיך באופי החופשה ללא רכב ממונע שהיה עד כה.
בסופו של דבר במידה ושואלים מה יותר כדאי, חשוב מאוד לנסות ולבחור באופציה הטובה לכם לכיס וטובה לכם מבחינת הלו"ז להשכרת רכב על פי שעה ישנם יתרונות ובאותה מידה ישנם גם חסרונות ולכן, חשוב מאוד לדאוג שהשירות והשכרת הרכב אותה תבצעו תהיה מתאימה בדיוק בשבילכם.

המידע ניתן באדיבות חברת Car2Go